Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Naruto 6: Road to ninja
subsunacs.net - Форуми > Анимационни филми и аниме > Субтитри
ketchupxD
Преди 10 години огромен звяр, известен като Кюби (Девет опашки или познат като Лисицата-демон), бил освободен от неизвестно шиноби, носещо маска. Селото Коноха било застрашено от пълно унищожение, но било спасено от водача си. Минато Намиказе и жена му, Кушина Узумаки, която била приемника на Лисицата-демон до този момент, запечатали звяра в новороденият им син - Наруто Узумаки. Това действие, обаче, коствало живота и на двамата, оставяйки съдбата на света в ръцете на Наруто.



След запечатването на демона, живота в селото се върнал към нормалното. Но мирът не продължил дълго - членовете на зла организация, наречена Акатски, начело на която стоял престъпникът Пейн, нападат Коноха. Наруто, заедно със своите приятели, успява да ги отблъсне, но изниква въпросът как са се появили тези шинобита, след като всички те би трябвало да са мъртви? Мистерията остава неразкрита, въпреки което всички получават похвала за завършването на толкова опасна мисия. Един от тях, обаче, който никога не е виждал лицата на родителите си - Наруто, се чувства много самотен. Точно в този момент, маскираният мъж внезапно се появява в Коноха, нападайки Наруто и неговата съотборничка - Сакура, използвайки непозната и мистериозна техника.
thankyou
<#thank#>
HAKO3EH
Да се надявам че следващото няма да го отчете за спам и ще се публикува линка.
Имам достъп до "NyaaTorrents" и тегля от там сериите на Naruto. Така пак там намерих това OVA NyaaTorrents . Ако ми върши работа, а и на останалите желаещи , да го свалям?

laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif
HAKO3EH
Цитат(HAKO3EH @ 10 May 2013, 07:15 PM) *
Да се надявам че следващото няма да го отчете за спам и ще се публикува линка.
Имам достъп до "NyaaTorrents" и тегля от там сериите на Naruto. Така пак там намерих това OVA NyaaTorrents . Ако ми върши работа, а и на останалите желаещи , да го свалям?

laugh1.gif laugh1.gif laugh1.gif

Дааа видях че в Замондъ е със същото заглавие но е x480p, значи ще свърши работа clapping.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.