Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_Snowcho_* |
28 Sep 2006, 08:19 AM
Коментар
#1
|
|
Guests |
(IMG:http://www.arenabg.com:81/store/posters/3/55139.jpg)
TV-Series "One Tree Hill" Season 4 Tук ще се публикуват съобщения съдържащи информация за самите епизоди и съответно субтитрите за тях. One Tree Hill Season 1 One Tree Hill Season 2 One Tree Hill Season 3 |
|
|
|
| Реклама |
28 Sep 2006, 08:19 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_opa_* |
29 Sep 2006, 04:29 PM
Коментар
#3
|
|
Guests |
Готови са. Приятно гледане.
one.tree.hill.s04e01.hdtv.xvid-xor (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/cool.gif) |
|
|
|
| Guest_AngelFr0mHell_* |
5 Oct 2006, 07:37 AM
Коментар
#4
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_YodaBG_* |
5 Oct 2006, 07:43 AM
Коментар
#5
|
|
Guests |
серийката: One.Tree.Hill.S04E02.HDTV.XviD-LOL
приятно гледане !!! и успех на "Буквотворците" (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
7 Oct 2006, 06:46 AM
Коментар
#6
|
|
Guests |
Английски:
Прикачени файлове
|
|
|
|
| Guest_opa_* |
7 Oct 2006, 05:08 PM
Коментар
#7
|
|
Guests |
ЗАПОВЯДАЙТЕ 4х02 Приятно гледане!
Извинявам се, ако има някоя грешчица - просто нямам време да я гледам пак със тях, иначе спелчек минаха (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
| Guest_AngelFr0mHell_* |
12 Oct 2006, 07:26 AM
Коментар
#8
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_YodaBG_* |
12 Oct 2006, 08:24 AM
Коментар
#9
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_Movie_Girl_* |
15 Oct 2006, 09:27 AM
Коментар
#10
|
|
Guests |
darkness, точно те са (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Нищо, че си дал линк, ше взема да ги кача тук.
Заповядайте. И пак казвам - има 3-4 реплики, които фактически ги няма. Толкова успях да направя.
Прикачени файлове
|
|
|
|
| Guest_opa_* |
16 Oct 2006, 03:57 PM
Коментар
#11
|
|
Guests |
Movie_girl стават, но има какво да се желае...
Както обещах, ето го и моят превод. За тези, които ценят работата ми. ::Сезон 3 Епизод 3:: Моля, който го дразни коментара ми или нещо друго да не коментира. |
|
|
|
| Guest_AngelFr0mHell_* |
19 Oct 2006, 09:49 AM
Коментар
#12
|
|
Guests |
One Tree Hill 04x04 :clap:
|
|
|
|
| Guest_YodaBG_* |
19 Oct 2006, 10:00 AM
Коментар
#13
|
|
Guests |
|
|
|
|
19 Oct 2006, 07:42 PM
Коментар
#14
|
|
|
Старец ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 179 Регистриран: 18-March 05 Град: У Нас Потребител No.: 4808 |
Има и на 3ти епизод REPACK, макар че насичането още си го има, само са оправили звука:
one.tree.hill.s04e03.hdtv-lol.[VTV]REPACK |
|
|
|
| Guest_opa_* |
19 Oct 2006, 11:07 PM
Коментар
#15
|
|
Guests |
Placebo - Post Blue
А субтитри няма никакви засега, иначе да съм ги почнал. |
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 23 June 2026 - 04:33 PM |