Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
24 Oct 2005, 06:33 PM
Коментар
#1
|
|
|
Stargate Team® ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 814 Регистриран: 20-October 04 Град: София Потребител No.: 1590 |
(IMG:http://www.scifispace.com/assets/images/ff_banner02.jpg)
САЙТ ЕПИЗОДИ: ТРАКЕР BG / ТРАКЕР INT'L СУБТИТРИ: (натисни тук за всички преведени епизоди.) Епизод 01 - bongo2199 Епизод 02 - bongo2199 Епизод 03 - bongo2199 Епизод 04 - hag Епизод 05 - bongo2199 Епизод 06 - deank Епизод 07 - bongo2199 Епизод 08 - hag Епизод 09 - deank Епизод 10 - deank Епизод 11 - cerato Епизод 12 - deank Епизод 13 - deank Епизод 14 - deank ------------ Епизод 15 - DVD Extras - Special Features (филм за филма) - dur. 47'18" ( английски субтитри ) ------------ Пълнометражен филм - продължение на сериала - Serenity 2005 Към старата тема... Този коментар е бил редактиран от deank на 21 Apr 2006, 06:03 PM
Прикачени файлове
|
|
|
|
| Реклама |
24 Oct 2005, 06:33 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
24 Oct 2005, 06:36 PM
Коментар
#2
|
|
|
Stargate Team® ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 814 Регистриран: 20-October 04 Град: София Потребител No.: 1590 |
Пускам темата, заради прогреса на субтитрите. bongo2199 е започнал превода. Понякое време ще се включа и аз (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_cerato_* |
24 Oct 2005, 08:48 PM
Коментар
#3
|
|
Guests |
Големо БОНГО винаги и на всяка комарджийска игра ПИЧЕЛИ. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Извън майтапа- братко, големи БЛАГОДАРНОСТИ |
|
|
|
| Guest_bongo2199_* |
1 Nov 2005, 12:06 PM
Коментар
#4
|
|
Guests |
Хайде на първи епизод. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)
|
|
|
|
| Guest_deank_* |
1 Nov 2005, 08:53 PM
Коментар
#5
|
|
Guests |
Махнах съобщенията с тъпотиите от темата.
Сериалът е с характерна атмосфера, която ще допадне на едни и може би няма да се хареса на други. Според мен пълнометражния филм не струва, ако човек не е гледал 14-те епизода на сериала. Успех с превода. Съжалявам, че не успях да се заема с превода на тази интересна история. Може да преведа някой епизод, ако въобще се наканя и ми остане време. Аз съм теглил версията от външни тракери (rip на rf_outer) - субтитрите съвпадат, качеството е страхотно и целия сезон е 3,3 GB (около 1GB по-малко от това в линка по-горе) - епизодите са по 233MB (т.е. по 3 епизода на 1 CD - целия сериал на 5 CDs). Ако някой се интересува, нека каже. Дидо :ph34r: |
|
|
|
| Guest_bongo2199_* |
9 Nov 2005, 11:14 PM
Коментар
#6
|
|
Guests |
Епизод 2 е качен, чака одобрение. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)
Започвам 3... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/w00t.gif) |
|
|
|
10 Nov 2005, 01:29 AM
Коментар
#7
|
|
|
Stargate Team® ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 814 Регистриран: 20-October 04 Град: София Потребител No.: 1590 |
Цитат(bongo2199 @ 10 Nov 2005, 12:14 AM) Епизод 2 е качен, чака одобрение. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif) Започвам 3... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/w00t.gif) bongo it's the best (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif) Go for it'! ЛИНК |
|
|
|
| Guest_Margelaio_* |
11 Nov 2005, 10:29 AM
Коментар
#8
|
|
Guests |
Останах много впечатлен от първи и втори епизод!Ще се гледа целия!Браво за субтитрите!Благодаря! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
|
|
|
|
| Guest_bongo2199_* |
13 Nov 2005, 01:06 PM
Коментар
#9
|
|
Guests |
Епизод 3: 100%
|
|
|
|
| Guest_ivan75_* |
13 Nov 2005, 02:20 PM
Коментар
#10
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_hag_* |
13 Nov 2005, 09:32 PM
Коментар
#11
|
|
Guests |
Аз рекох да не се цепя от колектива... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/tongue.gif) , та ще хвана четвърти епизод, ако някой няма нещо против. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_bongo2199_* |
14 Nov 2005, 12:43 AM
Коментар
#12
|
|
Guests |
Цитат(hag @ 13 Nov 2005, 10:32 PM) Аз рекох да не се цепя от колектива... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/tongue.gif) , та ще хвана четвърти епизод, ако някой няма нещо против. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Браво (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif) |
|
|
|
| Guest_bongo2199_* |
17 Nov 2005, 02:59 PM
Коментар
#13
|
|
Guests |
Епизод 3 е качен и чака одобрение. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)
Продължавам нататък... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
| Guest_boreto1_* |
17 Nov 2005, 05:11 PM
Коментар
#14
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_bongo2199_* |
18 Nov 2005, 12:37 AM
Коментар
#15
|
|
Guests |
Епизод 5: 100%
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 23 June 2026 - 08:08 AM |