Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Въпрос до модераторите
subsunacs.net - Форуми > Други > Дискусии
idonski
Здравейте, искам да попитам защо акаунта ми беше изтрит. Преди 5-6 години горе долу се регистрирах с потребителското име, с което съм в момента - idonski. Направих няколко превода, но от известно време не съм си влизала в акаунта и сега установих, че е бил изтрит. Направих си нова регистрация със старото име и естествено всичката ми информация липсваше. Въпросът ми е дали има значение, това че не съм влизала в акаунта си или съм направила някакъв гаф? Ако е второто ми се ще да знам какво съм направила и има ли някаква възможност да си върна някак поне темите за филмите, които съм превеждала. rolleyes.gif
Man1akalen
Здравей!

Акаунтите се изтриват автоматично от системата, ако даден потребител не е влизал от 6 месеца в сайта.
idonski
Мерси много! А има ли начин поне да си върна статуса, че сега пак съм новак?
Man1akalen
Няма как да се върне, понеже той се повишава като натрупаш определен брой коментари. Просто посещавай сайта по-редовно и ако пак си решила да превеждаш ще е много добре, още един преводач. smile.gif
Bad_Nick
Мда, така е.
idonski
Много благодаря за информацията tongue.gif Ще се постарая да не си затривам акаунта отново smile.gif
valkoval
Какво значение има системата как те определя. По-важното е да покажеш на другите какво можеш, те да те оценят. wink.gif А не някаква машина! Макар че често хората сме много неблагодарни. unsure.gif
idonski
Цитат
Какво значение има системата как те определя. По-важното е да покажеш на другите какво можеш, те да те оценят. А не някаква машина! Макар че често хората сме много неблагодарни.


Прав си, но все пак съм се трудила, за да стигна до статуса си smile.gif Но нямам нищо против да си го върна по стандартния начин wink.gif
E-Tle
Пълни глупости е да се ядосваш, че си писала n на брой коментара. Няма никакво значение кой колко коментара е пуснал или кога се е регистрирал. Превеждай си, не се ядосвай за подобни работи. wink.gif
idonski
Май има някакво недоразумение. Мислех, че статуса зависи от преводите, а не от коментарите. Това беше причината да питам за връщане на предишния статус. smile.gif Но няма значение wink.gif
Pandora
Статусът зависи само от броя коментари, ето, вече имаш 10 коментара и си Member. На 40, мисля, се вдига още нивото, ама все пак да не почнеш да спамиш, та да наваксаш! smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.