Здравейте ( Вход | Регистрация )
27 Jan 2013, 04:11 PM
Коментар
#1
|
|
|
Member ![]() Група: Members Коментари: 33 Регистриран: 4-May 09 Потребител No.: 134118 |
(IMG:http://store.picbg.net/pubpic/9B/CF/9b71fdb103ee9bcf.jpg) Мама (2012) Участват: Николай Костер-Валдау, Джесика Частейн, Хавиер Боте, Джейдън Грейг и други. Държава : Испания, Канада Година : 2013 Жанр : Horror IMDB МАМА е свръхестествен трилър, който разказва завладяващата история на две деца, оцелели по чудо сами в гората след убийството на родителите им. Цели пет години след изчезването на сестрите Виктория и Лили, чичо им Лукас /Николай Костер-Валдау/ и приятелката му Анабел /Джесика Частейн/ ги откриват живи в порутена колиба. След като ги приютяват при себе си обаче двамата откриват, че момичетата не са единствените гости, които са приели в дома си. Всяка нощ сестрите са посещавани от някой или нещо, което иска да бъде част от живота им. Анабел се опитва да приобщи децата към нормалния живот, но все повече се убеждава, че това е невъзможно, тъй като в дома им има злонамерено присъствие. Дали сестрите изживяват травматичен стрес или идва да ги посещава дух? Как момиченцата са оцелели съвсем сами през всички тези години? Докато търси отговори на тези тревожни въпроси, новата майка открива, че шепотът, който чува вечер, идва от устните на смъртоносно присъствие. Резюме - Cinema City Субтитрите ще са за следните рилийзи: Mama.2013.WEBRip.720P.Xvid-SmY Mama.2013.WEBRip.FIX.XviD.READNFO-THC UNACS TEAM УНАКС ТИЙМ Този коментар е бил редактиран от Moni-bonboni на 7 Feb 2013, 11:21 PM |
|
|
|
Moni-bonboni Mama (2013) 27 Jan 2013, 04:11 PM
thankyou RE: Mama (2013) 27 Jan 2013, 04:15 PM
0ld SCho0l Go, go, go!
Ще се гледа след някой друг ме... 27 Jan 2013, 04:18 PM
E-Tle Дано да е нещо от сорта на Хорър сторито. 27 Jan 2013, 05:42 PM
0ld SCho0l Излезе: Mama 2013 WEBRip 720P Xvid-SmY с китайски ... 2 Feb 2013, 05:42 PM
FFX Давай Мони , чакaме превода на Webripa ! 2 Feb 2013, 08:21 PM
Moni-bonboni Търпение. Бавно, но славно напредвам И на CAM рил... 4 Feb 2013, 07:06 PM
FFX Ох, още малко ^^ 5 Feb 2013, 10:14 PM
FFX Тази вечер ще бъдат ли готови ? 7 Feb 2013, 09:19 PM
Moni-bonboni Да, готови са вече. Приятно гледане! 7 Feb 2013, 11:23 PM
FFX Много благодаря 8 Feb 2013, 12:29 AM![]() ![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 24 June 2026 - 04:06 AM |