Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търси се преводач на филми от Английски с/у заплащане
subsunacs.net - Форуми > Други > Дискусии
fen1x
Здравейте,

Търси се преводач от английски език на филми срещу заплащане. Изискванията са единствено опит в преводите на филми от звук и възможност за превод на филм за не повече от 4-5 дни. Превеждат се филми без готов тайм код - тоест направата на тайм кода също влиза в задачите за кандидатите. Превеждат се основно хитови заглавия.

За подробности изпратете телефон/мейл на лично съобщение и ще се свържа с вас. Може да пишете и на fenixman [@] gmail [.] com

Поздрави!
damebra
Цитат(fen1x @ 14 Jan 2014, 02:30 PM) *
Здравейте,

Търси се преводач от английски език на филми срещу заплащане. Изискванията са единствено опит в преводите на филми от звук и възможност за превод на филм за не повече от 4-5 дни. Превеждат се филми без готов тайм код - тоест направата на тайм кода също влиза в задачите за кандидатите. Превеждат се основно хитови заглавия.

За подробности изпратете телефон/мейл на лично съобщение и ще се свържа с вас. Може да пишете и на fenixman [@] gmail [.] com

Поздрави!

Здравейте! Пише ви Даниел Златев a.k.a. damebra. Надявам се, че сте гледали мои преводи на филми. Последно преведох "12 години в робство", "Дон Джон", и т.н.
Пишете ми на damebra@yahoo.com или скайп daniel,zlatev2
Моите преводи в юнаците.
sisira
Цитат(damebra @ 14 Jan 2014, 01:58 PM) *
Здравейте! Пише ви Даниел Златев a.k.a. damebra. Надявам се, че сте гледали мои преводи на филми. Последно преведох "12 години в робство", "Дон Джон", и т.н.
Пишете ми на damebra@yahoo.com или скайп daniel,zlatev2
Моите преводи в юнаците.


Без тайминг, по слух, за 4-5 дни, пазари се поне за 10 лева на час smile.gif biggrin.gif
damebra
Цитат(sisira @ 14 Jan 2014, 03:53 PM) *
Без тайминг, по слух, за 4-5 дни, пазари се поне за 10 лева на час smile.gif biggrin.gif

Индийски английски по слух! Превод мечта! w00t.gif
stevensgr
Цитат(damebra @ 14 Jan 2014, 04:45 PM) *
Индийски английски по слух! Превод мечта! w00t.gif


Ирландски или шотландски английски - още по-голяма мечта.
Лукчовски
Аз също изявявам желание да се заема със субтитрите. Писал съм Ви и на мейла, който сте дали. smile.gif
asiat
Имате ли нужда от преводачи от руски език? smile.gif smile.gif smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.