IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
> House at the End of the Street, 100%
kikodraka
коментар 15 Dec 2012, 01:38 PM
Коментар #1


Stoned Assassin


Група: Members
Коментари: 204
Регистриран: 1-October 11
Град: Зоната на Здрача
Потребител No.: 166380



(IMG:http://www.cinefish.bg/data/movies_images/196/p_196152.jpg)

House at the End of the Street

Къщата в края на улицата


Жанр: Ужаси, Трилър

Година: 2012

Режисьор: Марк Тондерай

Актьори: Макс Тиерио, Дженифър Лоурънс, Елизабет Шу, Гил Белоуз и др.

Държава: САЩ

Времетраене: 97 минути

Резюме: Младо момиче се преселва заедно с майка си в нов град. След пристигането открива, че точно срещу тяхната къща се е случило зловещо двойно убийство. По-късно тя се сприятелява с единствения оцелял от кървавата баня.

(IMG:http://imdb.snick.ru/ratefor/02/tt1582507.png)

(IMG:http://nevermindclub.com.au/youtube.png)

(IMG:http://ice85.free.bg/images/subs.uncas.png)



Този коментар е бил редактиран от kikodraka на 18 Dec 2012, 12:18 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
kikodraka   House at the End of the Street   15 Dec 2012, 01:38 PM
thankyou   RE: House at the End of the Street   15 Dec 2012, 01:50 PM
0ld SCho0l   Тъкмо мислех да го почвам, ама ме мързеше да пуска...   15 Dec 2012, 01:56 PM
kikodraka   Благодаря. Честно казано е малко предвидим, но...   15 Dec 2012, 03:17 PM
FFX   Благодаря ти ! Желая спорен и добър превод   15 Dec 2012, 06:59 PM
dRaKuLcHo   Можеш ли да кажиш някакъв срок,кога ще са готови с...   15 Dec 2012, 09:56 PM
kikodraka   Два-три дни.   16 Dec 2012, 03:03 AM
parler   А бе баце, смени това жълто в заглавния пост. Нищо...   16 Dec 2012, 11:07 AM
zvetelin13   Зелено ще бъде супер.   16 Dec 2012, 11:57 AM
parler   Цитат(kikodraka)Не се обиждам хич! Да живее зе...   16 Dec 2012, 05:11 PM
kikodraka   Не се обиждам хич! Да живее зеленото!   16 Dec 2012, 01:31 PM
dRaKuLcHo   Днес ли ще ги пуснеш субтитрите   16 Dec 2012, 03:04 PM
Pandora   Моля, не препирайте преводача. Днес е написал: „Сл...   16 Dec 2012, 03:08 PM
extraordinary-_-   Благодарско, Kiko. Харесва ми това, че напоследък ...   16 Dec 2012, 03:22 PM
dRaKuLcHo   Не го препирам,но просто виждам ,че са на 90 % и с...   16 Dec 2012, 03:28 PM
kikodraka   Цитат(Pandora @ 16 Dec 2012, 03:08 PM) Мо...   16 Dec 2012, 04:05 PM
dijon   Цитат(kikodraka @ 15 Dec 2012, 03:17 PM) ...   17 Dec 2012, 05:38 PM
kikodraka   Цитат(dijon @ 17 Dec 2012, 05:38 PM) А па...   17 Dec 2012, 07:15 PM
FFX   Мерси за титрите ! Пожелавам ти здраве и късме...   17 Dec 2012, 10:55 PM


Fast ReplyReply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 23 June 2026 - 10:20 PM