Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
28 Oct 2009, 03:08 PM
Коментар
#1
|
|
|
Power Member ![]() Група: Members Коментари: 107 Регистриран: 5-January 08 Град: Пловдив Потребител No.: 102587 |
(IMG:http://img.zamunda.net/bitbucket/west_wing.jpg)
Създател и сценарист: Аарон Соркин В ролите: Алисън Джейни, Брадли Уитфорд, Мартин Шиин, Ричард Шиф, Роб Лоу, Джон Спенсър imdb Държава: САЩ Година: 1999-2006 Времетраене: 40-44 Резюме: Когато педантичния демократ Йосая "Джед" Барлет е избран за президент на САЩ, той пуска в действие своята администрация. Повечето са хора убедени в неговата кампания: шефа на екипа и неговия заместник, ораторка, писач на речи и няколко секретаря. Участие също взимат жената на президента и личния им прислужник, който следи политическите събития с голям интерес. Ден след ден, жертвоготовността и компромисите с идеалите, помагат на служителите да осъзнаят аспектите на обществото и на външната политика. Линк за сериите: ZAMUNDA 1x01 Pilot - СУБТИТРИ 1x02 "Post hoc, ergo propter hoc" - СУБТИТРИ 1x03 "A Proportional Response" - СУБТИТРИ 1x04 "Five Votes Down" - СУБТИТРИ 1x05 "The Crackpots and These Women" - СУБТИТРИ 1x06 "Mr. Willis of Ohio" - СУБТИТРИ 1x07 "The State Dinner" - СУБТИТРИ 1x08 "Enemies" - СУБТИТРИ 1x09 "The Short List" - ПРЕВОД: 10% Този коментар е бил редактиран от vanina_t на 1 Aug 2011, 06:19 PM |
|
|
|
| Реклама |
28 Oct 2009, 03:08 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
28 Oct 2009, 07:51 PM
Коментар
#2
|
|
|
Subtitles Guru Група: Глобални Модератори Коментари: 2351 Регистриран: 24-November 10 Потребител No.: 4440 |
6 потребители са Ви отговорили с Благодаря!
tiggers, haher, stdoominic, ognen_demon1989, AquuL, lillyen |
|
|
|
| Guest_Belcho_* |
21 Mar 2011, 06:25 PM
Коментар
#3
|
|
Guests |
Еее супер сте! Откога го търся тоя сериал. Занимателен е. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
17 Jan 2014, 09:08 PM
Коментар
#4
|
|
|
Newbie ![]() Група: Members Коментари: 1 Регистриран: 17-January 14 Потребител No.: 184214 |
МНОГО МНОГО МНОГО МНОГО МНОГО МНОГО МНОГО АМА МНОГО ВИ СЕ МОЛЯ ПРЕВЕДЕТЕ И ДРУГИТЕ ЕПИЗОДИ (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sorry.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sorry.gif) Диалозите на Соркин са прекалено заплетени за да се гледа този прекрасен сериал с енг субс..... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sad.gif)
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 24 June 2026 - 05:48 AM |