Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_almo_* |
5 Aug 2005, 08:11 AM
Коментар
#16
|
|
Guests |
Айде някой да направи суб за всичките сезони!
|
|
|
|
| Реклама |
5 Aug 2005, 08:11 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_van_* |
5 Aug 2005, 01:44 PM
Коментар
#17
|
|
Guests |
Да Плс някои може ли да се хване да го превежда?
|
|
|
|
| Guest_Hua_* |
7 Aug 2005, 03:50 AM
Коментар
#18
|
|
Guests |
Аз ако имах време бих го превела но за съжаление вече нямам такова (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/unsure.gif)
|
|
|
|
| Guest_van_* |
7 Aug 2005, 11:51 AM
Коментар
#19
|
|
Guests |
Жалко ;(
|
|
|
|
| Guest_mfuklio_* |
7 Aug 2005, 02:38 PM
Коментар
#20
|
|
Guests |
От къде да намеря сериала освен от арената, някъде другаде!pls kажете! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif)
|
|
|
|
| Guest_maxee_* |
7 Aug 2005, 02:59 PM
Коментар
#21
|
|
Guests |
Аз имам целия 3ти сезон. Свалих го от http://thepiratebay.org/ а 1 и 2 ри сезон ги има в датата (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)
|
|
|
|
| Guest_van_* |
7 Aug 2005, 03:08 PM
Коментар
#22
|
|
Guests |
Аз ги намерих сичките 6 сезона само че саита е локален...
|
|
|
|
| Guest_mfuklio_* |
8 Aug 2005, 07:17 AM
Коментар
#23
|
|
Guests |
Dai link za 1 i 2 sezon
|
|
|
|
| Guest_Princo_* |
9 Aug 2005, 01:36 PM
Коментар
#24
|
|
Guests |
mfuklio ti nali si prevel 1vite 2 serii shto ne produljish i s drugite ???
|
|
|
|
| Guest_mfuklio_* |
10 Aug 2005, 11:20 AM
Коментар
#25
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_Princo_* |
10 Aug 2005, 01:23 PM
Коментар
#26
|
|
Guests |
ok
|
|
|
|
| Guest_saist_girl_* |
11 Aug 2005, 11:34 AM
Коментар
#27
|
|
Guests |
http://isohunt.com/ tuk gi ima vsi4ki sezoni na seriala kato torenti
a za tva 4e go davat po nova e vqrno no koga li shte pusnat 5-6 sezon na seriala otdavna ne sa puskali ni6to novo samo povtarqt i povtarqt. otpravih vapros kam nova tv dali shte pusnat 5 sezon predi edna sedmica i oshte ne sa mi otgovorili ne se i nadqvam da go napravqt |
|
|
|
| Guest_miro_* |
11 Aug 2005, 09:16 PM
Коментар
#28
|
|
Guests |
Имам 6те сезона - DVDrip(Ravy Devy), но нямам upload права за SAB.bz - ако някой има, да пише за да се уговорим как да ги качим.
|
|
|
|
15 Aug 2005, 10:22 PM
Коментар
#29
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 13 Регистриран: 21-July 05 Град: Стара Загора Потребител No.: 11248 |
|
|
|
|
| Guest_mfuklio_* |
15 Aug 2005, 10:25 PM
Коментар
#30
|
|
Guests |
Daa. Dobra ideq ka4i gi.6te e o6te po-dobra ako gi ka4ite tuk
http://nine.cult.bg/tt/torrents.php - tuk su6to vseki moje da ka4va, a nai-hubavoto e 4e e BG Traker, no moje da se ka4vat samo seriali i show.A tova si e serial zatova go ka4i |
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 26 June 2026 - 02:24 AM |