Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Power Rangers S.P.D. / Звездни рейнджъри: Космически патрул
subsunacs.net - Форуми > Анимационни филми и аниме > Субтитри
Катя
Power Rangers S.P.D.


Звездни рейнджъри: Космически патрул



.:Резюме:.


Историята се развива в 2025 година, когато Земята е станала дом на различни раси извънземни същества, живеещи в мир и хармония с човеците. Но мирът не е дълготраен, тъй като армадата на Трубианската империя, начело с властелина - Груум, е насочила вниманието си към Земята, а целта е да се овладеят ресурсите и планетата да се унищтожи. Когато изведнъж земната отбранителна линия - Елитният отряд "А" космически звездни рейнджъри изчезва безследно, техните млади заместници - кадетите от отряд "Б" трябва да защитават планетата, начело с извънземният си командир, Анубис Кюгер, който не веднъж се е сблъсквал с Груум.


Държава : САЩ

Година : 2005

Времетраене : около 21-22 минути на серия


Персонажи:


Джейк Лeндърс — Червен рейнджър КПД

Скай Тейт — Син рейнджър КПД


Бридж Карсон — Зелен рейнджър КПД

Елизабет "Зи" Делгадо — Жълт рейнджър КПД

Сидни Дрю — Розов рейнджър КПД

Анубис "Дог" Крюгер — Тъмен рейнджър

Сам — Омега рейнджър


Кaт Манкс —
Котка-рейнджър/Учен


EПИЗОДИ:


Епизод 1 - "Начала I Част" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 2 - "Начала II Част" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 3 - "Сблъсък" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 4 - "Стени" | Субтитри - Катя @zamunda.нет

Епизод 5 - "Кучешка история" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 6 - "Следвай интуицията си" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 7 - "Сам I Част" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 8 - "Сам II Част" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 9 - "Идол" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 10 - "Наблюдателен пост" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 11 - "Сянка - част 1" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 12 - "Сянка - част 2" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 13 - "Изоставен" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 14 - "Телеграма - част 1" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 15 - "Телеграма - част 2" | с бг аудио @zamunda.нет

Епизод 16 - "Бум" | В процес на превод - Катя @zamunda.нет


Превежда се 16-ти епизод!
AnimesFan
Супер, Катя! Отсъствах известно време, но пак съм тук! Благодаря за епизодите и моля те, пиши тук като се качат нови! clapping.gif
ПП: Ще направиш ли и BG субтитри за 2ри епизод на mystic force, за да е завършена поредицата rolleyes.gif
Катя
Втори епизод на мистик форс го има във вбокс с бг аудио. smile.gif
AnimesFan
Ето го. Някой може ли да напасне звука на друг видеофайл, защото този е с много лошо качество:
http://media06.vbox7.com/s/f1/f1bc37c7.flv
ПП: Аз мога да извадя звука с перфектно качество
ПП2: Проблемът е, че звука от това клипче от vbox не пасва за видеото от замунда, защото дори и да го наглася в началото да пасва след това се разминават. Вероятно това с БГ Аудио е с 24 кадъра в секунда, а това с английското (от Замунда) с 25.. Много кофти, ако някой има идеи да сподели
Катя
Цитат(AnimesFan @ 30 Jan 2012, 03:58 PM) *
Ето го. Някой може ли да напасне звука на друг видеофайл, защото този е с много лошо качество:
http://media06.vbox7.com/s/f1/f1bc37c7.flv
ПП: Аз мога да извадя звука с перфектно качество
ПП2: Проблемът е, че звука от това клипче от vbox не пасва за видеото от замунда, защото дори и да го наглася в началото да пасва след това се разминават. Вероятно това с БГ Аудио е с 24 кадъра в секунда, а това с английското (от Замунда) с 25.. Много кофти, ако някой има идеи да сподели


Ще питам ъпа, който се занимава с рейнджърите. Дано да може да го напасне. Той е по тези работи. Аз не разбирам. :Д
thankyou
<#thank#>
AnimesFan
Цитат(Катя @ 30 Jan 2012, 10:03 PM) *
Ще питам ъпа, който се занимава с рейнджърите. Дано да може да го напасне. Той е по тези работи. Аз не разбирам. :Д

Какво стана rolleyes.gif
Катя
Не можем да се засечем, че да го питам.
AnimesFan
Здравей, Катя! Много те моля да се свържеш с този човек, защото имам голямо желание да завърша този сезон на Звездните Рейнджъри в колекцията си smile.gif
AnimesFan
Някакво развитие за 2ри епизод на Мистик Форс?
Катя
Цитат(AnimesFan @ 19 May 2012, 03:20 PM) *
Някакво развитие за 2ри епизод на Мистик Форс?


Епизодът е готов. Само трябва да се засечем с момчето, за да ми го прати.
goji7
Катя, икам да те попитам дали на всички епизоди от този сезон, имам предвид 16-32, трябва субтитири или само на някой, защото в темата за Jungle Fury си написала, че само някои имат нужда от субтитри, а другите са с БГ АУДИО-то от Замунда, а и в коментарите в Замунда пише, че епизодите с Бг АУДИО ще се качват с БГ АУДИО като се преведат първо тези епизоди, за които няма Бг АУДИО и чака тогава.... И исках да те попитам, дали само епизодите до 15 на SPD имат БГ АУДИО или има и още, ако знаеш.... smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.