IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
 
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> Thor 3D (2011)
E-Tle
коментар 3 May 2011, 09:40 AM
Коментар #1


مترجم


Група: Глобални Модератори
Коментари: 1311
Регистриран: 6-June 05
Град: Somewhere in The Infinity
Потребител No.: 9000



(IMG:http://www.kinoarena.com/media/upload/movies/59459.jpg)



Thor 3D (2011)





Участват: Натали Портман, Крис Хемсуорт, Антъни Хопкинс,
Стелан Скарсгард, Джейми Александър, Идрис Елба, Рей Стевенсон и други.

Държава : САЩ

Година : 2011

Жанр : Sci - Fi | Action



IMDB





Силен, но арогантен воин, чийто безрасъдни действия водят до избухването на война, ТОР е изпратен на Земята за наказание и е принуден да живее сред хората. Стъпил в другия свят, воинът се научава какво означава да бъдеш истински герой, когато най-опасният му враг изпраща своите армии да завладеят Земята.


Резюме - Cinema City


Субтитрите ще са за следните релийзи:

Thor 2011 TS READNFO XViD - IMAGiNE







СРОК - 7 ДНИ






На фона на простотиите тази година филмчeто изпъква, гледайте го някой вторник на 3D и му се израдвайте. За любителите на фантастика и майтапи, препоръчвам го. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif)



Благодарности за помощта на 0ld SCho0l





UNACS TEAM | УНАКС ТИЙМ
Владислав Владев а.к.а. E-Tle™





Този коментар е бил редактиран от E-Tle на 5 May 2011, 09:45 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 3 May 2011, 09:40 AM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
thankyou
коментар 3 May 2011, 10:11 AM
Коментар #2


Subtitles Guru


Група: Глобални Модератори
Коментари: 2351
Регистриран: 24-November 10
Потребител No.: 4440



25 потребители са Ви отговорили с Благодаря!
Demon4o, lefterakis, mrfeelgood, niksus, itzoartista, yony, a4kataaaaa, propaganda, ToHuTo, vkehayov, tuti72, Dzvera (Гуджо_Вр), BopkocuraH, dieselboy, 0ld SCho0l, cnapta4e, Phoenix, BadGirl, Iron_Girl, evvvvvvo, sonia2803, Also, denives, ceco, Burner
Go to the top of the page
 
+Quote Post
E-Tle
коментар 5 May 2011, 09:44 PM
Коментар #3


مترجم


Група: Глобални Модератори
Коментари: 1311
Регистриран: 6-June 05
Град: Somewhere in The Infinity
Потребител No.: 9000



И три дни по-късно ФИЛМЪТ Е ПРЕВЕДЕН!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Raikonen07_*
коментар 6 Aug 2011, 02:35 AM
Коментар #4





Guests






Те прее го гледах и ного ми ареса, ама те тва е, че вчера гледах кепитан америка и ми се виде бозица, и лошото в случая е, че при безплатна бозица не си бех земал баничка. Чак ме е яд.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
E-Tle
коментар 26 Aug 2011, 04:25 PM
Коментар #5


مترجم


Група: Глобални Модератори
Коментари: 1311
Регистриран: 6-June 05
Град: Somewhere in The Infinity
Потребител No.: 9000



Субтитрите са синхронизирани за HD изданията. Огромни благодарности на elvvis за бързата реакция. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)

Този коментар е бил редактиран от E-Tle на 26 Aug 2011, 04:26 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 24 June 2026 - 02:11 PM