IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
 
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> Ink/Мастило (2009)
mousy
коментар 8 Nov 2009, 11:25 AM
Коментар #1


Hell Crew Team


Група: Members
Коментари: 1371
Регистриран: 14-February 09
Потребител No.: 129209



Ink/Мастило (2009)

(IMG:http://fdaward.com/wp-content/uploads/2009/09/ink_poster.jpg)

## Режисьор : Джамин Уинанс

## В ролите : Крис Кели, Джесика Дъфи, Куин Хъчър, Джереми Мейк

## IMDB : Линк към IMDB

## IMDB User Rating : 7.2/10 (133 votes)

## Държава : САЩ

## Година
: 2009

## Времетраене : 106 минути

## Резюме : Докато светлината Угасва и градът заспива, две сили се появяват. Те са невидими, с изключение на силата, която Упражняват върху нас,
докато спим, БОРЕЙКИ се за нашите души, чрез сънищата ни. Едната сила предоставя надежда и сила, чрез добри сънища; другата изпълва подсъзнанието с отчаяние,
чрез кошмари. Джон(Крис Кели) и Ема(Куин Хънчар), баща и дъщеря, са въвлечени в тази фантастична световна война на сънищата, принудени да се бият за душата
на Джон и да спасят Ема от вечен кошмар. Разделени в пътуването им, те се натъкват на необичайни герои, които съществуват само в подсъзнанието им. А наистина ли е така?
"Мастило" е силно абстрактен визуален трилър, който безследно се люлее между съзнателното и подсъзнателното. "Мастило" е смятан за новият "То" филм и е сравняван с култови
класики като "Бразилия", "Матрицата" и "Лабиринтът на Пан".


Линк в Zamunda


СУБТИТРИ
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 8 Nov 2009, 11:25 AM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
thankyou
коментар 8 Nov 2009, 11:48 AM
Коментар #2


Subtitles Guru


Група: Глобални Модератори
Коментари: 2351
Регистриран: 24-November 10
Потребител No.: 4440



8 потребители са Ви отговорили с Благодаря!
masterdeath, dijon, niksus, insomnias, stdoominic, ashley, gogocrew, van4et0o
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gogocrew
коментар 9 Nov 2009, 01:51 AM
Коментар #3


Hell Crew


Група: Members
Коментари: 2348
Регистриран: 8-July 09
Град: Whistler
Потребител No.: 136792



Успех (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ashley
коментар 9 Nov 2009, 01:53 AM
Коментар #4


Hell Crew


Група: Members
Коментари: 2798
Регистриран: 26-April 09
Град: LA
Потребител No.: 133681



Успех Мойси (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/goodgood.gif)
Филмчето изглежда интересно (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_SlashFTW_*
коментар 9 Nov 2009, 10:04 AM
Коментар #5





Guests






Успех с превода (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/cool.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 23 June 2026 - 01:37 AM