Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Конкурс "Мис Унакс 2012"
subsunacs.net - Форуми > Други > Отбори > УНАКС ТИЙМ
BadGirl
Здравейте, скъпи приятели!

С удоволствие ви съобщаваме, че ще бъде организиран конкурс за избор на "Мис Унакс 2011". Кандидатка може да бъде всяка потребителка на сайта, без значение към кой отбор принадлежи, възраст и т.н. Единствените изисквания са приятна визия и желание за участие. smile.gif

Конкурсът ще се проведе през месец август 2011г., и ще има два етапа. Единият ще е онлайн, а другият "live" на Черноморието. Моля, потвърдете заявките си за участие, като уведомите някой от нашите модератори: E-Tle, Bad_Nick, peterx или Old Scho0l. smile.gif

Не забравяйте да упоменете своята възраст, интереси, хобита, да добавите няколко думи за себе си, и разбира се, ако участвате само онлайн, да дадете своя/свои снимки. smile.gif

Журито ще бъде сформирано от членове на отбора ни. А наградите са повече от страхотни! Гарантирам ви, че ще е забавно!

Поздрави,
Албена а.к.а. BadGirl
Raikonen07
Аз как така не са ме викнали като тестер. Яяяя, че се караме.

И съвет към момите. С Бански ако сте имате мноо голем шанс
van4et0o
Raikonen че ви даде много точки, ако сте по бански... biggrin.gif

Много интересна тема, браво за идеята и успех на всички tongue.gif


ПП Tова "live" на морето ми хареса tongue.gif
mra4na
Ново предложение в подкрепа на равенството между половете и за избягване на дискриминацията:
Има логика успоредно с това да се състои и конкурс "Мистър Унакс 2011". Така де, защо мъжете да са ощетени?
Давам заявка за участие в журито, много съм обективна. goodgood.gif
peterx
Райко, въображението е много по-силно от зрението wink.gif (и никой да не споменава нищо за диоптри mosking.gif ).
Така че моят съвет към дамите е - да разпалят въображението на журито и по този начин повече ще спечелят smile.gif.
Но пък в крайна сметка какво значение има победата? Важното е всички да се забавляват victory.gif .

Мрачна, мъжете тук сме по-срамежливички. Затова mosking.gif. А и Райко като нищо ще подкупи журито и ще отвее конкуренцията rofl.gif .
van4et0o
Те и аз искам "Мистър Унакс 2011", ама мъжете искат само те да си правят кефа... biggrin.gif sad.gif

А и то безспорен победител ще е Райконен, че той е голяма конкуренцията biggrin.gif rolleyes.gif


ПП Извинете, ако не ми е мястото да пиша в темата...
mra4na
peterx, Raikonen07 наистина поне засега е фаворит, като му гледам ферарито. w00t.gif
Има и утешителни награди, малко и от сърце, така че има още време за мотивация.
Временно преустановете преводите и засилете фитнеса.smile.gif
peterx
Откачихте ми ченето от смях rofl.gif .
Ванче, спокойно си пиши wink.gif.
Ама вие не забелязвате ли, че темата е пусната от една дама? Мъжката половина от форума просто доволно изпълнява това желание cool.gif .

Ех, така си е Райко направо ще ни отвее с ферарито...
Иначе и превеждането си е фитнес... Не, няма да навлизам в подробности тук... tongue.gif

П.П. А аз си мислех, че дамите ще са малко по-трудни... hmm.gif Как така се давате за едно ферари и един бицепс? biggrin.gif
van4et0o
Аз не се давам, дори предпочитам мотор пред ферари.... Освен това чакам да видя другите мъжки кандидати какво ще предложат, па тогава ще решим. tongue.gif

Oтносно фитнеса - яко зарибява w00t.gif
BadGirl
Хубаво си приказвате, но защо не виждам още никоя дама да е заявила официално желание за участие?! unsure.gif

Аз щях да бъда в уважаемото жури, но хайде да се кандидатирам за участничка, за да се пресрамят и другите! grin.gif

