Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
21 Aug 2013, 11:02 AM
Коментар
#1
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 64 Регистриран: 26-June 07 Потребител No.: 90076 |
Ако не знаете, има нова версия на Subtitle Workshop и съм приятно изненадан имайки предвид версия 4!
Вярно, в начало стряска с шарените бутони, но процеса на работа си остава същия подпомогнат с допълнителна информация! Както цяло доста екстри и подобрения… Този коментар е бил редактиран от adude на 21 Aug 2013, 11:04 AM |
|
|
|
| Реклама |
21 Aug 2013, 11:02 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
21 Aug 2013, 11:25 AM
Коментар
#2
|
|
![]() Група: Members Коментари: 677 Регистриран: 27-September 09 Потребител No.: 140404 |
На пръв поглед изглежда доста добре. Ще се тества допълнително.
|
|
|
|
21 Aug 2013, 05:02 PM
Коментар
#3
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 30 Регистриран: 30-November 05 Град: Gotham City Потребител No.: 18794 |
Четворката беше направо трагедия. Добре че са запазили визията на двойката. Ще поработим, ще видим. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/dry.gif)
Този коментар е бил редактиран от mrfeelgood на 22 Aug 2013, 04:47 PM |
|
|
|
21 Aug 2013, 11:16 PM
Коментар
#4
|
|
|
Stoned Assassin ![]() Група: Members Коментари: 204 Регистриран: 1-October 11 Град: Зоната на Здрача Потребител No.: 166380 |
Внесени са доста полезни допълнения и удобства. Версията е отлична. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
22 Aug 2013, 07:58 AM
Коментар
#5
|
|
|
ал би бек ![]() Група: штъ Коментари: 699 Регистриран: 9-June 03 Град: Турно Магуреле Потребител No.: 1 |
Качих го и при нас в сайта в Софтуер - http://subsunacs.net/soft.php
|
|
|
|
22 Aug 2013, 03:17 PM
Коментар
#6
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 52 Регистриран: 8-August 12 Потребител No.: 174757 |
Дайте повече инфо как се борави
|
|
|
|
17 Sep 2013, 10:23 PM
Коментар
#7
|
|
|
Power Member Група: Members Коментари: 300 Регистриран: 7-February 08 Град: Ловеч Потребител No.: 104958 |
То хубаво, че има нова версия, ама па много чувствителна какъв видео файл и слагаш, а? Че й сложих първата серия от "Войната на таралежите" и по едно време учителката говореше малко тежко и зааабаавееноо (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) Или само при мен го усещам? За сега съм се върнал пак на 2.51, но основна ми стана Subtitle Edit
Този коментар е бил редактиран от Planet_Rocker@or*Die на 17 Sep 2013, 10:24 PM |
|
|
|
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 28 June 2026 - 05:37 PM |