Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
7 Nov 2009, 12:10 AM
Коментар
#1
|
|
|
ЗА МИШКИТЕ И ХОРАТА ![]() Група: Members Коментари: 1071 Регистриран: 19-January 08 Град: Бургас Потребител No.: 103469 |
С Planet подхващаме последния филм от тази поредица.
Смятаме да ви зарадваме с един коледен подарък - един мега-пак на всички 5 части. Филми 1,2 и 3 ще минат през основна редакция. Дано успеем навреме. 21.11.2009 Прогрес : 100% Субтитри: http://subsunacs.net/get.php?id=54957
|
|
|
|
| Реклама |
7 Nov 2009, 12:10 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
7 Nov 2009, 12:49 PM
Коментар
#2
|
|
|
Subtitles Guru Група: Глобални Модератори Коментари: 2351 Регистриран: 24-November 10 Потребител No.: 4440 |
9 потребители са Ви отговорили с Благодаря!
Rafaello, rosensr, yony, madhulk, stanimir2, stdoominic, Planet_Rocker@or*Die, unnu, kremitto |
|
|
|
7 Nov 2009, 08:52 PM
Коментар
#3
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 10 Регистриран: 18-October 06 Град: DOBRICH Потребител No.: 58423 |
|
|
|
|
16 Nov 2009, 08:16 PM
Коментар
#4
|
|
|
THE MAN OF STEEL Група: Глобални Модератори Коментари: 174 Регистриран: 2-January 07 Град: SMALLVILLE Потребител No.: 69379 |
Специални благодарности от мен! Доста време мина откакто
го гледах за последно по телевизията. |
|
|
|
| Guest_m_e_t_h_o_d_* |
18 Nov 2009, 02:25 AM
Коментар
#5
|
|
Guests |
Едно огромно ЕВАЛА на Bad_Nick & Planet за чудесния мега пак на един наистина уникален филм !!!!! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
|
|
|
|
19 Nov 2009, 12:07 AM
Коментар
#6
|
|
|
ЗА МИШКИТЕ И ХОРАТА ![]() Група: Members Коментари: 1071 Регистриран: 19-January 08 Град: Бургас Потребител No.: 103469 |
Благодаря на всички за добрите думи.
Всъщност предпочитам "Благодаря" пред "Евала" или "Мерси". (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) Движим се по график, даже съм си занемарил малко домашните и служебните ангажименти заради тази пенталогия. Но тя за нашия отбор има огромна сантиментална стойност. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
21 Nov 2009, 09:34 PM
Коментар
#7
|
|
|
ЗА МИШКИТЕ И ХОРАТА ![]() Група: Members Коментари: 1071 Регистриран: 19-January 08 Град: Бургас Потребител No.: 103469 |
Преводът е готов и изпратен за одобрение.
Моля модераторите да преместят темата в раздел "Субтитри". |
|
|
|
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 27 June 2026 - 12:48 AM |