Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
8 Nov 2009, 11:25 AM
Коментар
#1
|
|
|
Hell Crew Team Група: Members Коментари: 1371 Регистриран: 14-February 09 Потребител No.: 129209 |
Ink/Мастило (2009)
(IMG:http://fdaward.com/wp-content/uploads/2009/09/ink_poster.jpg) ## Режисьор : Джамин Уинанс ## В ролите : Крис Кели, Джесика Дъфи, Куин Хъчър, Джереми Мейк ## IMDB : Линк към IMDB ## IMDB User Rating : 7.2/10 (133 votes) ## Държава : САЩ ## Година : 2009 ## Времетраене : 106 минути ## Резюме : Докато светлината Угасва и градът заспива, две сили се появяват. Те са невидими, с изключение на силата, която Упражняват върху нас, докато спим, БОРЕЙКИ се за нашите души, чрез сънищата ни. Едната сила предоставя надежда и сила, чрез добри сънища; другата изпълва подсъзнанието с отчаяние, чрез кошмари. Джон(Крис Кели) и Ема(Куин Хънчар), баща и дъщеря, са въвлечени в тази фантастична световна война на сънищата, принудени да се бият за душата на Джон и да спасят Ема от вечен кошмар. Разделени в пътуването им, те се натъкват на необичайни герои, които съществуват само в подсъзнанието им. А наистина ли е така? "Мастило" е силно абстрактен визуален трилър, който безследно се люлее между съзнателното и подсъзнателното. "Мастило" е смятан за новият "То" филм и е сравняван с култови класики като "Бразилия", "Матрицата" и "Лабиринтът на Пан". Линк в Zamunda СУБТИТРИ |
|
|
|
| Реклама |
8 Nov 2009, 11:25 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
8 Nov 2009, 11:48 AM
Коментар
#2
|
|
|
Subtitles Guru Група: Глобални Модератори Коментари: 2351 Регистриран: 24-November 10 Потребител No.: 4440 |
8 потребители са Ви отговорили с Благодаря!
masterdeath, dijon, niksus, insomnias, stdoominic, ashley, gogocrew, van4et0o |
|
|
|
9 Nov 2009, 01:51 AM
Коментар
#3
|
|
|
Hell Crew Група: Members Коментари: 2348 Регистриран: 8-July 09 Град: Whistler Потребител No.: 136792 |
|
|
|
|
9 Nov 2009, 01:53 AM
Коментар
#4
|
|
|
Hell Crew Група: Members Коментари: 2798 Регистриран: 26-April 09 Град: LA Потребител No.: 133681 |
Успех Мойси (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/goodgood.gif)
Филмчето изглежда интересно (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) |
|
|
|
| Guest_SlashFTW_* |
9 Nov 2009, 10:04 AM
Коментар
#5
|
|
Guests |
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 23 June 2026 - 01:37 AM |