Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Плащам Бг. субтитри за сериала The Outer Limits
subsunacs.net - Форуми > Други > Дискусии
Mirkin
Купувам непрофесионални субтитри за сериала: The Outer Limits - До краен предел
Който се навие да преведе всички останали епизоди, които ги няма тук и в subs.sab.bz, ще му платя колкото каже! Съвсем сериозен съм! За да получи хонорара си, а аз субтитрите, ще ми ги прати на компак-диск по куриер (куриерска фирма). Така най-сигурно и двете страни получават това което искат. Куриера първо плаща на изпращача колкото иска за пратката, носи я на подателя и си взима парите от него + транспорта. Пито-платено, всички са доволни.
Ако някой наистина се навие и преведе непреведените епизоди, да ми пише. Като е готов със субовете ша ми даде тел. номера си, за да му кажа на кой адрес да ми ги прати и така...
Не съм претенциозен за качеството на субтитрите. Горе-долу някой да ги преведе по слух, колкото да се разбере за к'о ста'а въпрос в епизодите... горе-долу да има там някъв тайминг за DVDRip релийзите и т'ва е. Не искам много... wink.gif
За услугата си плащам, нали разбрахте?! Нямаше да ви занимавам, ако можех да намеря откъде да си купя DVD-та на сезоните с вградени бг. субтитри, или с бг аудио?! Английския ми не е достатъчно добър за да схвана напълно сюжета на епизодите. Особено като 'земат да плямпат няк'ви си научни термини и съвсем се оплитам. Много ша ме е яд и няма да мога да си простя в гроба, ако умра преди да съм изгледал всички епизоди от всички сезони на този прекрасен шедьовър!!! sad.gif wink.gif
0ld SCho0l
Нарочно местя темата тук и моля да не се трие.
sisira
Интересно, подбуди женското ми любопитство, дали ако някой направи субтитрите, Mirkin ще ги задържи само за себе си,
след като ги заплати, или ще разреши да бъдат качени и за всички потребители?
Planet_Rocker@or*Die
Това е негов личен избор, както на всеки от нас. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.