Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Заявки за участие в отбора
subsunacs.net - Форуми > Други > Отбори > Руска Рулетка
dieselboy
Тук всеки , който има желание да участва в отбора ще пише за себе си. Ако имате вече преводи на руски филми зад гърба си, линк към субтитрите ще бъде достатъчен за заявка. Одобрението ще става в срок от 10 дни. Ако обаче нямате преводи и искате да започнете кариерата си на преводач с нас, то тогава ще трябва да преведете 1 филм или серия на руски сериал по ваш избор.
dieselboy
Честито, tolu! Вече си член на отбора. Успех!
Malvina
Цитат(dieselboy @ 12 Feb 2010, 04:44 PM) *
Тук всеки , който има желание да участва в отбора ще пише за себе си. Ако имате вече преводи на руски филми зад гърба си, линк към субтитрите ще бъде достатъчен за заявка. Одобрението ще става в срок от 10 дни. Ако обаче нямате преводи и искате да започнете кариерата си на преводач с нас, то тогава ще трябва да преведете 1 филм или серия на руски сериал по ваш избор.


Здравейте,
Искам да се включа в отбора, но не знам как да ви изпратя превода на серията за одобрение. Ще ми помогнете ли?
Mindov
Привет, имам желание да се включа в отбора и с каквото мога да помогна. До сега субс не съм правил, но доста пъти съм си играл да редактирам титри, които ме дразнят откъм превод. Ако искате дайте ми субс за превод - да видим как ще се справя wink.gif.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.