Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_undertaker_* |
23 Mar 2006, 02:19 PM
Коментар
#1
|
|
Guests |
някой ще се захване ли да направи субтитри на това сериалче. изглежда да е много интересно. вчера излезе 1-я епизод и вечего има в арената http://www.arenabg.com/details.php?id=39358
Ето малко инфо за сериалчето http://www.nbc.com/Heist/about/about.shtml |
|
|
|
| Реклама |
23 Mar 2006, 02:19 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
23 Mar 2006, 04:58 PM
Коментар
#2
|
|
Guests |
Ей, да знаете, много яко сериалче тръгва от следващата седмица, да вземе някой да му направи субтитри от сега, че да се кефим, като излезе! Тъкмо американците ще могат да си преведат от нашите субтитри, че да не се налага да си правят свои.
|
|
|
|
| Guest_Craigy_* |
23 Mar 2006, 08:22 PM
Коментар
#3
|
|
Guests |
Мисля да се захвана с него, но ще поизчакам да излязат англ. суб защото нямам време да набивам тайм код...
|
|
|
|
| Guest_undertaker_* |
23 Mar 2006, 08:27 PM
Коментар
#4
|
|
Guests |
Цитат(Craigy @ 23 Mar 2006, 09:22 PM) Мисля да се захвана с него, но ще поизчакам да излязат англ. суб защото нямам време да набивам тайм код... Много ще съм ти благодарен (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/clapping.gif) |
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
25 Mar 2006, 10:57 PM
Коментар
#5
|
|
Guests |
Прогрес: 40%
|
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
26 Mar 2006, 06:45 PM
Коментар
#6
|
|
Guests |
Пуснах ги за одобрение. Сериала започва страхотно, много е свеж.
|
|
|
|
26 Mar 2006, 07:57 PM
Коментар
#7
|
|
|
Advanced Member ![]() ![]() ![]() Група: Members Коментари: 58 Регистриран: 31-January 05 Потребител No.: 3453 |
защо не ги пуснеш и тук за по нетърпеливите :licklips: :cannabis:
|
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
26 Mar 2006, 09:11 PM
Коментар
#8
|
|
Guests |
|
|
|
|
| Guest_Jack Bauer_* |
26 Mar 2006, 09:13 PM
Коментар
#9
|
|
Guests |
Цитат(ivajlap @ 26 Mar 2006, 09:11 PM) Еий БРАВО Ивайла БРАВО и само браво само така превеждаш най-добрите сериали - дано и този е добър като 24 а 24 утре го чакаме :clap: |
|
|
|
26 Mar 2006, 10:42 PM
Коментар
#10
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 40 Регистриран: 9-January 06 Потребител No.: 23411 |
Много добър сериал.10х
|
|
|
|
| Guest_undertaker_* |
30 Mar 2006, 09:19 AM
Коментар
#11
|
|
Guests |
Ето го и 2-я епизод http://www.arenabg.com/details.php?id=40279 (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
| Guest_Aleander_* |
30 Mar 2006, 12:09 PM
Коментар
#12
|
|
Guests |
Сериала е много добър (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) И благодаря за субтитрите.
|
|
|
|
| Guest_undertaker_* |
30 Mar 2006, 03:45 PM
Коментар
#13
|
|
Guests |
ivajlap, ще направиш ли субтитри за 2-я епизод или вече си ги почнала (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif)
|
|
|
|
| Guest_ivajlap_* |
30 Mar 2006, 04:13 PM
Коментар
#14
|
|
Guests |
Още няма английски субтитри за 2ри епизод.
|
|
|
|
| Guest_DarKSCAN_* |
31 Mar 2006, 12:32 AM
Коментар
#15
|
|
Guests |
Мерси и да знаеш че от теб зависи развитието на този сериал на родна почва (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Засега феновете са малко и са в "зародиш" (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 25 June 2026 - 08:38 AM |