IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
> Despicable Me 3 (2017), 100%
E-Tle
коментар 5 Aug 2017, 10:38 PM
Коментар #1


مترجم


Група: Глобални Модератори
Коментари: 1266
Регистриран: 6-June 05
Град: Somewhere in The Infinity
Потребител No.: 9000



(IMG:http://www.cinefish.bg/data/movies_images/279/p_279930.jpg)



Despicable Me 3 2013




Участват : актьори

Държава : САЩ

Година : 2017

Жанр :Анимация, комедия



IMDB





Запознайте се с Дру – брата близнак на Гру, който в Аз, проклетникът и Аз, проклетникът 2 доказа, че по-голям злодей от него не е съществувал. Новият трейлър на третата част от забавното приключение ни представя Дру – пълното копие на Гру… но с буйна руса коса. В ''Аз, проклетникът 3'', който излиза на голям екран на 30 юни, изгубеният роднина ще се опита да върне брат си към злодейството.

След като Гру осинови трите момичета и намери любовта в лицето на Луси, той сякаш е напът да изгуби суперзлодейските си сили. В първия трейлър видяхме как е преметнат и унижен от един смахнат бандит – Балтазар Брат. И това сякаш е краят на кариерата и славата му. Но по неведоми пътища Гру разбира, че има брат близнак, за когото никой не подозира. Дру е пълно копие на брат си… но с коса и по-богат. Освен това той е изключително неопитен във вършенето на зли деяния. Двамата братя са принудени да се съюзят за една последна кражба, а Гру ще трябва да си припомни как се правят злини и да направи всичко възможно брат му да не пострада в мисията.




Резюме - cinefish



Продължаваме сагата... Срок на действие до 2 седмици.









UNACS TEAM
УНАКС ТИЙМ



Този коментар е бил редактиран от E-Tle на 6 Aug 2017, 10:49 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема


Reply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 29 March 2024 - 08:35 AM