IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
 
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> The Narrows / Стесняването (2008)
ashley
коментар 8 Nov 2009, 12:03 AM
Коментар #1


Hell Crew


Група: Members
Коментари: 2798
Регистриран: 26-April 09
Град: LA
Потребител No.: 133681



The Narrows / Стесняването (2008)




# Режисьор : Франсис Веле

# В ролите : Кевин Зегерс, Винсент Донофрио, София Буш, Еди Кейхил, Моника Кена и други

# IMDB : Линк към IMDB

# Държава : САЩ

# Година : 2008

# Времетраене : 106 минути

# Жанр : Драма

# Резюме : Майк е деветнадесетгодишно момче от италианки квартал в Бруклин. Когато фотографското му портфолио печели стипендия за Ню Йорк той ще трябва да балансира между два свята - света на стария си квартал с висшето и изтънчено общество на East River.


Линк за сваляне - ЗАМУНДА




Благодаря на Гого за английските субтитри (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 8 Nov 2009, 12:03 AM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
thankyou
коментар 8 Nov 2009, 12:12 AM
Коментар #2


Subtitles Guru


Група: Глобални Модератори
Коментари: 2351
Регистриран: 24-November 10
Потребител No.: 4440



6 потребители са Ви отговорили с Благодаря!
Spark, stdoominic, mousy, gogocrew, darkness_angel, van4et0o
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mousy
коментар 8 Nov 2009, 12:13 AM
Коментар #3


Hell Crew Team


Група: Members
Коментари: 1371
Регистриран: 14-February 09
Потребител No.: 129209



Успех (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gogocrew
коментар 8 Nov 2009, 12:15 AM
Коментар #4


Hell Crew


Група: Members
Коментари: 2348
Регистриран: 8-July 09
Град: Whistler
Потребител No.: 136792



Успех с превода (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
darkness_angel
коментар 8 Nov 2009, 12:32 AM
Коментар #5


Subtitles Guru
*****

Група: Members
Коментари: 1320
Регистриран: 24-July 09
Град: Стара Загора
Потребител No.: 137596



Успех и от мен с превода. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
Дано да е интересен филма. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/laugh1.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/laugh1.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
van4et0o
коментар 8 Nov 2009, 12:35 AM
Коментар #6


Subtitles Guru
*****

Група: Members
Коментари: 1314
Регистриран: 8-August 09
Потребител No.: 138238



Успех с превода,Ашли...
Наистина дано филма да си заслужава .. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/w00t.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
stdoominic
коментар 8 Nov 2009, 12:38 AM
Коментар #7


shade withered
****

Група: Members
Коментари: 499
Регистриран: 14-July 07
Град: Кюстендил
Потребител No.: 91323



Нароус ( The Narrows ) е пролива между Бруклин и Стейтън Айлънд. Само казвам.
Успех с превода!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ashley
коментар 8 Nov 2009, 12:41 AM
Коментар #8


Hell Crew


Група: Members
Коментари: 2798
Регистриран: 26-April 09
Град: LA
Потребител No.: 133681



Мерси на всички (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rolleyes.gif)
Аз името го копнах от Замунда, там така беше преведено.
Мерси за информацията(IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Нещо не ми звучи приятно, ще го оставя Стесняването (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/laugh1.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Disaffected_*
коментар 8 Nov 2009, 01:34 AM
Коментар #9





Guests






Успех Ашли... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
И внимавай със стесняванията... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/laugh1.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_SlashFTW_*
коментар 9 Nov 2009, 10:29 AM
Коментар #10





Guests






Браво, благодаря за превода, филма ще се гледа (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) София Буш (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wub.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 27 June 2026 - 07:01 AM