Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: The Inbetweeners
subsunacs.net - Форуми > Сериали > Субтитри
LudaMara



ТНЕ INBETWEENERS/ ПО СРЕДАТА

Държава: Великобритания

Жанр: Комедия

Режисьор: Гордън Андерсън

В ролите: Саймън Бърд, Джеймс Бъкли, Блейк Харисън, Джо Томас, Белинда Стюърд-Уилсън

Резюме: Приключенията на четирима приятели, които по популярност в училище се намират на едно стъпало над така наречените ”изроди”. Сериала проследява израстването на четиримата - от тийнейджъри в пълнолетни мъже, като в процеса те попадат в куп комични ситуации.

IMDB: Тук


Срок: Възможно най-кратък



За прогреса на превода следете тук!

СЕЗОН 1: епизод 1 - 100%; епизод 2 - 100%; епизод 3 - 100%; епизод 4 - 100%; епизод 5 - 100%; епизод 6 - 100%;

СЕЗОН 2: епизод 1 - 100%; епизод 2 - 100%; епизод 3 - 100%; епизод 4 - 100%; епизод 5 - 100%; епизод 6 - 100%;

СЕЗОН 3: епизод 1 - 100%; епизод 2 - 100%; епизод 3 - 10%; епизод 4 - 0%; епизод 5 - 0%; епизод 6 - 0%;

thankyou
<#thank#>
dijon
Аз го изгледах без субове - страшен! Доста лафове изтървах обаче. Ще си го прожектирам и с превод като си готова. smile.gif
LudaMara
Цитат(dijon @ 9 Jan 2012, 09:44 PM) *
Аз го изгледах без субове - страшен! Доста лафове изтървах обаче. Ще си го прожектирам и с превод като си готова. smile.gif


Да ти кажа честно, два пъти съм го гледала. Сега докато го превеждам ще ми е трети път и продължавам да се побърквам от смях. Старая се да преведа лафовете възможно най-разбираемо. Дано да се получи.
reDeyeZ
Супер сиииии! Ако имаш нужда от помощ, цъкай. С теб сме yeaah.gif
LudaMara
Цитат(reDeyeZ @ 10 Jan 2012, 09:10 PM) *
Супер сиииии! Ако имаш нужда от помощ, цъкай. С теб сме yeaah.gif


Благодаря за предложението. Ще цъкам. rolleyes.gif
Astralll
Просто думи нямам, огромно Б Л А Г О Д А Р Я... стискам палци да ги докараш докрай clapping.gif
Cvetito
Цитат(Astralll @ 11 Jan 2012, 04:30 PM) *
Просто думи нямам, огромно Б Л А Г О Д А Р Я... стискам палци да ги докараш докрай clapping.gif


И аз така clapping.gif
LudaMara
Цитат(Cvetito @ 13 Jan 2012, 07:23 PM) *
И аз така clapping.gif


С такова удоволствие, и с такъв смях превеждам, че стига да съм жива и здрава ще ги преведа до край!
LudaMara
До всичките фенове на The Inbetweeners, налага ми се да влезна в болница за изследвания за няколко дена. Живот и здраве, като излезна другата седмица, продължавам преводите с пълна сила.
LudaMara
Върнах се! Продължавам с пълна пара!
dijon
Много се радвам, че всичко е наред. smile.gif
Успех с останалото от сериала.
LudaMara
Цитат(dijon @ 26 Jan 2012, 10:47 AM) *
Много се радвам, че всичко е наред. smile.gif
Успех с останалото от сериала.


Благодаря ти dijon!
reDeyeZ
Надяваме се, че всичко е ОК и вече си здрава! kiss.gif
Плюс тва, преводите лекуват хихих
Cvetito
Дано всичко е наред, успех и от мен. Чакаме... smile.gif
LudaMara
До всички фенова на Inbetweeners: извинявам се за закъснението на превода, но ми излезна малко спешна лична работа. Надявам се да приключа с нея до края на седмицата и да продължа с превода на трети сезон.

Поздрави,

LudaMara
Cvetito
Къде се губиш smile.gif
LudaMara
Цитат(Cvetito @ 15 Mar 2012, 06:18 PM) *
Къде се губиш smile.gif


Не съм се отказала. Изведнъж ми изникна много работа. Ще гледам да съчетая работата с превода. Поне да довърша сезона.
reDeyeZ
Няма страшно. Вярваме в теб smile.gif




Цитат(LudaMara @ 3 Apr 2012, 06:13 PM) *
Не съм се отказала. Изведнъж ми изникна много работа. Ще гледам да съчетая работата с превода. Поне да довърша сезона.
TarantinoQ
Някой ще може ли да довърши последните 4 епизода?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.