IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
 
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> Писане на субтитри - .srt и .sub
Guest_psbdob_*
коментар 25 Dec 2010, 06:25 PM
Коментар #1





Guests






Привет!
Искам да знам правилата за писане на субтитри с разширения .srt и .sub, а не да налучквам.
Моля помогнете ми.
Предварително благодаря!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 25 Dec 2010, 06:25 PM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
Cece
коментар 25 Dec 2010, 06:34 PM
Коментар #2


Hell Crew Member


Група: Members
Коментари: 439
Регистриран: 21-July 09
Град: Sofiq
Потребител No.: 137433



Мястото на темата не е тук (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Но се надявам това да ти помогне (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
http://subsunacs.net/ib/index.php?showtopic=32702
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stdoominic
коментар 25 Dec 2010, 07:21 PM
Коментар #3


shade withered
****

Група: Members
Коментари: 499
Регистриран: 14-July 07
Град: Кюстендил
Потребител No.: 91323



Хубаво, щом не е за тук, ще я преместя в Дискусии (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
peterx
коментар 26 Dec 2010, 02:40 PM
Коментар #4


Bright soul


Група: Members
Коментари: 729
Регистриран: 3-August 08
Град: Варна
Потребител No.: 116401



Може би трябва малко доуточнение - дали става въпрос за особеностите на двата формата или правила за правене на субтитри по принцип?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 25 June 2026 - 11:24 AM