Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_cia_agent_* |
7 Jan 2007, 02:54 PM
Коментар
#1
|
|
Guests |
И ето че дългоочакваното завръщане на агент Джак Бауър вече е налице (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) .
Дано някой от предишните преводачи на този култов сериал се захване.Преводите на Ивайла за сезон 5 бяха много бързи,точни и с отлично качество (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) .Успех от сега (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rolleyes.gif) Инфо: В ролите : Kiefer Sutherland, Leslie Hope, Sarah Wynter ,Carlos Bernard,Dennis Haysbert,Elisha Cuthbert,Mary Lynn Rajskub,Reiko Aylesworth Държава : USA Година : 2006 Времетраене : 42min Резюме : Federal Agent Jack Bauer can't afford to always play by the rules. As a member of the L.A. Counter Terrorist Unit, Jack must stop bombs, viruses, assassination attempts, and usually save someone he cares about at the same time. Every season of this series has 24 episodes, each unfolding in real time following a consecutive hour in one very bad day Season Six picks up 20 months after last season's shocking season finale, when Jack Bauer was captured by Chinese government agents battered, bloodied and headed for points unknown. As a series of horrific terrorist attacks rocks the nation, President Wayne Palmer, the strong-minded brother of the late President David Palmer, and his team of advisors, Karen Hayes and Thomas Lennox as well as CTU colleagues Chloe O'Brian, Curtis Manning and Bill Buchanan begin an unthinkable, nail-biting day. Федералният агент Джак Бауер не може да си позволи винаги да играе по правилата. Като член на отдела за борба с тероризма в Лос Анжелис, Джак трябва да предотврати опити за убийство, да обезвреди бомби и вируси. В края на сезон 5 Джак Бауър беше отвлечен, пребит и пленен за отмъщение поради пробива му в Китайското консулство единадесет месеца по-рано. Сега има нов президент, Джак Бауър е изчезнал, а Съединените американски щати са под обсада от терористични атаки, по-заплашителни от всяко друго сблъскване! Само едно нещо би спасило нацията - Джак Бауър трябва да умре. Линк: Епизод 1
Прикачени файлове
|
|
|
|
| Реклама |
7 Jan 2007, 02:54 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
8 Jan 2007, 10:08 PM
Коментар
#2
|
|
Guests |
Субтитри на първи епизод -
за версия: 24.S06.E01.DVDRip.DivX-WeBsEcReTa за версия: 24.S06E01.6AM.TO.7AM.PROPER.DVDRip.XviD-MEMETiC Субтитри за втори епизод: за версия 24.S06E02.7AM.TO.8AM.DVDRip.XviD-MEMETiC Субтитри за трети епизод: за версия 24.S06E03.8AM.TO.9AM.DVDRip.XviD-MEMETiC Този коментар е бил редактиран от ivajlap на 10 Jan 2007, 11:35 PM |
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
12 Jan 2007, 03:12 PM
Коментар
#3
|
|
Guests |
Субтитри за четвърти епизод: за версия: 24.S06E04.WS.DVDRiP.XviD-AERiAL
|
|
|
|
| Guest_vutov_* |
12 Jan 2007, 05:32 PM
Коментар
#4
|
|
Guests |
Майко мила. Четвърти епизод е най-добрия епизод на 24, който съм гледал. Благодаря ти толкова много... Нямам търпение да излязат новите епизоди.
Преводите са ти супер, а създателите на филма просто са надминали всички останали. |
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
12 Jan 2007, 06:24 PM
Коментар
#5
|
|
Guests |
преглед на 5ти епизод (11.49мин.): за версия: 24.S06E05.FIRST.ACT.DVDRip.XviD-24FEVER
|
|
|
|
| Guest_HackerXLS_* |
12 Jan 2007, 09:57 PM
Коментар
#6
|
|
Guests |
ivajlap THE BEST си! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif)
Можете ли да ми дадете линк за това Preview на 5 епизод, за да го изтегля? Благодаря! |
|
|
|
12 Jan 2007, 10:19 PM
Коментар
#7
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 68 Регистриран: 9-May 05 Потребител No.: 7454 |
Цитат(vutov @ 12 Jan 2007, 05:32 PM) Майко мила. Четвърти епизод е най-добрия епизод на 24, който съм гледал. Благодаря ти толкова много... Нямам търпение да излязат новите епизоди. Преводите са ти супер, а създателите на филма просто са надминали всички останали. И аз мисля, че FOX определено започват да "избиват рибата", а вторник (23 януари) ще е интересен - 2 супер-сериала се "завръщат" - 24, сезон 6, епизод 5 и Бягство от затвора, сезон 2, епизод 14. FOX Rulzzzz (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
| Guest_Huk1_* |
12 Jan 2007, 10:27 PM
Коментар
#8
|
|
Guests |
Цитат(HackerXLS @ 12 Jan 2007, 10:57 PM) ivajlap THE BEST си! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) Можете ли да ми дадете линк за това Preview на 5 епизод, за да го изтегля? Благодаря! Ето Preview за 5-ти епизод http://zamunda.net/details.php?id=72643 ivajlap The Best , за по-малко от 1 седмица преведе 4 епизода и едно preview :clap: |
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
13 Jan 2007, 12:32 AM
Коментар
#9
|
|
Guests |
Ето по това правих превю-то: http://www.sab.bz/details.php?id=24954
|
|
|
|
| Guest_HackerXLS_* |
13 Jan 2007, 09:50 AM
Коментар
#10
|
|
Guests |
Благодаря! Уж съм с най-новите кодеци, а на preview-то от zamunda нямам звук. Сега ще видя това как е (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_Scorpions_* |
13 Jan 2007, 10:45 AM
Коментар
#11
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_Lazzarus_* |
13 Jan 2007, 05:19 PM
Коментар
#12
|
|
Guests |
Цитат(HackerXLS @ 12 Jan 2007, 09:57 PM) IVAILA RULEZ !!!!!!!!!!! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif) |
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
13 Jan 2007, 07:24 PM
Коментар
#13
|
|
Guests |
Появи се 5ти епизод в мининова, но е архив, може да е фейк.
Ще почакаме, ще видим! |
|
|
|
| Guest_Dully_* |
13 Jan 2007, 07:51 PM
Коментар
#14
|
|
Guests |
появи се и друга версия : http://www.mininova.org/tor/545012
|
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
13 Jan 2007, 08:24 PM
Коментар
#15
|
|
Guests |
Вторият коментар е: "Няма информация във VCDQuality, фалшив е!"
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 22 June 2026 - 06:51 AM |