Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_psbdob_* |
25 Dec 2010, 06:25 PM
Коментар
#1
|
|
Guests |
Привет!
Искам да знам правилата за писане на субтитри с разширения .srt и .sub, а не да налучквам. Моля помогнете ми. Предварително благодаря! |
|
|
|
| Реклама |
25 Dec 2010, 06:25 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
25 Dec 2010, 06:34 PM
Коментар
#2
|
|
|
Hell Crew Member Група: Members Коментари: 439 Регистриран: 21-July 09 Град: Sofiq Потребител No.: 137433 |
Мястото на темата не е тук (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Но се надявам това да ти помогне (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) http://subsunacs.net/ib/index.php?showtopic=32702 |
|
|
|
25 Dec 2010, 07:21 PM
Коментар
#3
|
|
|
shade withered ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 499 Регистриран: 14-July 07 Град: Кюстендил Потребител No.: 91323 |
Хубаво, щом не е за тук, ще я преместя в Дискусии (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
26 Dec 2010, 02:40 PM
Коментар
#4
|
|
|
Bright soul ![]() Група: Members Коментари: 729 Регистриран: 3-August 08 Град: Варна Потребител No.: 116401 |
Може би трябва малко доуточнение - дали става въпрос за особеностите на двата формата или правила за правене на субтитри по принцип?
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 25 June 2026 - 11:24 AM |