IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
 
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> Subtitle Workshop 6.0, за новата версия
adude
коментар 21 Aug 2013, 11:02 AM
Коментар #1


Advanced Member
***

Група: Members
Коментари: 64
Регистриран: 26-June 07
Потребител No.: 90076



Ако не знаете, има нова версия на Subtitle Workshop и съм приятно изненадан имайки предвид версия 4!
Вярно, в начало стряска с шарените бутони, но процеса на работа си остава същия подпомогнат с допълнителна информация!

Както цяло доста екстри и подобрения…

Този коментар е бил редактиран от adude на 21 Aug 2013, 11:04 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 21 Aug 2013, 11:02 AM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
0ld SCho0l
коментар 21 Aug 2013, 11:25 AM
Коментар #2





Група: Members
Коментари: 677
Регистриран: 27-September 09
Потребител No.: 140404



На пръв поглед изглежда доста добре. Ще се тества допълнително.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mrfeelgood
коментар 21 Aug 2013, 05:02 PM
Коментар #3


Member
**

Група: Members
Коментари: 30
Регистриран: 30-November 05
Град: Gotham City
Потребител No.: 18794



Четворката беше направо трагедия. Добре че са запазили визията на двойката. Ще поработим, ще видим. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/dry.gif)

Този коментар е бил редактиран от mrfeelgood на 22 Aug 2013, 04:47 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kikodraka
коментар 21 Aug 2013, 11:16 PM
Коментар #4


Stoned Assassin


Група: Members
Коментари: 204
Регистриран: 1-October 11
Град: Зоната на Здрача
Потребител No.: 166380



Внесени са доста полезни допълнения и удобства. Версията е отлична. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Spark
коментар 22 Aug 2013, 07:58 AM
Коментар #5


ал би бек


Група: штъ
Коментари: 699
Регистриран: 9-June 03
Град: Турно Магуреле
Потребител No.: 1



Качих го и при нас в сайта в Софтуер - http://subsunacs.net/soft.php
Go to the top of the page
 
+Quote Post
фишер
коментар 22 Aug 2013, 03:17 PM
Коментар #6


Advanced Member
***

Група: Members
Коментари: 52
Регистриран: 8-August 12
Потребител No.: 174757



Дайте повече инфо как се борави
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Planet_Rocker@or...
коментар 17 Sep 2013, 10:23 PM
Коментар #7


Power Member


Група: Members
Коментари: 300
Регистриран: 7-February 08
Град: Ловеч
Потребител No.: 104958



То хубаво, че има нова версия, ама па много чувствителна какъв видео файл и слагаш, а? Че й сложих първата серия от "Войната на таралежите" и по едно време учителката говореше малко тежко и зааабаавееноо (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) Или само при мен го усещам? За сега съм се върнал пак на 2.51, но основна ми стана Subtitle Edit

Този коментар е бил редактиран от Planet_Rocker@or*Die на 17 Sep 2013, 10:24 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 28 June 2026 - 05:37 PM