Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_VooDooTo_* |
19 Jul 2006, 02:08 PM
Коментар
#1
|
|
Guests |
(IMG:http://avangardisco.files.wordpress.com/2008/09/600px-eureka1.jpg)
Появи се ново сериалче наречено Eureka. Според информацията изглежда доста обещаващо или поне така ми се струва. Ще се намери ли някой да преведе първи епизод да видим дали ще се окаже добър сериала (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) . Благодаря предварително на преводачите (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Субтитри: http://subsunacs.net/search.php?p=1&t=...&c=&l=0 Този коментар е бил редактиран от stdoominic на 21 Feb 2010, 10:51 AM
Причина за редакцията: Добавяне на линк към търсачката
|
|
|
|
| Реклама |
19 Jul 2006, 02:08 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_Rap7oR_* |
19 Jul 2006, 04:14 PM
Коментар
#2
|
|
Guests |
(IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/w00t.gif) Напълно съм съгласен с тебе сериалчето е много обещаващо :clap: А и според коментарите "навън" се харесва!
http://www.imdb.com/title/tt0796264/ http://www.tv.com/eureka/show/58448/summary.html (IMG:http://www.sab.bz/bitbucket/eureka_fr.jpg) |
|
|
|
24 Jul 2006, 06:45 AM
Коментар
#3
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 58 Регистриран: 31-January 05 Потребител No.: 3453 |
eто някакви. дано да свършат работа
|
|
|
|
| Guest_perseus_* |
25 Jul 2006, 07:40 PM
Коментар
#4
|
|
Guests |
Хех, ми добре.
Утре вече ще има даже избор :lol_2: |
|
|
|
| Guest_Rap7oR_* |
26 Jul 2006, 07:15 AM
Коментар
#5
|
|
Guests |
Episode Number: 3 Season Num: 1 First Aired: Tuesday July 25, 2006 Prod Code: 103
Carter and the other citizens of Eureka attend the funeral of Susan Perkins. Much to their surprise, Ms. Perkins makes a return to Eureka as a woman who is very much alive! Eureka.S01E02.WS.DSR.XviD-DIMENSION @ Sab.Bz :smartass: PS: 10x на deank че се захвана с превода :clap: |
|
|
|
26 Jul 2006, 01:02 PM
Коментар
#6
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 58 Регистриран: 31-January 05 Потребител No.: 3453 |
10x na deank :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
|
|
|
|
| Guest_deank_* |
26 Jul 2006, 02:32 PM
Коментар
#7
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_Fittipaldi_* |
26 Jul 2006, 02:42 PM
Коментар
#8
|
|
Guests |
СУпер си, deank!!! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
Защо доста от обещаващите не си държат на думата като теб?! |
|
|
|
| Guest_eddie_* |
26 Jul 2006, 03:57 PM
Коментар
#9
|
|
Guests |
Благодаря! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif)
|
|
|
|
26 Jul 2006, 04:04 PM
Коментар
#10
|
|
|
Отворко ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 128 Регистриран: 2-November 04 Град: Gabrovo Потребител No.: 1826 |
10х и от мен!
|
|
|
|
| Guest_perseus_* |
26 Jul 2006, 04:08 PM
Коментар
#11
|
|
Guests |
Ето ги и моите:
Eureka.S01E01.WS.DSR.XviD_ORENJi.VO.srt ( 92.23К )
Брой сваляния: 37Както казах, ще има избор (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) |
|
|
|
| Guest_Fittipaldi_* |
26 Jul 2006, 04:17 PM
Коментар
#12
|
|
Guests |
Евала, за образец сте!
И двамата сте пичове!!! :fing02: |
|
|
|
| Guest_xiksova_* |
26 Jul 2006, 05:06 PM
Коментар
#13
|
|
Guests |
:loll:
Голямо благодаря!:) |
|
|
|
| Guest_maniac_* |
27 Jul 2006, 11:47 AM
Коментар
#14
|
|
Guests |
Много благодаря и на 2мата за положения труд и отделеното време!
|
|
|
|
| Guest_temptetion_* |
28 Jul 2006, 06:35 PM
Коментар
#15
|
|
Guests |
да определено добре запо4ва...ве4е свалих 2 еп...само 4е схте 4акам превод,когато го направят разбира се...
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 24 June 2026 - 11:10 AM |