Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Железният човек: Възхода на Техновор
subsunacs.net - Форуми > Анимационни филми и аниме > Субтитри
Geronimo88


Режисьор
: Хироши Хамазаки

В ролите:
Норман Рийдъс, Матю Мърсър, Ерик Бауза, Кейт Хигинс, Джеймс Матис III, Кари Уолгрен, Клеър Грант, Трой Бейкър, Тара Плат



Държава : Япония

Година : 2013

Времетраене : 88 Минути

Аудио : Английско

Резюме:
Милиардерът Тони Старк, облечен в своята желязна броня, предотвратява атака на мистериозен нов враг,
но в атаката загиват невинни свидетели, включително и най-добрият му приятел Бойна машина (Лейтенант-Полковник Джеймс Роудс).
Железният човек е задържан за разпит от Щ.И.Т., но по-късно им се изплъзва, решен да намери организатора на атаката.
Докато е преследван от Черната вдовица (Наташа Романоф) и Ястребово око (Клинт Бартън),
Железният човек получава помощ от безжалостният блюстител на реда Наказателят (Франк Касъл).
Но ще може ли бронираният отмъстител да се справи с откритието, когато хване виновника за атаката и е принуден да се изправи
срещу смъртоносното му оръжие - биотехнология на име "Техновор", способна да унищожи целият живот на Земята?


За сега ще правя за тези релийзи:

Iron.Man.Rise.of.Technovore.2013.720p.BluRay.DTS.x264-EbP
Iron.Man.Rise.Of.Technovore.2013.DVDRip.XviD-iGNiTiON

Iron.Man.Rise.of.Technovore.2013.720p.WEB-DL.h264.AC3-XaW

По заявка на
Furriouss

СУБТИТРИ
naruto
Принципно оригиналното аудио е японското и може да има неточности при дублажа.
Разбира се едва ли знаеш японски но на сайта има качени английските субтитри от двд-то та дори ще ти е по-лесно.
Geronimo88
Субтитри съм изтеглил.
Изтеглил съм и двата релийза, по които ще правя субтитрите.
И двата са със английско аудио, така че няма да имам проблем с японският laugh1.gif
thankyou
<#thank#>
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.