IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
2 страници V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topicБлагодаря
> Как да вградим субтитри в 3D филм?
фишер
коментар 2 Jan 2016, 10:18 PM
Коментар #16


Advanced Member
***

Група: Members
Коментари: 50
Регистриран: 8-August 12
Потребител No.: 174757



В арената го има 40 гб с вградени бг субтитри.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Реклама
коментар 2 Jan 2016, 10:18 PM
Коментар #












Go to the top of the page
 
Quote Post
Phoenix
коментар 3 Jan 2016, 01:49 AM
Коментар #17


Sub-amateur, poor excuse of a translator


Група: Members
Коментари: 365
Регистриран: 17-July 10
Град: Sexantapristis
Потребител No.: 154036



Ако не можете за ползвате компютъра си, вземете си по един 3д мултимедиен плеър най-накрая и си гледайте кефа. (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Не са кой знае колко скъпи. Например Medе8er 600x3D може да се намери за 240-250 лв. Някои прохождащи 4К плеъри с по-слаби възможности без капацитет за 3D Blu-Ray, но с възможности за 3D рип, вървят и по-евтино дори. В частният случай трябва да гадаем какъв е конкретния проблем на конкретната станция - дали неправилни декодери, дали конфликт в тях, дали неправилни настройки, инсталация или Бог знае какво...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jasenski
коментар 3 Jan 2016, 03:30 PM
Коментар #18


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 3
Регистриран: 31-December 15
Потребител No.: 187339



Цитат(фишер @ 2 Jan 2016, 10:18 PM) *
В арената го има 40 гб с вградени бг субтитри.

Няма как да събера 40 литра в 32 литрова дамаджана (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
фишер
коментар 3 Jan 2016, 05:48 PM
Коментар #19


Advanced Member
***

Група: Members
Коментари: 50
Регистриран: 8-August 12
Потребител No.: 174757



Да, ама качеството си заслужава. Аз само такива гледам. Е, краен случай ако го няма с такъв размер, се задоволявам в каквото го има.
И един хард за 30лв да вземеш втора употреба можеш да намериш около 250 гб.
Един приятел продава хард 320гб или 250гб мисля, за 30 или 35 лв беше.
Та ако си дал толкова пари за ТВ, колко му е да дадеш такава малка сума за хард.

Този коментар е бил редактиран от фишер на 3 Jan 2016, 05:50 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Phoenix
коментар 3 Jan 2016, 06:34 PM
Коментар #20


Sub-amateur, poor excuse of a translator


Група: Members
Коментари: 365
Регистриран: 17-July 10
Град: Sexantapristis
Потребител No.: 154036



@Jasenski, вижте сега, няма как от нищо да направите нещо. По-добре помислете за ъпгрейд и капацитет, живеем в 21-и век. Фишер по принцип е прав, но допускам, че имате само една флашка, което пак няма да ви свърши работа. Качеството наистина си заслужава, защото виждате пълната 1080р резолюция в 3D, благодарение на frame-packing и frame-sequential технологията. Докато при рипа вертикалната или хоризонталната резолюция на стереоскопията са разполовени, което се обозначава с half-ou/half-sbs и при по-малък екран е приемливо, но на по-голям нещата стават видими. Има и други предимства: по-реалистично кино възприемане; HD аудио; субтитри с различна технология, които са 1:1 с тези в киното. Ние постоянно сме коментирали тук, че само с 3Д приемник не става (макар и доста от коментарите вече да липсват във форума). Нужна е и минимално изискуема периферия: PC или 3Д мултимедиен плеър. За HDD капацитет да не говорим. Пък ако искате да си вграждате, вграждайте си, но е времеемко, ресурсоемко, намалява още повече оригиналното качество и накрая на самия Вас ще Ви писне в един момент да губите време и ресурс. Това е някакъв компромисен вариант в междинен период, докато се "обзаведеш".
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jasenski
коментар 18 Jan 2016, 05:11 PM
Коментар #21


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 3
Регистриран: 31-December 15
Потребител No.: 187339



Благодаря за полезните съвети и пояснения! За сега се заемам да подкарам " Домашний медия сервер". Дано да се оправя с настройките.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mad_Bastard
коментар 18 Feb 2016, 11:35 AM
Коментар #22


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 1
Регистриран: 6-April 12
Потребител No.: 172295



Здравей те и аз имам сериозен проблем, имам тъп телевизор LG42lb670V и след като си направи автоматичните ъпдейти не иска да ми отвори на нито един филм 3д суб, не зависимо да ли са 3д 2д или срт просто не ми ги зарежда. За целта ползвам мезмо и си спомням че като го купих съм гледал аватар костенурките нинджа и херкулес на 3д без да имам проблем със суб. Какво ще е вашето мнение да дърпам направо филми с вградени суб от сорта по 40-50гб защото не е проблем имам 1тб място на сървъра. Не ми се вграждат във филма.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FrankMir89
коментар 26 Jul 2018, 06:12 PM
Коментар #23


Newbie
*

Група: Members
Коментари: 1
Регистриран: 26-July 18
Потребител No.: 191658



Phoenix, като пуснах филма субтитрите се виждаха само през едното стъкло на очилата и буквите са в розов цвят . Телевизора ми е LG42LB730v. Може ли да се оправи този проблем и ако може да ми кажеш как да си настроя субтитрите долу в средата. Поздрави! (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)

Този коментар е бил редактиран от FrankMir89 на 26 Jul 2018, 06:12 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 страници V  < 1 2
Fast ReplyReply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 18 April 2024 - 02:16 AM