IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> Напусна ни marianozsa (1969-2012), Почивай в мир, приятелю!!!
паротин
коментар 29 Jul 2012, 05:54 PM
Коментар #1


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 2
Регистриран: 28-July 12
Потребител No.: 174558



На 27.07.2012 се случи най-лошото... Почина един наш скъп приятел - marianozsa...

Много хора го знаят от преводите му. За съжаление вече няма да може да ни радва с тях.

Имал е много проблеми и доколкото разбрах е получил инфаркт.

Почивай в мир, приятелю.

Този коментар е бил редактиран от паротин на 29 Jul 2012, 05:56 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 29 Jul 2012, 05:54 PM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
Pandora
коментар 29 Jul 2012, 06:46 PM
Коментар #2


тв маниак


Група: Members
Коментари: 288
Регистриран: 14-June 11
Град: София
Потребител No.: 163009



Моите съболезнования на близките и приятелите му.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tosho_cool
коментар 29 Jul 2012, 06:48 PM
Коментар #3


Subtitles Guru


Група: Members
Коментари: 611
Регистриран: 1-August 10
Град: Пловдив
Потребител No.: 154345



Почивай в мир.Moите съболезнования.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FFX
коментар 29 Jul 2012, 07:12 PM
Коментар #4


Power Member
****

Група: Members
Коментари: 124
Регистриран: 23-October 09
Потребител No.: 141947



Благодаря ти за всички хубави филми, които съм гледал с твоите буквички ! Дано да си на едно по - добро място ... Почивай в мир! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
0ld SCho0l
коментар 29 Jul 2012, 08:13 PM
Коментар #5





Група: Members
Коментари: 677
Регистриран: 27-September 09
Потребител No.: 140404



Моите съболезнования на близките и роднините.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kia1964
коментар 29 Jul 2012, 09:10 PM
Коментар #6


Member
**

Група: Members
Коментари: 38
Регистриран: 5-March 11
Град: Пловдив
Потребител No.: 160334



Моите съболезнования на роднините и от мен. Също и моите съболезнования на всички негови фенове. Живот...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
krasimir sevov
коментар 29 Jul 2012, 09:21 PM
Коментар #7


Member
**

Група: Members
Коментари: 24
Регистриран: 4-September 09
Град: Харманли
Потребител No.: 139193



Току-що научавам, потресен съм и не мога да повярвам на случилото се.
Мариане, дълбок поклон, приятелю, почивай в мир! Винаги ще помним какъв добър човек беше.
Със сълзи на очите изказвам и най-искрени съболезнования към близките.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Уди
коментар 30 Jul 2012, 08:01 AM
Коментар #8


Member
**

Група: Members
Коментари: 20
Регистриран: 17-May 11
Потребител No.: 162276



Моите съболезнования. Почивай в мир! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bad_Nick
коментар 30 Jul 2012, 08:09 AM
Коментар #9


ЗА МИШКИТЕ И ХОРАТА


Група: Members
Коментари: 1071
Регистриран: 19-January 08
Град: Бургас
Потребител No.: 103469



Това е най-тъжната новина, която съм виждал тук...
Един уважаван колега вече не е сред нас.
Дано Господ се смили над душата му!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tt00tt0
коментар 30 Jul 2012, 05:29 PM
Коментар #10


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 3
Регистриран: 13-February 10
Потребител No.: 147799



Сега научавам и направо не знам какво да кажа.
Отначало не повярвах и звъннах на един общ приятел а той потвърди (лошата новина).
С тъга на сърцето го казвам: Почивай в мир приятелю. Винаги ще те помним.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yvetted
коментар 30 Jul 2012, 05:58 PM
Коментар #11


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 4
Регистриран: 22-August 07
Град: Пловдив
Потребител No.: 93483



Почивай в мир!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Spark
коментар 30 Jul 2012, 08:20 PM
Коментар #12


ал би бек


Група: штъ
Коментари: 699
Регистриран: 9-June 03
Град: Турно Магуреле
Потребител No.: 1



Нека почива в мир! Ще липсва на всички ни!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dreben23
коментар 30 Jul 2012, 08:30 PM
Коментар #13


Member


Група: Members
Коментари: 10
Регистриран: 26-May 09
Потребител No.: 135103



Почивай в мир, приятелю! Ще те нося в сърцето си завинаги!

Много е трудно да се пише каквото и да е в такъв момент.... но ще кажа само едно:

Хора, обичайте се и се уважавайте, както нашият скъп приятел и колега ни обичаше и уважаваше!

Поклон пред светлата му памет!


П.П. Приятели завинаги! Бяхме страхотен екип!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
E-Tle
коментар 30 Jul 2012, 11:16 PM
Коментар #14


مترجم


Група: Глобални Модератори
Коментари: 1311
Регистриран: 6-June 05
Град: Somewhere in The Infinity
Потребител No.: 9000



Ужасно е сайт да изгуби преводач, а да не говорим за това. Загубихме един преводач, един колега. Потресен съм от новината и още не мога да го повярвам...

Почивай в мир, няма да те забравим. Остани завинаги с преводите си, така никога няма да избледнееш от спомените всеки един, гледал твой превод.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dieselboy
коментар 31 Jul 2012, 02:16 AM
Коментар #15


mind-twister


Група: Members
Коментари: 174
Регистриран: 21-August 09
Град: Сф
Потребител No.: 138672



Жалко! Наистина жалко за един млад човек и колега преводач. Нека почива в мир!

RIP!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 26 June 2026 - 05:01 AM