Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Субтитри и Андроид
subsunacs.net - Форуми > Други > Дискусии
video12
Здравейте.
Проблемът е основен и засяга всички субтитри, не само на този сайт, но и на много други.
Когато се ползва таблет, е практически невъзможно да се разпакетират субтитрите, които се свалят от сайта във формат RAR.
Всички програми, които могат да го направят, казват, че файловете са с грешен хедър (Wrong header). Пробвах поне 10.
Изходът е безумен - от desktop pc, с кабел да се прехвърлят, или пък от desktop pc да се метнат на имейл и после от таблета/телефона да се смъкнат от имейла.

Дет се вика - плийз хелп.

Въпросът ми е по-скоро към разработчиците на сайта, отколкото към админите.


Приятен ден/нощ.
unnu
Дръпни си RAR, на 3 устройства го ползвам...
Ако не става, със сигурност проблемът е при теб.
В краен случай - по-удобно е Google Drive от поща, според мен... wink.gif
video12
Цитат(unnu @ 26 Jan 2016, 06:29 PM) *
Дръпни си RAR, на 3 устройства го ползвам...
Ако не става, със сигурност проблемът е при теб.
В краен случай - по-удобно е Google Drive от поща, според мен... wink.gif

Хмммм...
Bad or unknown format /storage/sdcard0/Download/1001_gram_2014.norway.web-dl.x264(subsunacs.net).rar archive

Това с твоята програма, която се инсталира без проблеми през Google Play.
Spark
При мен се отваря без проблем, Android 5.0.2
milenkz
На стария си телефон имам една "Unrar Free" и не съм имал никога проблеми с отварянето. Андроид 2.3.5!
Ако не става влизаш от компа в "Google Drive" ъплоадваш си ги разархивирани и теглиш от приложението на таблета.
unnu
video12, това дали не помага?
DimDan
Цитат(video12 @ 26 Jan 2016, 06:11 PM) *
Здравейте.
Проблемът е основен и засяга всички субтитри, не само на този сайт, но и на много други.
Когато се ползва таблет, е практически невъзможно да се разпакетират субтитрите, които се свалят от сайта във формат RAR.
Всички програми, които могат да го направят, казват, че файловете са с грешен хедър (Wrong header). Пробвах поне 10.
Изходът е безумен - от desktop pc, с кабел да се прехвърлят, или пък от desktop pc да се метнат на имейл и после от таблета/телефона да се смъкнат от имейла.

Дет се вика - плийз хелп.

Въпросът ми е по-скоро към разработчиците на сайта, отколкото към админите.
Приятен ден/нощ.
Предполагам, че проблемът не е в разархивиращите програми, а в браузъра с който си сваляш субтитрите. Най-вероятно е при изтеглянето да се нарушава цялостта на пакета т.е не всичко да се изтегля. От там и тази грешка. Пробвай с друг браузер!

Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.