Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
21 Mar 2011, 05:24 PM
Коментар
#1
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
Q.I. или Quite Interesting, е британско комедийно шоу тип викторина, в което точки се дават не за верни, а за интересни и забавни отговори. Ако имате някаква представа за островното чувство за хумор, сигурно можете да се досетите до какви върхове може да доведе това... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) Водещ е Стивън Фрай, а участниците са в огромната си част представители на комедийния жанр в страната. О, и Алън Дейвис, постоянният участник и обект на смазващи подигравки от страна на водещия.
Шоуто си има сайт, до момента са излезли 8 сезона, всеки от които се обединява около една буква от азбуката, т.е. досега имаме буквите от А до H. Желая им да изкарат азбуката до края. Рилийзите, по които превеждам. Сега започнах първи епизод, надявам се бързичко да е готов, но вероятно отнеме повече от 2 дни, защото са повечко субтитрите за този сезон. _____ IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0380136/episodes#season-2 (Глобални Модератори) |
|
|
|
| Реклама |
21 Mar 2011, 05:24 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
24 Mar 2011, 09:16 AM
Коментар
#2
|
|
|
Subtitles Guru Група: Глобални Модератори Коментари: 2351 Регистриран: 24-November 10 Потребител No.: 4440 |
|
|
|
|
24 Mar 2011, 05:15 PM
Коментар
#3
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
|
|
|
|
27 Mar 2011, 06:58 PM
Коментар
#4
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
|
|
|
|
31 Mar 2011, 02:51 PM
Коментар
#5
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
Епизод 3 Съжалявам за забавянето, но времето малко не стига. Сега следва може би по-дълга пауза докато се изровят субтитри за следващия епизод, или докато се науча как да ползвам програмата за тайминг и превод.
|
|
|
|
7 Apr 2011, 06:29 PM
Коментар
#6
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
Епизод 5 Реших да си оставя 4, 10, 11 и 12 за накрая, сега ще преведа наличните субтитри.
|
|
|
|
15 Apr 2011, 04:00 PM
Коментар
#7
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
|
|
|
|
19 Apr 2011, 05:17 PM
Коментар
#8
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
Епизод 4 Ще помоля за известно снизхождение, тъй като таймвах за пръв път. Наясно съм с основните правила, оттук нататък всичко е практика.
|
|
|
|
22 Apr 2011, 11:00 AM
Коментар
#9
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
|
|
|
|
26 Apr 2011, 11:57 AM
Коментар
#10
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
|
|
|
|
2 May 2011, 11:13 AM
Коментар
#11
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
Епизод 9 Пак се забавих доста, за което съжалявам. Последните три епизода от сезона нямат субтитри никакви, та и те ще вървят по-бавничко заради таймването.
|
|
|
|
2 May 2011, 10:05 PM
Коментар
#12
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 15 Регистриран: 15-October 10 Потребител No.: 156235 |
Епизод 9 Пак се забавих доста, за което съжалявам. Последните три епизода от сезона нямат субтитри никакви, та и те ще вървят по-бавничко заради таймването. Мога да ти дам 10,11 и 12 епизод - английски субтитри, само кажи как |
|
|
|
3 May 2011, 12:19 PM
Коментар
#13
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
Казах. Мерси много. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/good.gif)
|
|
|
|
8 May 2011, 08:05 PM
Коментар
#14
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
|
|
|
|
16 May 2011, 06:16 PM
Коментар
#15
|
|
|
Power Member ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 154 Регистриран: 16-February 11 Град: София Потребител No.: 159762 |
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 27 June 2026 - 10:43 AM |