Снимки по бикини/монокини/танкини... ще предоставя по-нататък! smoke.gif







Spark
Преди това слагайте червена точка smile.gif goodgood.gif
Vampire Ji
И аз да разпиша кандидатурата си... w00t.gif

Интереси много, но най съм си харесала сценаристиката и като цяло киното. Музиката ми е другата страст, почитателка съм на рока и метъла, както ще се види по-долу от снимковия материал. : ) Хобита...е, че разбира се- правенето на субтитри w00t.gif , пиша книга, ще пиша сценарий...такива работи. Изевявам се и като актриса, когато се налага...обичам и да рисувам, моето недоразвито хоби, както и желая да се науча да свиря на китара..но уви...засега няма да стане. Играя компютърни игри..не се сещам какво друго да добавя за моята особа... : ) На 17 съм.

И ако не се видим по черноморието...снимковия мат'реал..










П.П: Хайде попе, дерзай laugh1.gif
vanina_t
Цитат(mra4na @ 1 Aug 2011, 12:12 AM) *
Ново предложение в подкрепа на равенството между половете и за избягване на дискриминацията:
Има логика успоредно с това да се състои и конкурс "Мистър Унакс 2011". Така де, защо мъжете да са ощетени?
Давам заявка за участие в журито, много съм обективна. goodgood.gif


clapping.gif Подкрепям mra4na - искаме и "Мистър Унакс 2011", в противен случай това си е чиста дискриминация и провокация.
Тъй де, лесно е да се главиш за жури и да плакнеш очи тук-там, ама... Срамежливи били, как пък не!
Mra4na, като се замисля и аз съм адски обективна - съдя мноооого справедливо и съм почти неподкупна... laugh1.gif
mra4na
Цитат(vanina_t @ 1 Aug 2011, 06:36 PM) *
clapping.gif Подкрепям mra4na - искаме и "Мистър Унакс 2011", в противен случай това си е чиста дискриминация и провокация.
Тъй де, лесно е да се главиш за жури и да плакнеш очи тук-там, ама... Срамежливи били, как пък не!
Mra4na, като се замисля и аз съм адски обективна - съдя мноооого справедливо и съм почти неподкупна... laugh1.gif



"...Едно ферари с цвят червен, едно за теб, едно за мен..." tongue.gif

clapping.gif
tosho_cool
За Мистър и аз ще се включвам. tongue.gif biggrin.gif
Asen_Mihaylov
Е, като се кандидатираш дай снимка, де party.gif Чакаме и женската компания малко да се размърда. Само две кандидатки - засрамете се tongue.gif
BadGirl
Пригответе вашите кандидатури, господа. Тези дни ще стартираме и другия конкурс. smile.gif
User
popcorn.gif hat.gif nigga.gif
Raikonen07
Тия моми мноо срамежливи се оказаха, не съм очаквал да се спотайват толко
van4et0o
Чакаме първо вас tongue.gif
tosho_cool
Идим ... tongue.gif yahoo.gif w00t.gif Vala_34.gif biggrin.gif
Bad_Nick
Финал на конкурса - 03.09.11, Бургас, клуб "Ароганс", 23:00, при фейс контрола.
Няма значение дали сте пратили снимки или не.
kremitto
Бройте и нас в конкурса и ще се видим в Бургас. smoke.gif kremitto & ashley
Bad_Nick
Понеже никоя финалистка няма възможност да присъстват на живо на финала, конкурсът се удължава до 01.07.2012, а финалът се отлага за по-късно.
Дотогава може да добавяте вашите кандидатури в тази тема.

