Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
22 Jan 2006, 11:42 PM
Коментар
#31
|
|
|
Newbie ![]() Група: Members Коментари: 3 Регистриран: 20-December 04 Потребител No.: 2586 |
Проблема е, че не съм гледал епизода, а няма и да го гледам така, че щом няма други желаещи да превеждат и да редактират по-добре да не започвам.
|
|
|
|
| Реклама |
22 Jan 2006, 11:42 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_butamuh_* |
1 Mar 2006, 04:13 PM
Коментар
#32
|
|
Guests |
Ето 14-ти на центрума
|
|
|
|
| Guest_smilymitko_* |
1 Mar 2006, 07:28 PM
Коментар
#33
|
|
Guests |
Цитат(butamuh @ 1 Mar 2006, 05:13 PM) Мерси много за линка,човече!!! Ако имате анг. субтитри за другите серийки ги давайте! |
|
|
|
| Guest_the_creator_pz_* |
1 Mar 2006, 08:14 PM
Коментар
#34
|
|
Guests |
@smilymitko има ги до 11-12 някъде в forom.com
|
|
|
|
| Guest_butamuh_* |
1 Mar 2006, 08:43 PM
Коментар
#35
|
|
Guests |
не знам обаче на мен ми се губят 2 епизода - 8-и и 12-ти не съм засичал никъде, а и номерацията и датите на излъчване въобще на отговарят...иначе превеждам 11ти ама лека-полека, няма да е готов скоро. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smoke.gif)
|
|
|
|
| Guest_the_creator_pz_* |
1 Mar 2006, 08:55 PM
Коментар
#36
|
|
Guests |
Аз ги имам всичките 14 до сега, ама нямам къде да ги кача, мога да се пробвам в 2лв.бг те там дават по 250мб... така че ще стане
|
|
|
|
| Guest_UpS_* |
19 Mar 2006, 10:06 AM
Коментар
#37
|
|
Guests |
и аз ги имах всички преди нсбоп да ни вземат сървара ... иначе ще се превеждат ли останалите серийки (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/tongue.gif)
|
|
|
|
| Guest_the_creator_pz_* |
19 Mar 2006, 10:05 PM
Коментар
#38
|
|
Guests |
Some day, some way... may be :4:
|
|
|
|
| Guest_butamuh_* |
20 Mar 2006, 02:31 AM
Коментар
#39
|
|
Guests |
Аз на 11-ти му преведох 200-на реплика, ама дотам...сега април имам едни 14 изпита които трябва да взема, след това може :lol_2:
|
|
|
|
| Guest_Bakhus_* |
21 Mar 2006, 11:00 PM
Коментар
#40
|
|
Guests |
На първа страница е добавен линка за 5 епизод.
|
|
|
|
| Guest_Bakhus_* |
11 Apr 2006, 09:27 PM
Коментар
#41
|
|
Guests |
На първа страница е линка за 7 и 8 епизод.
|
|
|
|
| Guest_smilymitko_* |
11 Apr 2006, 11:25 PM
Коментар
#42
|
|
Guests |
Няма смисъл да казвам, че това вече ми е любимия сериал(даже преди Джоуи)!
Благодаря на всички преводачи, които помагат да може сериала да бъде гледан от повече хора...и доста мои приятели!!! Аз ги имам всички серий - от 1 до 18,ако някой няма някоя да ми пише ,за да измислим как и къде да му ги кача! |
|
|
|
| Guest_Bakhus_* |
17 Apr 2006, 03:50 PM
Коментар
#43
|
|
Guests |
На първа страница е линка към 10 епизод.
|
|
|
|
| Guest_shumiv_* |
11 May 2006, 08:37 AM
Коментар
#44
|
|
Guests |
До момента има субтитри за епизодите от 1 до 11. Някой работи ли по превода на останалите?
|
|
|
|
| Guest_Bakhus_* |
11 May 2006, 10:24 AM
Коментар
#45
|
|
Guests |
В момента нямам никакво свободно време заради контролни
и задаващата се сесия. От средата на юни ще продължа с останалите серии, ако дотогава никой не ги е превел. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) |
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 23 June 2026 - 11:57 PM |