Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
16 Jul 2010, 03:15 AM
Коментар
#1
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 30 Регистриран: 19-October 09 Град: Перник Потребител No.: 141713 |
(IMG:http://img.zamunda.net/bitbucket/baywatch5.jpg)
Baywatch - season 5/ Спасители на плажа ## Режисьор : Майкъл Берк, Дъглас Шуортц, Грегъри Дж. Бонън и др. # В ролите : Дейвид Хасълхоф, Памела Андерсън, Дейвид Чарвет, Ясмин Блийт, Джейсън Симънс, Джерами Джаксън, Грегъри Алън Уилямс, Александра Пол и др. ## Държава : САЩ ## Година : 1994 - 1995 ## Резюме : Тези дълги серии проследяват приключенията на отбор спасители на претъпкан от посетители плаж. Ветеранът-спасител Мич Бюканън ги наглежда новите, които идват и си отиват всеки сезон, докато те бдят за сигурността на плажа и почиващите. Понякога обаче той трябва да предвиди план, за да ги спаси от надигащите се гневните изблици, които понякога пламват помежду им в тази напрегната среда. Може да го изтеглите от Zamunda.net Прогрес: Baywatch.S05E01 - ТУК Baywatch.S05E02 - ТУК Baywatch.S05E03 - ТУК Baywatch.S05E04 - ТУК Baywatch.S05E05 - ТУК Baywatch.S05E06 - ТУК Baywatch.S05E07 - ТУК Baywatch.S05E08 - ТУК Baywatch.S05E09 - ТУК Baywatch.S05E10 - ТУК Baywatch.S05E11 - ТУК Baywatch.S05E12 - ТУК Baywatch.S05E13 - ТУК Baywatch.S05E14 - ТУК Baywatch.S05E15 - ТУК Baywatch.S05E16 - ТУК Baywatch.S05E17 - ТУК Baywatch.S05E18 - ТУК Baywatch.S05E19 - ТУК Baywatch.S05E20 - ТУК Baywatch.S05E21 - ТУК Baywatch.S05E22 - ТУК ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ |
|
|
|
| Реклама |
16 Jul 2010, 03:15 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_mainata2000_* |
16 Jul 2010, 12:01 PM
Коментар
#2
|
|
Guests |
евала.мерси много.
|
|
|
|
16 Jul 2010, 12:44 PM
Коментар
#3
|
|
|
ReSpEkT ![]() Група: Members Коментари: 63 Регистриран: 25-September 07 Град: Pleven, Sofia Потребител No.: 95810 |
niksataa. е машина направо (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/thankyou.gif)
мерси много за субса до сега и успех за напред. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/drinks.gif) |
|
|
|
16 Jul 2010, 01:49 PM
Коментар
#4
|
|
|
Subtitles Guru Група: Глобални Модератори Коментари: 2351 Регистриран: 24-November 10 Потребител No.: 4440 |
|
|
|
|
17 Jul 2010, 08:39 PM
Коментар
#5
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 88 Регистриран: 30-September 07 Град: Бургас Потребител No.: 96141 |
Моето лично мнение е, че от 5ти сезон нататък са най-интересните серии с най-хубавите актьори участвали в този сериал (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Не, че предните сезони не ми харесваха, но повечето ми спомени за сериала са от този сезон за напред (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Това е един страхотен сериал, който ме връща в детските ми спомени (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Приятно гледане на всички и благодарности на Никс (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_mainata2000_* |
20 Jul 2010, 11:31 AM
Коментар
#6
|
|
Guests |
съгласен съм от 5-ти сезон докато идват спасители на плажа:Хавай са най-яките епизоди
|
|
|
|
21 Jul 2010, 05:59 PM
Коментар
#7
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 88 Регистриран: 30-September 07 Град: Бургас Потребител No.: 96141 |
Най-яките (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Но и стават все по-трудни за превод по слух, защото просто има много повече диалози от колкото в началото (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_mainata2000_* |
2 Aug 2010, 03:26 PM
Коментар
#8
|
|
Guests |
евала най-после прогрес
|
|
|
|
3 Aug 2010, 11:25 PM
Коментар
#9
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 30 Регистриран: 19-October 09 Град: Перник Потребител No.: 141713 |
извинявайте за закъснението на субтитрите за серията но просто имах малко лични проблеми, субтитри до няколко дни (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
6 Aug 2010, 11:15 PM
Коментар
#10
|
|
|
ReSpEkT ![]() Група: Members Коментари: 63 Регистриран: 25-September 07 Град: Pleven, Sofia Потребител No.: 95810 |
niksataa. бързо напредваш с 3 епизод. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) дано и другите са ти така лесни като този успех и едно голямо благодаря.
(IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/drinks.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/drinks.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/drinks.gif) |
|
|
|
| Guest_bojidar stoykov_* |
19 Aug 2010, 08:57 PM
Коментар
#11
|
|
Guests |
mn blagodarq manqk ... nadqvam se skoro da ka4i6 subs do kraq na sezona i izob6to do 10 sezon (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_lov3rka_* |
16 Sep 2010, 10:30 AM
Коментар
#12
|
|
Guests |
Ейййй много ме радва нашия преводач (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wub.gif)
|
|
|
|
16 Sep 2010, 08:12 PM
Коментар
#13
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 30 Регистриран: 19-October 09 Град: Перник Потребител No.: 141713 |
Ейййй много ме радва нашия преводач (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wub.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
19 Sep 2010, 12:08 AM
Коментар
#14
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 30 Регистриран: 19-October 09 Град: Перник Потребител No.: 141713 |
Хора, искам само да ви кажа, че има разминавания със серийте според IMDb и мисля, че там серийте са подредени правилно, но ще ги направя за тези от рилейза в Замунда, просто номерацийте на серийте не съвпадат, това е (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Според IMDb този 15- ти епизод, въщност е девети (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) и е така! Просто в Замунда са качени неправилно, но какво да се прави, късно видях грешката (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
| Guest_mainata2000_* |
20 Sep 2010, 07:54 AM
Коментар
#15
|
|
Guests |
браво за бързия и качествен превод. благодарим ти много.
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 22 June 2026 - 08:53 PM |