Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_Barloc_* |
21 May 2007, 08:34 AM
Коментар
#2161
|
|
Guests |
А относно епизодите 21 и 22, които щяли да излизат на ДВД...попринцип кога ще излизат и какво ще представляват?? Още малко продължение след като се спасиха от Времевия балон или комбинирано от всичко което е станало досега? Моля отговорете ми, защото на края на 20 епизод напрао щях да умра като прочетох накрая на филма "Сбогом SG-1, ще ни липсваш"!
|
|
|
|
| Реклама |
21 May 2007, 08:34 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_Cenobite_* |
21 May 2007, 02:21 PM
Коментар
#2162
|
|
Guests |
http://imdb.com/title/tt0929629/-Baal travels back in time and prevents the Stargate program from being started. SG1 must somehow restore history.
http://imdb.com/title/tt0942903/-SG-1 search for an Ancient Artifact to finally defeat the Ori. But the Artifact is in the Ori Galaxy. |
|
|
|
21 Sep 2007, 09:07 AM
Коментар
#2163
|
|
|
Subtitles Guru Група: Глобални Модератори Коментари: 2351 Регистриран: 24-November 10 Потребител No.: 4440 |
|
|
|
|
26 Oct 2007, 09:44 PM
Коментар
#2164
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 14 Регистриран: 26-December 06 Град: Пловдив Потребител No.: 68455 |
Искам изкажа моите благодарности на всички преводачи
за прекрасния превод. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) |
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 22 June 2026 - 08:41 AM |