IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
5 страници V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> Firefly (2002-2003), Превод на сериала
Babilon
коментар 24 Oct 2005, 06:33 PM
Коментар #1


Stargate Team®
*****

Група: Members
Коментари: 814
Регистриран: 20-October 04
Град: София
Потребител No.: 1590



(IMG:http://www.scifispace.com/assets/images/ff_banner02.jpg)

САЙТ

ЕПИЗОДИ:
ТРАКЕР BG / ТРАКЕР INT'L


СУБТИТРИ:
(натисни тук за всички преведени епизоди.)

Епизод 01 - bongo2199
Епизод 02 - bongo2199
Епизод 03 - bongo2199
Епизод 04 - hag
Епизод 05 - bongo2199
Епизод 06 - deank
Епизод 07 - bongo2199
Епизод 08 - hag
Епизод 09 - deank
Епизод 10 - deank
Епизод 11 - cerato
Епизод 12 - deank
Епизод 13 - deank
Епизод 14 - deank
------------
Епизод 15 - DVD Extras - Special Features (филм за филма) - dur. 47'18" ( английски субтитри )
------------
Пълнометражен филм - продължение на сериала - Serenity 2005


Към старата тема...

Този коментар е бил редактиран от deank на 21 Apr 2006, 06:03 PM
Прикачени файлове
Прикачен файл  15_Special_Features.sub ( 44.26К ) Брой сваляния: 131
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 24 Oct 2005, 06:33 PM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
Babilon
коментар 24 Oct 2005, 06:36 PM
Коментар #2


Stargate Team®
*****

Група: Members
Коментари: 814
Регистриран: 20-October 04
Град: София
Потребител No.: 1590



Пускам темата, заради прогреса на субтитрите. bongo2199 е започнал превода. Понякое време ще се включа и аз (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_cerato_*
коментар 24 Oct 2005, 08:48 PM
Коментар #3





Guests






Големо БОНГО винаги и на всяка комарджийска игра ПИЧЕЛИ. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Извън майтапа- братко, големи БЛАГОДАРНОСТИ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_bongo2199_*
коментар 1 Nov 2005, 12:06 PM
Коментар #4





Guests






Хайде на първи епизод. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_deank_*
коментар 1 Nov 2005, 08:53 PM
Коментар #5





Guests






Махнах съобщенията с тъпотиите от темата.

Сериалът е с характерна атмосфера, която ще допадне на едни и може би няма да се хареса на други. Според мен пълнометражния филм не струва, ако човек не е гледал 14-те епизода на сериала.

Успех с превода. Съжалявам, че не успях да се заема с превода на тази интересна история.

Може да преведа някой епизод, ако въобще се наканя и ми остане време.

Аз съм теглил версията от външни тракери (rip на rf_outer) - субтитрите съвпадат, качеството е страхотно и целия сезон е 3,3 GB (около 1GB по-малко от това в линка по-горе) - епизодите са по 233MB (т.е. по 3 епизода на 1 CD - целия сериал на 5 CDs).

Ако някой се интересува, нека каже.

Дидо

:ph34r:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_bongo2199_*
коментар 9 Nov 2005, 11:14 PM
Коментар #6





Guests






Епизод 2 е качен, чака одобрение. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)

Започвам 3... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/w00t.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Babilon
коментар 10 Nov 2005, 01:29 AM
Коментар #7


Stargate Team®
*****

Група: Members
Коментари: 814
Регистриран: 20-October 04
Град: София
Потребител No.: 1590



Цитат(bongo2199 @ 10 Nov 2005, 12:14 AM)
Епизод 2 е качен, чака одобрение.  (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)

Започвам 3... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/w00t.gif)
*

bongo it's the best (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif) Go for it'!
ЛИНК
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Margelaio_*
коментар 11 Nov 2005, 10:29 AM
Коментар #8





Guests






Останах много впечатлен от първи и втори епизод!Ще се гледа целия!Браво за субтитрите!Благодаря! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_bongo2199_*
коментар 13 Nov 2005, 01:06 PM
Коментар #9





Guests






Епизод 3: 100%
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ivan75_*
коментар 13 Nov 2005, 02:20 PM
Коментар #10





Guests






Цитат(bongo2199 @ 13 Nov 2005, 02:06 PM)
Епизод 3: 30%
*



Давай подкрепата ми е морална с друго не мога да помогна :clap:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_hag_*
коментар 13 Nov 2005, 09:32 PM
Коментар #11





Guests






Аз рекох да не се цепя от колектива... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/tongue.gif) , та ще хвана четвърти епизод, ако някой няма нещо против. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_bongo2199_*
коментар 14 Nov 2005, 12:43 AM
Коментар #12





Guests






Цитат(hag @ 13 Nov 2005, 10:32 PM)
Аз рекох да не се цепя от колектива...  (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/tongue.gif) , та ще хвана четвърти епизод, ако някой няма нещо против.  (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
*

Браво (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_bongo2199_*
коментар 17 Nov 2005, 02:59 PM
Коментар #13





Guests






Епизод 3 е качен и чака одобрение. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)
Продължавам нататък... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_boreto1_*
коментар 17 Nov 2005, 05:11 PM
Коментар #14





Guests






(IMG:http://www.komap.net.ru/media/smilies/36_1_11.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_bongo2199_*
коментар 18 Nov 2005, 12:37 AM
Коментар #15





Guests






Епизод 5: 100%
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 страници V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 23 June 2026 - 08:08 AM