Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Проблеми с четенето на субтитри
subsunacs.net - Форуми > Други > Дискусии
Persiana
Кои са вероятните причини, поради които ДВД-то не може да разчете субтитрите към някой филм?

Конкретно въпросът ми засяга филма "Sisanje" от 2010г /Скинари/. Тук намерих субтитри за него, но за съжаление ДВД-то не ги чете. Гледайки филма на компа, имам възможност да ги прибавя, но вече записан на диск и пуснат на ДВД-то си отсава без субтитри. Единствено тук намерих титри за филма. Затова си позволявам да пусна тема и се надявам, че някой ще ми отговори на въпроса.

Първият отговор, за който се сещам е, че ДВД-то ми не е някаква супер марка и затова не чете всички субтитри. sad.gif

Предварително ви благодаря за отговорите!
Persiana
Цитат(JJD @ 20 Nov 2012, 02:37 PM) *
След като не са вкатани в самият DVD диск, как искаш да ти ги прочете?
Все едно да нямаш ключ за кола и да кажеш че не пали wink.gif

Моля обясни ми как да ги "вкатая"! Ама като за бавноразвиващи се. laugh1.gif

ПП: От този сайт съм сваляла субтитри за други филми, които се четат от ДВД-то.
Phoenix
@Persiana, винаги съм се чудил как много хора задават "конкретно" общ въпрос с общи описания и искате конкретен отговор. Ние да гадаем ли сега? Няма причина едни субтитри от сайта да Ви ги чете ДВД-то, други - не, освен ако нещо не правите както трябва. Първо, за директно изкормено DVD-R ли говорите или записвате на DVD-диск филм, примерно в avi, и се мъчите да го пуснете със субтитрите? Защото принципът е различен в двата случая. И второ, поне посочете марка/модел ДВД? Сега, ако ще ги вграждате във видеото, е друга бира въпросът. smile.gif
Spark
Като гледам субтитрите имат доста дълги редове може това да е причината...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.