Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_ESOTSM_* |
3 Jul 2007, 10:27 AM
Коментар
#1
|
|
Guests |
Kyle XY /втори сезон/ Резюме: Kyle XY е историята на 16-годишно момче, което има мозък на гений.Открит е на улицата - гол и без никакви спомени за живота си преди това. Отведен е в приют за малолетни, където се запознава с психоложката Никол Трейгър. Скоро тя го приютява в дома си, където живее с мъжа си и с двете си деца. Докато живее със семейство Трейгър, Кайл постепенно започва да възвръща част от спомените си. Все по-сериозни разкрития излизат наяве... Информация за сериала: ||Tv.com || TvRage.com || IMDb || Линкове към епизодите от втори сезон (23 епизода): епизод 1 ............ AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 2 ............ AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 3 ............ AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 4 ............ AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 5 ............ AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 6 ............ AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ce4ko) епизод 7 ............ AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 8 ............ AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ce4ko) епизод 9 ............ AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 10 .......... AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ce4ko) епизод 11 .......... AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 12 .......... AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 13 .......... AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 14 .......... AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ESOTSM) епизод 15 .......... AvatarBG.info.......... субтитри (превод: ce4ko) Субтитрите се превеждат за сайта subs.sab.bz.
Моля не ги качвайте на други места без изрично мое съгласие! За повече информация и прогрес на преводите следете темата . |
|
|
|
| Реклама |
3 Jul 2007, 10:27 AM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
4 Jul 2007, 09:47 PM
Коментар
#2
|
|
|
Subtitles Guru Група: Глобални Модератори Коментари: 2351 Регистриран: 24-November 10 Потребител No.: 4440 |
|
|
|
|
| Guest_happy_girl_* |
4 Jul 2007, 09:51 PM
Коментар
#3
|
|
Guests |
ESOTSM ако искаш помощ свиркай за да стане по-лесно и по-бързо. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) И пак мерси че си направил/а такава тема (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sohappy.gif)
|
|
|
|
| Guest_ESOTSM_* |
8 Jul 2007, 10:49 AM
Коментар
#4
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_ESOTSM_* |
10 Jul 2007, 09:44 PM
Коментар
#5
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_pcserver_* |
12 Jul 2007, 04:33 PM
Коментар
#6
|
|
Guests |
Браво на преводачите. Мн добър сериал !!! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sohappy.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sohappy.gif) (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/sohappy.gif)
|
|
|
|
| Guest_ESOTSM_* |
13 Jul 2007, 01:26 AM
Коментар
#7
|
|
Guests |
Субтитрите за пети епизод вече са качени. Приятно гледане! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_happy_girl_* |
13 Jul 2007, 05:03 PM
Коментар
#8
|
|
Guests |
Може ли да ми кажете от къде да си сваля останалоте епизодчета от сериала.Ако някой знае да пише
|
|
|
|
18 Jul 2007, 12:35 AM
Коментар
#9
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 39 Регистриран: 8-April 06 Потребител No.: 36546 |
|
|
|
|
| Guest_Perun12_* |
18 Jul 2007, 06:11 PM
Коментар
#10
|
|
Guests |
на другия форум пише че ESOTSM ще бъде възпрепятсван 10 дена и ако някой иска да превежда да се обади там.
(ESOTSM е посочил за кой форум става дума) |
|
|
|
| Guest_ESOTSM_* |
25 Jul 2007, 09:05 PM
Коментар
#11
|
|
Guests |
С еднодневно закъснение излезе и седмият епизод. Линкът е в първия пост. Ще започна превода, когато излязат английски субтитри, така че бъдете търпеливи (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_Forb1dd3n_* |
26 Jul 2007, 09:01 PM
Коментар
#12
|
|
Guests |
Kyle XY - Епизод 7, Сезон 2
Субтитри: Български език Релийз: NICOLE Качество: DSRIP Дата: Юли, 25, 2007 г. Име на файл: kyle.xy.207.dsr.xvid-nicole.rar Алтернативен линк за download: ТУК Не е проверен от екипа на subsunacs.net, така, че не се оплаквайте АКО имам много грешки!
Прикачени файлове
|
|
|
|
| Guest_ESOTSM_* |
27 Jul 2007, 08:35 AM
Коментар
#13
|
|
Guests |
О, да, щях да забравя. Готов е преводът ми за епизод 7. Ето и линк. Нека хората да направят сравнението, а? (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Приятно гледане!
|
|
|
|
| Guest_Forb1dd3n_* |
29 Jul 2007, 06:55 PM
Коментар
#14
|
|
Guests |
Май така стана (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
На мен ли ми се струва или почна много бавно да се развива сериала ? Колко епизода ще е тоя сезон, знаеш ли нещо? |
|
|
|
| Guest_ESOTSM_* |
29 Jul 2007, 07:16 PM
Коментар
#15
|
|
Guests |
13 ще са епизодите, поне за толкова се знае досега. Според мен е обратното - новият сезон започна скучновато, но все повече набира скорост и последните два-три епизода пак ще са на супер ниво и ще ни оставят да чакаме с нетърпение до следващия сезон (дано да има!). (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/unsure.gif)
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 23 June 2026 - 03:36 PM |