Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_Sisq0_* |
12 Jul 2006, 01:28 AM
Коментар
#1
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Реклама |
12 Jul 2006, 01:28 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_Sisq0_* |
12 Jul 2006, 07:32 PM
Коментар
#2
|
|
Guests |
Lucky.Louie.S01E01.Pilot.HDTV.XviD-LOL
Надявам се да ви хареса превода. След ден - два идват буквите за втори епизод. |
|
|
|
| Guest_the_creator_pz_* |
12 Jul 2006, 09:32 PM
Коментар
#3
|
|
Guests |
Сериала е страхотен, хумора е малко груб и на места дооооста черен но абсурдността във всичко те кара просто да заливаш от смях сериите се излъчват всяка седмица в неделя и в понеделник са по тракерите пък и това че сериала е на HBO Indipendent е още една гаранция за качество...
|
|
|
|
| Guest_Sisq0_* |
12 Jul 2006, 10:48 PM
Коментар
#4
|
|
Guests |
Използвах момента, че ми е почивен ден днес, и преведох и втори епизод.. за третия наистина ще трябва да почакате ден-два (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/tongue.gif) Пуснах го за одобрение... приятно гледане (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif)
|
|
|
|
| Guest_opa_* |
13 Jul 2006, 04:07 AM
Коментар
#5
|
|
Guests |
Гледах пилотния и ми хареса (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) 10х и за субс-а
|
|
|
|
| Guest_Sisq0_* |
13 Jul 2006, 02:28 PM
Коментар
#6
|
|
Guests |
Lucky.Louie.S01E02.Kim's.O.HDTV.XviD-LOL
Пуснах буквите за трети епизод за одобрение... явно съм влезнал в серия, но работата по превода върви много плавно. Надявам се, че качеството им също ви задоволява. |
|
|
|
| Guest_Bakhus_* |
13 Jul 2006, 02:55 PM
Коментар
#7
|
|
Guests |
Това сериалче определено има някои попадения.
А относно превода - "6-". (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) |
|
|
|
| Guest_Sisq0_* |
14 Jul 2006, 04:00 AM
Коментар
#8
|
|
Guests |
Цитат(Bakhus @ 13 Jul 2006, 03:55 PM) Това сериалче определено има някои попадения. А относно превода - "6-". (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) Минусът е важен. Човек винаги трябва да има към какво да се стреми (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) Буквите за епизод три вече са одобрени -> Lucky.Louie.S01E03.A.Mugging.Story.HDTV.XviD-LOL |
|
|
|
| Guest_djdobo_* |
14 Jul 2006, 02:52 PM
Коментар
#9
|
|
Guests |
Благодарско за буквите!.....а-а-а-а сериалчето е приятно...на места преиграват но...става (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_MartineZzZ_* |
14 Jul 2006, 06:04 PM
Коментар
#10
|
|
Guests |
На мен също ми направи много добро впечтление сериалчето и се надявам да го бъде,т.е. да не го прекратят,че напоследък бая хубави сериали спряха.
Благодаря за субтитрите,ще се радвам ако и за в бъдеще има такива! |
|
|
|
| Guest_Sisq0_* |
14 Jul 2006, 10:48 PM
Коментар
#11
|
|
Guests |
И аз се надявам да има, но за жалост това зависи повече от FOROM.com, отколкото от мен. Ако не пускат английски субтитри, аз съм с вързани ръце (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sad.gif)
п.п. Субтитрите за епизод 4 са пуснати за одобрение. Няколко реплики може да ви се сторят странни, но дори и моите познания в жаргонния английски, не ми помогнаха в превода им, та съм перефразирал леко. Това са и последните налични английски субтитри. Ако намерите за пети епизод преди мен, feel free да ми ги доставите за превод. |
|
|
|
15 Jul 2006, 09:34 AM
Коментар
#12
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 57 Регистриран: 27-September 04 Потребител No.: 780 |
|
|
|
|
| Guest_Sisq0_* |
15 Jul 2006, 02:40 PM
Коментар
#13
|
|
Guests |
Lucky.Louie.S01E04.Long.Weekend.HDTV.XviD-LOL
...и сега ни остава само да чакаме нови епизоди, и букви за пета и останалите след нея... а как мразя да чакам (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/mad.gif) |
|
|
|
15 Jul 2006, 08:59 PM
Коментар
#14
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 57 Регистриран: 27-September 04 Потребител No.: 780 |
Аре ингилизките.
Прикачени файлове
|
|
|
|
| Guest_MartineZzZ_* |
16 Jul 2006, 01:27 AM
Коментар
#15
|
|
Guests |
Sisq0,евала човек!Напоследък наистина си като машина!Много се радвам когато някой преводач се засили и почне да чупи рекорди! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/tongue.gif)
Давай все така! |
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 25 June 2026 - 11:57 PM |