Здравейте ( Вход | Регистрация )
![]() ![]() ![]() |
| Guest_lunar_* |
25 Jan 2006, 03:51 PM
Коментар
#1
|
|
Guests |
Здравейте,
Преведох субтитрите на филма "Shine" и бих искала да ми кажете дали сте доволни от превода и ако имате забележки, моля споделете ги. IMDB User Rating: 7.5/10 (13,581 votes) Благодаря (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif) <<< BG SUBS >>> |
|
|
|
| Реклама |
25 Jan 2006, 03:51 PM
Коментар
#
|
|
|
|
|
|
|
![]() ![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 25 June 2026 - 05:57 PM |