Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Fighting With My Family / Семейни кютеци
subsunacs.net - Форуми > Игрални филми > Субтитри
Vikazz
Fighting With My Family / Семейни кютеци





ВРЕМЕТРАЕНЕ 109 минути

РЕЖИСЬОР Стивън Мърчант

ЖАНР Драма - Комедия

АКТЬОРИ Дуейн Джонсън, Стивън Мърчант, Флорънс Пъг, Винс Вон, Лена Хийди, Ник Фрост

РЕЗЮМЕ Създадена по действителна история, комедията Семейни кютеци разказва за гангстера Рики, успял да влезе в правия път след тъмното му минало. Той заедно със съпругата му Джулия, дъщеря му Пейдж и сина му Зак изкарват прехраната си, борейки се заедно на малки кеч турнири на местно ниво. Когато Пейдж и Зак получават уникалната възможност да се явят на прослушване за Световната федерация по кеч, семейството най-сетне вижда, че има шанс най-смелите им мечти да се превърнат в реалност. Пейдж и Зак бързо осъзнават, че за да станат суперзвезди, техният талант и отношенията помежду им ще бъдат поставени на изпитание.

Семейни кютеци е интелигентна и затрогваща комедия, която доказва, че когато става дума за семейството, си струва да се бориш за всичко.


IMDb





СУБТИТРИ
Вижте прикачените файлове
Vikazz
Теглят ли се субтитрите при вас, защото при мен не? Казвайте ако има проблем да се заемам бързо с него...
Quetzalcoalt
Цитат(Vikazz @ 17 Jun 2019, 05:15 AM) *
Теглят ли се субтитрите при вас, защото при мен не? Казвайте ако има проблем да се заемам бързо с него...


Линкът не работа но прикаченият файл работи. При Chrome, го отваря като текст, просто трябва да се "запази като" и да му се сложи .srt и работи!

Благодаря за субтитрите!
Vikazz
Намерих някакъв алтернативен начин да направя субтитрите така, че да се теглят. При мен се получава, ако при някой има проблем да каже.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.