IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
3 страници V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> 24, Ден 6, Субтитри
Guest_cia_agent_*
коментар 7 Jan 2007, 02:54 PM
Коментар #1





Guests






И ето че дългоочакваното завръщане на агент Джак Бауър вече е налице (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) .
Дано някой от предишните преводачи на този култов сериал се захване.Преводите на Ивайла за сезон 5 бяха много бързи,точни и с отлично качество (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) .Успех от сега (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rolleyes.gif)

Инфо:
В ролите : Kiefer Sutherland, Leslie Hope, Sarah Wynter ,Carlos Bernard,Dennis Haysbert,Elisha Cuthbert,Mary Lynn Rajskub,Reiko Aylesworth

Държава : USA

Година : 2006

Времетраене : 42min

Резюме :

Federal Agent Jack Bauer can't afford to always play by the rules. As a member of the L.A. Counter Terrorist Unit, Jack must stop bombs, viruses, assassination attempts, and usually save someone he cares about at the same time. Every season of this series has 24 episodes, each unfolding in real time following a consecutive hour in one very bad day

Season Six picks up 20 months after last season's shocking season finale, when Jack Bauer was captured by Chinese government agents battered, bloodied and headed for points unknown. As a series of horrific terrorist attacks rocks the nation, President Wayne Palmer, the strong-minded brother of the late President David Palmer, and his team of advisors, Karen Hayes and Thomas Lennox as well as CTU colleagues Chloe O'Brian, Curtis Manning and Bill Buchanan begin an unthinkable, nail-biting day.

Федералният агент Джак Бауер не може да си позволи винаги да играе по правилата. Като член на отдела за борба с тероризма в Лос Анжелис, Джак трябва да предотврати опити за убийство, да обезвреди бомби и вируси.

В края на сезон 5 Джак Бауър беше отвлечен, пребит и пленен за отмъщение поради пробива му в Китайското консулство единадесет месеца по-рано. Сега има нов президент, Джак Бауър е изчезнал, а Съединените американски щати са под обсада от терористични атаки, по-заплашителни от всяко друго сблъскване! Само едно нещо би спасило нацията - Джак Бауър трябва да умре.

Линк: Епизод 1
Прикачени файлове
Прикачен файл  24.jpg ( 53.6К ) Брой сваляния: 54
 
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 7 Jan 2007, 02:54 PM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
Guest_ivajlap_*
коментар 8 Jan 2007, 10:08 PM
Коментар #2





Guests






Субтитри на първи епизод -
за версия: 24.S06.E01.DVDRip.DivX-WeBsEcReTa
за версия: 24.S06E01.6AM.TO.7AM.PROPER.DVDRip.XviD-MEMETiC

Субтитри за втори епизод: за версия 24.S06E02.7AM.TO.8AM.DVDRip.XviD-MEMETiC

Субтитри за трети епизод: за версия 24.S06E03.8AM.TO.9AM.DVDRip.XviD-MEMETiC

Този коментар е бил редактиран от ivajlap на 10 Jan 2007, 11:35 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ivajlap_*
коментар 12 Jan 2007, 03:12 PM
Коментар #3





Guests






Субтитри за четвърти епизод: за версия: 24.S06E04.WS.DVDRiP.XviD-AERiAL
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_vutov_*
коментар 12 Jan 2007, 05:32 PM
Коментар #4





Guests






Майко мила. Четвърти епизод е най-добрия епизод на 24, който съм гледал. Благодаря ти толкова много... Нямам търпение да излязат новите епизоди.
Преводите са ти супер, а създателите на филма просто са надминали всички останали.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ivajlap_*
коментар 12 Jan 2007, 06:24 PM
Коментар #5





Guests






преглед на 5ти епизод (11.49мин.): за версия: 24.S06E05.FIRST.ACT.DVDRip.XviD-24FEVER
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_HackerXLS_*
коментар 12 Jan 2007, 09:57 PM
Коментар #6





Guests






ivajlap THE BEST си! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif)

Можете ли да ми дадете линк за това Preview на 5 епизод, за да го изтегля? Благодаря!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sed
коментар 12 Jan 2007, 10:19 PM
Коментар #7


Advanced Member
***

Група: Members
Коментари: 68
Регистриран: 9-May 05
Потребител No.: 7454



Цитат(vutov @ 12 Jan 2007, 05:32 PM)
Майко мила. Четвърти епизод е най-добрия епизод на 24, който съм гледал. Благодаря ти толкова много... Нямам търпение да излязат новите епизоди.
Преводите са ти супер, а създателите на филма просто са надминали всички останали.
*

И аз мисля, че FOX определено започват да "избиват рибата", а вторник (23 януари) ще е интересен - 2 супер-сериала се "завръщат" - 24, сезон 6, епизод 5 и Бягство от затвора, сезон 2, епизод 14. FOX Rulzzzz (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Huk1_*
коментар 12 Jan 2007, 10:27 PM
Коментар #8





Guests






Цитат(HackerXLS @ 12 Jan 2007, 10:57 PM)
ivajlap THE BEST си! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif)

Можете ли да ми дадете линк за това Preview на 5 епизод, за да го изтегля? Благодаря!
*


Ето Preview за 5-ти епизод http://zamunda.net/details.php?id=72643

ivajlap The Best , за по-малко от 1 седмица преведе 4 епизода и едно preview :clap:
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ivajlap_*
коментар 13 Jan 2007, 12:32 AM
Коментар #9





Guests






Ето по това правих превю-то: http://www.sab.bz/details.php?id=24954
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_HackerXLS_*
коментар 13 Jan 2007, 09:50 AM
Коментар #10





Guests






Благодаря! Уж съм с най-новите кодеци, а на preview-то от zamunda нямам звук. Сега ще видя това как е (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Scorpions_*
коментар 13 Jan 2007, 10:45 AM
Коментар #11





Guests






И от мен Благодаря.(IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Lazzarus_*
коментар 13 Jan 2007, 05:19 PM
Коментар #12





Guests






Цитат(HackerXLS @ 12 Jan 2007, 09:57 PM)


IVAILA RULEZ !!!!!!!!!!! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ivajlap_*
коментар 13 Jan 2007, 07:24 PM
Коментар #13





Guests






Появи се 5ти епизод в мининова, но е архив, може да е фейк.
Ще почакаме, ще видим!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_Dully_*
коментар 13 Jan 2007, 07:51 PM
Коментар #14





Guests






появи се и друга версия : http://www.mininova.org/tor/545012
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Guest_ivajlap_*
коментар 13 Jan 2007, 08:24 PM
Коментар #15





Guests






Вторият коментар е: "Няма информация във VCDQuality, фалшив е!"
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 страници V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 22 June 2026 - 06:51 AM