Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
3 May 2011, 09:40 AM
Коментар
#1
|
|
|
مترجم ![]() Група: Глобални Модератори Коментари: 1311 Регистриран: 6-June 05 Град: Somewhere in The Infinity Потребител No.: 9000 |
(IMG:http://www.kinoarena.com/media/upload/movies/59459.jpg) Thor 3D (2011) Участват: Натали Портман, Крис Хемсуорт, Антъни Хопкинс, Стелан Скарсгард, Джейми Александър, Идрис Елба, Рей Стевенсон и други. Държава : САЩ Година : 2011 Жанр : Sci - Fi | Action IMDB Силен, но арогантен воин, чийто безрасъдни действия водят до избухването на война, ТОР е изпратен на Земята за наказание и е принуден да живее сред хората. Стъпил в другия свят, воинът се научава какво означава да бъдеш истински герой, когато най-опасният му враг изпраща своите армии да завладеят Земята. Резюме - Cinema City Субтитрите ще са за следните релийзи: Thor 2011 TS READNFO XViD - IMAGiNE СРОК - 7 ДНИ На фона на простотиите тази година филмчeто изпъква, гледайте го някой вторник на 3D и му се израдвайте. За любителите на фантастика и майтапи, препоръчвам го. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) Благодарности за помощта на 0ld SCho0l UNACS TEAM | УНАКС ТИЙМ Владислав Владев а.к.а. E-Tle™ Този коментар е бил редактиран от E-Tle на 5 May 2011, 09:45 PM |
|
|
|
| Реклама |
3 May 2011, 09:40 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
3 May 2011, 10:11 AM
Коментар
#2
|
|
|
Subtitles Guru Група: Глобални Модератори Коментари: 2351 Регистриран: 24-November 10 Потребител No.: 4440 |
25 потребители са Ви отговорили с Благодаря!
Demon4o, lefterakis, mrfeelgood, niksus, itzoartista, yony, a4kataaaaa, propaganda, ToHuTo, vkehayov, tuti72, Dzvera (Гуджо_Вр), BopkocuraH, dieselboy, 0ld SCho0l, cnapta4e, Phoenix, BadGirl, Iron_Girl, evvvvvvo, sonia2803, Also, denives, ceco, Burner |
|
|
|
5 May 2011, 09:44 PM
Коментар
#3
|
|
|
مترجم ![]() Група: Глобални Модератори Коментари: 1311 Регистриран: 6-June 05 Град: Somewhere in The Infinity Потребител No.: 9000 |
И три дни по-късно ФИЛМЪТ Е ПРЕВЕДЕН!
|
|
|
|
| Guest_Raikonen07_* |
6 Aug 2011, 02:35 AM
Коментар
#4
|
|
Guests |
Те прее го гледах и ного ми ареса, ама те тва е, че вчера гледах кепитан америка и ми се виде бозица, и лошото в случая е, че при безплатна бозица не си бех земал баничка. Чак ме е яд.
|
|
|
|
26 Aug 2011, 04:25 PM
Коментар
#5
|
|
|
مترجم ![]() Група: Глобални Модератори Коментари: 1311 Регистриран: 6-June 05 Град: Somewhere in The Infinity Потребител No.: 9000 |
Субтитрите са синхронизирани за HD изданията. Огромни благодарности на elvvis за бързата реакция. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
Този коментар е бил редактиран от E-Tle на 26 Aug 2011, 04:26 PM |
|
|
|
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 24 June 2026 - 02:11 PM |