Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Търси се преводач на филми от Английски с/у заплащане
subsunacs.net - Форуми > Други > Дискусии
fen1x
Здравейте,

Търси се преводач от английски език на филми срещу заплащане. Изискванията са единствено опит в преводите на филми от звук и възможност за превод на филм за не повече от 4-5 дни. Превеждат се филми без готов тайм код - тоест направата на тайм кода също влиза в задачите за кандидатите. Заглавия за превод има редовно.

За подробности изпратете телефон/мейл на лично съобщение и ще се свържа с вас. Може да пишете и на fenixman [ет] gmail [точка ком]

Поздрави!
Darth Sauron
Мен не ми трябват кинти, но ме бива в превод от звук, така че дай малко повече инфо на лично.
alkatraz_85
Мен пък изобщо не ме бива в преводите, така че не ми давай инфо.
Пиша ти, за да ти кажа да не разчиташ на мен.
ognen_demon1989
Мен пък ме бива за тайминг, не за превод по слух.... със саурон може правим неква партия smile.gif
NinaStoyneva
fen1x Аз се справям. Ако ти трябва превод ми пиши на dan24@abv.bg и ще се пробвам! smile.gif
tosho_cool
И мен не ме брой. smile.gif
Shefkata
Цитат(fen1x @ 26 Oct 2012, 07:52 PM) *
Здравейте,

Търси се преводач от английски език на филми срещу заплащане. Изискванията са единствено опит в преводите на филми от звук и възможност за превод на филм за не повече от 4-5 дни. Превеждат се филми без готов тайм код - тоест направата на тайм кода също влиза в задачите за кандидатите. Заглавия за превод има редовно.

За подробности изпратете телефон/мейл на лично съобщение и ще се свържа с вас. Може да пишете и на fenixman [ет] gmail [точка ком]

Поздрави!


Здравей, актуална ли е още тази тема и търсят ли се преводачи?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.