Искрено моля Spark да не ме натоварва и с отговорността да организирам и очертавашия се Мистър Унакс smile.gif
spartacus
Глей кви убави моми сме имали тука, а се се крият.
Man1akalen
Финалът последно в кой град ще се проведе? Нали всеки може да дойде или е само за уважаваните дами и Бате ни' Ник? biggrin.gif

П.П. Отделно има ли форумни срещи по градове, ако няма, да си спретнем. tongue.gif smile.gif
Bad_Nick
Цитат(Man1akalen @ 1 Sep 2011, 06:55 PM) *
Финалът последно в кой град ще се проведе? Нали всеки може да дойде или е само за уважаваните дами и Бате ни' Ник? biggrin.gif

П.П. Отделно има ли форумни срещи по градове, ако няма, да си спретнем. tongue.gif smile.gif

Ти к'во се точиш на чуждото smile.gif
Подробностите по финала ще ги мислим догодина, но всеки, който желае може да присъства естествено.
Форумните срещи са нещо много приятно. Вече съм говорил с някои колеги и ако има желаещи, може да си спретнем една.
Man1akalen
good.gif

За сега не съм намерил тема за форумни срещи, ако няма наистина, мисля скоро време да направя. wink.gif
Darth Sauron
Ону три моми и туй е biggrin.gif Вие хубаво сте го измислили това, ама аз да кажа, като по изпатил си от тези неща biggrin.gif Гледайте гаджето ви/жена ви да не разбере или види, какво си точите лигите biggrin.gif biggrin.gif
Аз съм ЗА и за срещите, ама да не са някакви "запознанства", а да има разнообразие biggrin.gif на по бира нещо biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif drinks.gif drinks.gif rock.gif zzz.gif
BadGirl
Относно форумната среща - ще бъде в Пловдив, всички са добре дошли. smile.gif
Man1akalen
Цитат(BadGirl @ 2 Sep 2011, 12:28 AM) *
Относно форумната среща - ще бъде в Пловдив, всички са добре дошли. smile.gif



Аз ще пропусна, когато дойде реда на града който трябва, тогава може да се запиша. wink.gif

П.П. Относно това, мисля, че може да се правят и по-малки форумни срещи, като си се организират желаещите от съответния град. Какво ще кажете? smile.gif
BadGirl
Да, това е най-вече идеята, да се събират хора от града и околността. smile.gif Ако и други имат желание и възможност да присъстват, още по-добре.
Но засега от Пловдив не са се обадили никакви кандидати, възможно ли е да няма или се крият? dntknw.gif
Man1akalen
Все ще се появи някой.wink.gif

Относно темите, както ти направи за Пловдив, тя ще си се води като официална тема на пловдивчани и тези от региона, естествено може и всеки от цялата страна, който има възможност да отиде. Мисълта ми е, че всеки от най-големите градове, трябва да си има собствена тема. Потребителите от съответния град и регион, да си се организират в нея.

П.П. Ще видя как вървят нещата с твоята тема, тогава ще реша, дали да направя и аз една. smile.gif
Darth Sauron
А то въобще имали някой от София?
kaspan4o
намират се, поне аз така мисля. Повечето дори май са от там smile.gif аз като цяло се водя в момента и софиянец biggrin.gif
BadGirl
Има много хора от София, само тема още не са си направили. smile.gif
vanina_t
Цитат(BadGirl @ 2 Sep 2011, 01:12 AM) *
Да, това е най-вече идеята, да се събират хора от града и околността. smile.gif Ако и други имат желание и възможност да присъстват, още по-добре.
Но засега от Пловдив не са се обадили никакви кандидати, възможно ли е да няма или се крият? dntknw.gif

Пловдив? Супер! Много добра идея за форумна среща на по бира... smile.gif
tosho_cool
Цитат(BadGirl @ 2 Sep 2011, 12:28 AM) *
Относно форумната среща - ще бъде в Пловдив, всички са добре дошли. smile.gif

Е за това става дума - ПЛОВДИВ ,тук съм . biggrin.gif drinks.gif
E-Tle
А в Русе сме поне четирима. biggrin.gif
Катя
Но от Казанлък сме... само аз. biggrin.gif
vkehayov
И тук некой ми е делнал постовете... laugh1.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.