Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_Hua_* |
21 Apr 2005, 08:29 AM
Коментар
#1
|
|
Guests |
Nqkoi prevejdal li e sub za "Sex And The City" vsichkite 5 sezona??? Tyi kato az namerih samo za 1 i 6 sezon (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/blink.gif)
Bih se radvala ako gi kachite v saita (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) |
|
|
|
| Реклама |
21 Apr 2005, 08:29 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_Renton_* |
21 Apr 2005, 11:42 AM
Коментар
#2
|
|
Guests |
kude sa izlezli si4kite sezoni na sex and the city
|
|
|
|
| Guest_Hua_* |
21 Apr 2005, 03:48 PM
Коментар
#3
|
|
Guests |
Цитат(Renton @ 21 Apr 2005, 11:42 AM) Mi az ne sym v BG i ne znam tam dali gi ima, ili pyk v koi saitove da tyrsish.Syjalqvam bih ti pomognala (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sad.gif) |
|
|
|
| Guest_Shimbadze_* |
21 Apr 2005, 03:57 PM
Коментар
#4
|
|
Guests |
Темата се премества в раздел "СЕРИАЛИ"!
|
|
|
|
| Guest_candyass_* |
22 Apr 2005, 10:16 PM
Коментар
#5
|
|
Guests |
nia , kude si gi namerila za 6-ti sezon?
|
|
|
|
| Guest_Hua_* |
23 Apr 2005, 07:57 AM
Коментар
#6
|
|
Guests |
Цитат(candyass @ 22 Apr 2005, 10:16 PM) Всъщтност има ги само за първа серия, което е странно явно никой не го превежда тоя сериал тъй като са за 1 сезон 2 серия и за 6 сезон 1 серия (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/blink.gif) за останалите нямам напредстава къде мога да ги намеря (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/hmm.gif) |
|
|
|
| Guest_acid_* |
16 May 2005, 02:01 PM
Коментар
#7
|
|
Guests |
nqkoi zahvanal li se e da prevejda Sexa i grada?
znaete li ot kade moga da si svalq subtitri za sezon 1 mislq che filma si zaslujava i ako nqkoi syshto go haresva neka kaje dali smqta da go prevejda. Az moje da pomogna kym tozi post prikacham angliiskite subtitri za celiq pyrvi sezon uspeh i blagodarq
Прикачени файлове
|
|
|
|
| Guest_Shimbadze_* |
16 May 2005, 02:32 PM
Коментар
#8
|
|
Guests |
Доколкото ми е известно, това е сериал!
Марш в подходящия раздел, а ти да четеш правилата! |
|
|
|
| Guest_Hua_* |
17 May 2005, 04:24 AM
Коментар
#9
|
|
Guests |
Цитат(Shimbadze @ 16 May 2005, 02:32 PM) Добре де не сме ли в раздел "Сериали"? (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/blink.gif) |
|
|
|
| Guest_Hua_* |
17 May 2005, 04:30 AM
Коментар
#10
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_miass_* |
18 Jun 2005, 03:06 PM
Коментар
#11
|
|
Guests |
Аз също търся субтитрите за този сериал-страхотен е а пък никой не се е захванал да направи субтитри-защо е така? (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sad.gif)
|
|
|
|
| Guest_van_* |
4 Aug 2005, 11:47 PM
Коментар
#12
|
|
Guests |
а някои знае ли от каде да си изтегля сериалчето?
|
|
|
|
| Guest_the_creator_pz_* |
5 Aug 2005, 12:13 AM
Коментар
#13
|
|
Guests |
Има ги в dc хъба на find-bg.com
|
|
|
|
| Guest_van_* |
5 Aug 2005, 01:12 AM
Коментар
#14
|
|
Guests |
Извинявам се но няма ли го някаде по торентите?
|
|
|
|
| Guest_opa_* |
5 Aug 2005, 02:53 AM
Коментар
#15
|
|
Guests |
НЕ
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 23 June 2026 - 10:51 AM |