Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Magicians / Магьосниците - 04x05
subsunacs.net - Форуми > Сериали > Субтитри
ksp21


Магьосниците - Сезон 4


----

Жанр: Драма, Фентъзи, Ужаси, Мистерия

Година: 2015

В ролите: Джейсън Ралф, Стела Мийв, Оливия Тейлър Дъдли, Хейл Апълман, Съмър Бишил и др.


Резюме: "Магьосниците" е базиран на популярните фентъзи романи на Лев Гросман. В центъра е Куентин, брилянтен студент, който избира да учи магическа педагогика в колежа Брейкбилс, забулен в тайна университет в Ню Йорк за магия. Той и неговите приятели откриват, че магията, за която са чели като деца, е всъщност много реална и може да бъде заплаха за човечеството.


IMDB



СЕЗОН 3 - Всички епизоди.



Епизод 1 - Завършен

Епизод 2 - Завършен

Епизод 3 - Завършен

Епизод 4 - Завършен

Епизод 5 - Завършен

Епизод 6
Епизод 7
Епизод 8
Епизод 9
Епизод 10
Епизод 11
Епизод 12
Епизод 13
thankyou
<#thank#>
ksp21
Работя по 1ви епизод от Сезон 4. smile.gif
speko
Ще се превежда ли този сериал или не? Щото с превод по 1 месец на епизод няма да го видим тази година преведен
ksp21
Цитат(speko @ 31 Mar 2019, 03:15 PM) *
Ще се превежда ли този сериал или не? Щото с превод по 1 месец на епизод няма да го видим тази година преведен


Благодаря за търпението и любезния тон. wink.gif Ще си го преведа, просто не ми остава никакво време от работа и други ангажименти.
Beny
Какво се случва с превода на този сериал?
speko
Цитат(Beny @ 2 May 2019, 12:24 AM) *
Какво се случва с превода на този сериал?


Нищо не се случва, нашия преводач много зает и превежда серия за 3 месеца
Atanas_Penev
Не знам дали са по-сериозни, ама като им гледам субтитрите, определено не са по-добри. Качеството изисква време, тъй че, стига да го преведеш, аз лично, ще си те изчакам.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.