Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_Пухи_* |
22 Feb 2007, 07:52 PM
Коментар
#2146
|
|
Guests |
Някой може ли да ми даде събс на Stargate SG-1 10сезон 17епизод
Thanks. |
|
|
|
| Реклама |
22 Feb 2007, 07:52 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
22 Feb 2007, 08:30 PM
Коментар
#2147
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 40 Регистриран: 16-August 05 Потребител No.: 12276 |
|
|
|
|
26 Feb 2007, 10:20 PM
Коментар
#2148
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 26 Регистриран: 26-December 05 Потребител No.: 22020 |
Благодаря на всички преводачи, за прекрасните преводи на този велик сериал! Имам въпрос: има ли някъде превод на версията на SG-1, 10 сез. 14 еп. на CRNTV, която я има и в арената и в замунда? (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_ulaza_* |
28 Feb 2007, 01:52 AM
Коментар
#2149
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_ulaza_* |
14 Mar 2007, 01:20 AM
Коментар
#2150
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_ulaza_* |
14 Mar 2007, 01:21 AM
Коментар
#2151
|
|
Guests |
(IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/huh.gif) последен
|
|
|
|
| Guest_FreeLand_* |
14 Mar 2007, 05:24 AM
Коментар
#2152
|
|
Guests |
|
|
|
|
14 Mar 2007, 10:30 AM
Коментар
#2153
|
|
|
مترجم ![]() Група: Глобални Модератори Коментари: 1311 Регистриран: 6-June 05 Град: Somewhere in The Infinity Потребител No.: 9000 |
10х20 - end (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/cry.gif)
|
|
|
|
| Guest_offside_* |
18 Mar 2007, 11:36 PM
Коментар
#2154
|
|
Guests |
Добре де хора ... плс някой ще ми каже ли от каде да си дръпна последния епизод след като всички торенти са офф , а аватар ми казва ето това "The current user account limit (24,500) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later..." мерси предварително
|
|
|
|
| Guest_darthnihilus_* |
21 Mar 2007, 01:16 AM
Коментар
#2155
|
|
Guests |
Заповядай!
(IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) Искам също така да изкажа моите благодарности на всички преводачи! |
|
|
|
| Guest_Пухи_* |
13 May 2007, 02:45 PM
Коментар
#2156
|
|
Guests |
21 епизод ли е последният от сериалът???
Моля кажете защото е депресиращо!!! |
|
|
|
| Guest_martineliazz_* |
13 May 2007, 02:58 PM
Коментар
#2157
|
|
Guests |
21 епизод ли е последният от сериалът??? Моля кажете защото е депресиращо!!! 21 е предпоследен а 22 ще е последен... само дето ще излязат на двд като филми (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) |
|
|
|
| Guest_SNIC_* |
16 May 2007, 05:13 PM
Коментар
#2158
|
|
Guests |
21 епизод ли е последният от сериалът??? Моля кажете защото е депресиращо!!! 21 е предпоследен а 22 ще е последен... само дето ще излязат на двд като филми (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) "martineliazz" znae6 li koga 6te izleze 22, ili pone ot kade da se snabdq s "info"? PP. Izvinqvam se za latinicata! |
|
|
|
| Guest_n5-kopele_* |
19 May 2007, 12:40 PM
Коментар
#2159
|
|
Guests |
Качете, моля ви, превода на 10х20 тук, нямам рег в аватар...
|
|
|
|
| Guest_Barloc_* |
21 May 2007, 08:34 AM
Коментар
#2160
|
|
Guests |
А относно епизодите 21 и 22, които щяли да излизат на ДВД...попринцип кога ще излизат и какво ще представляват?? Още малко продължение след като се спасиха от Времевия балон или комбинирано от всичко което е станало досега? Моля отговорете ми, защото на края на 20 епизод напрао щях да умра като прочетох накрая на филма "Сбогом SG-1, ще ни липсваш"!
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 22 June 2026 - 01:25 PM |