Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Chicago Fire - Сезон 8 - Завършен
subsunacs.net - Форуми > Сериали > Субтитри
sugarv4


CHICAGO FIRE


Режисьор : Майкъл Бранд, Дерек Хаас

В ролите : Джеси Спенсър, Тейлър, Кини, Имън Уокър, Дейвид Ейгънбърг и др.

Година : 2012

Резюме : Никоя работа не е по-стресираща, опасна или вълнуваща от тази на пожарникарите, спасителните екипи и парамедици от пожарна 51 в Чикаго. Това са ежедневните герои на Америка – смелите мъже и жени, които се хвърлят с главата напред в опасността, когато всички други бягат в обратната посока.



IMDb


СЕЗОН 5


СЕЗОН 6


СЕЗОН 7


СЕЗОН 8
thankyou
<#thank#>
sugarv4
Когато се проточи безкрайно, всяко хубаво нещо започва да става банално или да затъпява. Сценаристите на Chicago Fire вече се изчерпаха откъм идеи и започнаха да изсмукват от пръстите си глупости. Този шести сезон според мен е напълно излишен. Време е сериалът да остане в историята. hmm.gif
Oracle
На мен от два сезона ми се вижда изчерпан дори.
sugarv4
Поредната празна серия. Докога ще мъчат зрителите, не знам dry.gif
sugarv4
Най-после една истинска пожарникарска серия. Вече бяхме забравили какво е това.
Сериалът излиза във ваканция до 1 март.
sugarv4
13-ти епизод на Fire е продължение на 16-ти епизод на PD. Затова първо ще преведа PD, а после Fire, за да свържем събитията.
sugarv4
Започва да му се вижда краят на сезона, пак с двоен епизод. Още не се знае дали сериалът ще бъде подновен за седми сезон. Мен ако питат, няма смисъл, но всичко зависи от рейтинга на публиката и гледаемостта.
Oracle
Цитат(sugarv4 @ 6 May 2018, 07:12 PM) *
Започва да му се вижда краят на сезона, пак с двоен епизод. Още не се знае дали сериалът ще бъде подновен за седми сезон. Мен ако питат, няма смисъл, но всичко зависи от рейтинга на публиката и гледаемостта.


Само да не спират полицаите, че те са най-интересни.
sugarv4
Цитат(Oracle @ 7 May 2018, 05:24 PM) *
Само да не спират полицаите, че те са най-интересни.


Както върви, и трите сериала ще ги подновят за нови сезони.
sugarv4
Сериалът е подновен за седми сезон.
sugarv4
Английските букви на Пожарникарите излязоха преди тези на Медиците, затова започнах първо техния превод. Тази година чикагската поредица се излъчва в един ден и с превода ще настъпи известен хаос, но това е положението. wink.gif
sugarv4
И трите чикагски сериала са подновени за нови сезони. И понеже историята започва да прилича на Дързост и красота, искам да уточня, че да превеждаш години наред едно и също в продължение на 9 месеца е повече от ангажиращо и натоварващо. Затова официално обявявам, че за жалост наесен се отказвам от Мед и ще превеждам само Пожарникарите. Ще пусна същото съобщение и в другия форум, за да не остане непрочетено.
slon4ik
Благодаря за субтитрите!
sugarv4
В момента Пожарникарите са най-интересният сериал от чикагската поредица и се радвам, че превеждам точно него. Полицаите вече са най-обикновен криминален сериал, а Мед са по-зле и от Дързост и красота и се чудят кой с кого да съберат и какви двойки да заформят.
sugarv4
Сериалът е подновен за цели три сезона, което наистина е малко странно, защото има опасност да започне да се изтърква и да загуби голяма част от аудиторията си.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.