Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
4 Nov 2013, 10:02 PM
Коментар
#1
|
|
|
Newbie ![]() Група: Members Коментари: 4 Регистриран: 4-November 13 Потребител No.: 183160 |
|
|
|
|
| Реклама |
4 Nov 2013, 10:02 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
6 Nov 2013, 11:50 AM
Коментар
#2
|
|
|
Member Група: Members Коментари: 18 Регистриран: 6-March 13 Потребител No.: 179255 |
Здравейте, от доста време искам да си направя букви за The dark side of the sun (с Брад Пит). Та готов съм да отделя парички и да платя на някой за труда стига да си свърши работата качествено. Очаквам предложения ! Поздрави Скайп daniel.zlatev2 Аз съм damebra. Ще ви направя превод, като за канал1. Пишете ми в скайпа. |
|
|
|
6 Nov 2013, 01:02 PM
Коментар
#3
|
|
|
Newbie ![]() Група: Members Коментари: 4 Регистриран: 4-November 13 Потребител No.: 183160 |
Писах Ви в скайп. Но по добре ще е да ми дадете телефон за връзка.
|
|
|
|
7 Nov 2013, 09:57 AM
Коментар
#4
|
|
|
Newbie ![]() Група: Members Коментари: 4 Регистриран: 4-November 13 Потребител No.: 183160 |
Колегата се зае с превода, след като приключи буквичките ще бъдат качени и тук... така че който има желание, ще се наслади на този хубав филм.
|
|
|
|
11 Nov 2013, 09:28 AM
Коментар
#5
|
|
|
Newbie ![]() Група: Members Коментари: 4 Регистриран: 4-November 13 Потребител No.: 183160 |
Превода е готов, благодаря на колегата за бързата и качествена работа. Който има желание да пише тук или на nikolov1987@gmail.com и му пращам буквите.
Този коментар е бил редактиран от palefaced на 11 Nov 2013, 09:33 AM |
|
|
|
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 22 June 2026 - 12:23 PM |