Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Спайдър-мен ТАС Сезон 2
subsunacs.net - Форуми > Анимационни филми и аниме > Субтитри
Darth Sauron


Резюме:

Сериала разказва историята на 19 годишният Питър Паркър, неговите първи години в университета Емпайър Стейт и другата му самоличност Спайдър-мен. Историята започва как Питър получава своите сили, и че е фотограф за Дейли Бигър. В шоуто са показани много от известните класически злодей на Спайдър-мен, някой от тях са Кингпин, Зеленият Гоблин, Гущера, Скорпиона, Д-р О., Мистерио, Носорога, Шокър, Лешояда и Хамелеона, както и някой от по-новите врагове като Веном, Касапина и Хоб Гоблин. Постепенно с сериала, свободният Питър Паркър има романтични интереси към Мери Джейн Уотсън, Фелиша Харди и нейната втора самоличност Черна Котка.




Субтитри :

Спайдър-мен ТАС Сезон 1 -
Спайдър-мен ТАС Сезон 2 - 42 %
Спайдър-мен ТАС Сезон 3 -

Spark
Това Venom Saga S01 дето го беше качил и вътре 3 епизода от Spiderman какво е, че нещо не мога да загрея?
Darth Sauron
Субтитри за останалите епизоди ще има. Сега рипвам немски субтитри и скоро ще свърша с превода на 10,13,14 епизод от 3-ти сезон
thankyou
<#thank#>
Man1akalen
Благодаря ти, захванал си се със страхотен проект, една от любимите ми поредици. Не знаех, че има качен торент с DVD rip качество. Ще продължаваш ли с другите сезони? smile.gif
Darth Sauron
Вече, да. Сега превеждам Сезон 1 Епизод 1 и ще преведа всички серии на анимацията smile.gif
tosho_cool
Браво за субтитрите на анимето.
Darth Sauron
Сезон 1 качен - - - - > ВИЖТЕ ПЪРВИЯТ ПОСТ
Man1akalen
Кой сезон смяташ да превеждаш сега, втори ли? smile.gif
Darth Sauron
Правя тайминг на сезон 2 и го качвам!
Man1akalen
Супер clapping.gif
Hoobastank
Няма ли да има субтитри и за останалите сезони ?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.