Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_snip_* |
11 Dec 2006, 01:00 PM
Коментар
#1
|
|
Guests |
(IMG:http://images.amazon.com/images/P/B000CR7RCK.01._SCLZZZZZZZ_.jpg)
IMDB Link TV.com Link Цитат Sleeper Cell is a one-hour drama on the Showtime cable network that began airing on December 4, 2005. Its tagline is "Friends. Neighbors. Husbands. Terrorists." In the UK Sleeper Cell has been shown on FX (UK) and has just finished showing on Channel 4 Terrestrial TV. The series was renewed for an eight-episode second season titled Sleeper Cell: American Terror, tentatively scheduled to premier on December 10, 2006. От тази днес започна излъчването на 2-ри сезон. Предлагам в тази тема да се прилагат линкове за епизодите и субтитрите към тях. Sleeper.Cell.S02E01.HDTV.XviD-LOL - това е релииза за 1-вия епизод обаче още не съм го видял в никой бг тракер. |
|
|
|
| Реклама |
11 Dec 2006, 01:00 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_>PACMAN<_* |
11 Dec 2006, 03:14 PM
Коментар
#2
|
|
Guests |
Episode 1 - 10 Dec 06 - Al-Baqara
www.arenabg.com www.mininova.org Episode 2 - 11 Dec 06 - Salesman www.arenabg.com www.mininova.org Episode 3 - 12 Dec 06 - Torture www.arenabg.com www.mininova.org Episode 4 - 13 Dec 06 - Faith www.arenabg.com www.mininova.org Episode 5 - 14 Dec 06 - Home www.arenabg.com www.mininova.org Episode 6 - 15 Dec 06 - School www.arenabg.com www.mininova.org Episode 7 - 16 Dec 06 - Fitna www.arenabg.com www.mininova.org Episode 8 - 17 Dec 06 - Reunion www.arenabg.com www.mininova.org |
|
|
|
| Guest_MaSTeRMinD_* |
11 Dec 2006, 05:15 PM
Коментар
#3
|
|
Guests |
Остава cerato да каже че ще се захване (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_opa_* |
11 Dec 2006, 08:14 PM
Коментар
#4
|
|
Guests |
Първият сезон беше супер. Надявам се и този да е такъв. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/cool.gif)
Sleeper.Cell.S02E01.HDTV.XviD-LOL @ suppertorrents.com Sleeper.Cell.S02E01.HDTV.XviD-LOL @ tvtorrents.com |
|
|
|
| Guest_deank_* |
12 Dec 2006, 08:05 PM
Коментар
#5
|
|
Guests |
Свалил съм епизодите (всеки по един час почти).
Деян :ph34r: п.п. Ето линк към първите четири епизода. |
|
|
|
| Guest_MartineZzZ_* |
13 Dec 2006, 06:12 AM
Коментар
#6
|
|
Guests |
Sleeper Cell го чаках с нетърпение - определено много ми хареса първия сезон и се надявам и втория да е хубав. Честно казано надявах се да сменят някак си артиста играещ главна роля, но това не се е случило. Лично аз смятам, че е слаб актьор, и че има доста по-подходящи за случая, но пък кой ме пита мен... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/tongue.gif)
Относно превода, предполагам че "ОБИЧАЙНИТЕ ЗАПОДОЗРЕНИ" ще се включат, но ако все пак има липса на желаещи - аз съм насреща. Сериала не е хич лесен за превод, но мисля, че ще се преборя с него. |
|
|
|
| Guest_clapper_* |
13 Dec 2006, 09:44 AM
Коментар
#7
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_looney_* |
13 Dec 2006, 06:06 PM
Коментар
#8
|
|
Guests |
MartineZzZ, ако се захванеш, мога да помагам и аз. Само буквички дайте.
|
|
|
|
14 Dec 2006, 09:51 AM
Коментар
#9
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 58 Регистриран: 31-January 05 Потребител No.: 3453 |
ето малко букви. дано са добри да не се мъчите. лека работа (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/rock.gif)
|
|
|
|
| Guest_clapper_* |
14 Dec 2006, 10:31 AM
Коментар
#10
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_looney_* |
14 Dec 2006, 12:48 PM
Коментар
#11
|
|
Guests |
Някой заплю ли си го да го превежда или да го отпочвам?
P.S. Започнах го... Progress - 100% Този коментар е бил редактиран от looney на 15 Dec 2006, 05:18 PM |
|
|
|
| Guest_MartineZzZ_* |
14 Dec 2006, 05:10 PM
Коментар
#12
|
|
Guests |
Добре си направила! За следващия ако няма желаещи,бих го отпочнал аз (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif)
|
|
|
|
| Guest_looney_* |
14 Dec 2006, 05:13 PM
Коментар
#13
|
|
Guests |
MartineZzZ, като излезне - лови го, неам против...
Тъкмо по-бързо ше става така, да не се събират на куп... и да чакат ли чакат... (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) |
|
|
|
| Guest_opa_* |
15 Dec 2006, 12:31 AM
Коментар
#14
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_MartineZzZ_* |
15 Dec 2006, 12:43 AM
Коментар
#15
|
|
Guests |
Хващам ги.
Прогрес - 65% Този коментар е бил редактиран от MartineZzZ на 18 Dec 2006, 05:40 AM |
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 28 June 2026 - 05:44 AM |