IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
> Физрук 4 сезон, 04х04 Спрян превод
kotaraka_eek
коментар 14 Oct 2017, 07:01 PM
Коментар #1


Advanced Member


Група: Members
Коментари: 78
Регистриран: 31-July 13
Град: Надежда
Потребител No.: 181710



(IMG:https://vokrug.tv/pic/product/f/7/0/f/f70f81610cce02b569bda54c1a0a7f62.jpg)

Описание: Железногорск - класическа руска провинция. С класическите руски проблеми ниски заплати, корумпирани чиновници
и разбити пътища.С други думи приличен набор общоросийски проблеми, един от които е борбата за сградата на местния театър.
Заместник кметът Горъжников иска да вземе въпросната сграда, за да я направи търговски център, а художественият ръковосител
в същия този театър Ернест Шаловский иска да запази театъра в сегашния си вид.Фома се запознава с баща си, стар и изобщо
неприличащ на него човек и приема Ернест Павлович с всичките му недостатъци и проблеми. А щом е така, значи Фома остава
в Железногорск, за да отвоюва сградата на театъра и да въведе свой ред в града.
Физическият ръководител ще стане художествен ръководител.

Относно превода: Ще превеждаме заедно с kia 1964 аз съм се затрупал с преводи и й благодаря, че се съгласи да ми помага.
Остава си както досега, ще се стараем да пускаме по два епизода на седмица, но понякога може да е по един, защото както казах
съм хванал друг сериал, който не мога да оставя по средата, а колежката си има ангажименти. Моля за търпение и разбиране
работим максимално бързо, колкото и бавно да ви се струва на вас. Благодаря!


1-ви епизод - Субтитри 2-ри епзиод - Субтитри
3-ти епизод Субтитри kia1964 4-ти епизод Субтитри kotaraka_eek


Съжалявам, наистина нямам никакво време за преводи. Започнах да уча и както разбирате времето ми отива за учене.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема


Reply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 18 April 2024 - 07:08 AM