Здравейте ( Вход | Регистрация )
15 Dec 2012, 01:38 PM
Коментар
#1
|
|
|
Stoned Assassin ![]() Група: Members Коментари: 204 Регистриран: 1-October 11 Град: Зоната на Здрача Потребител No.: 166380 |
(IMG:http://www.cinefish.bg/data/movies_images/196/p_196152.jpg)
House at the End of the Street Къщата в края на улицата Жанр: Ужаси, Трилър Година: 2012 Режисьор: Марк Тондерай Актьори: Макс Тиерио, Дженифър Лоурънс, Елизабет Шу, Гил Белоуз и др. Държава: САЩ Времетраене: 97 минути Резюме: Младо момиче се преселва заедно с майка си в нов град. След пристигането открива, че точно срещу тяхната къща се е случило зловещо двойно убийство. По-късно тя се сприятелява с единствения оцелял от кървавата баня. (IMG:http://imdb.snick.ru/ratefor/02/tt1582507.png) (IMG:http://nevermindclub.com.au/youtube.png) (IMG:http://ice85.free.bg/images/subs.uncas.png) Този коментар е бил редактиран от kikodraka на 18 Dec 2012, 12:18 AM |
|
|
|
kikodraka House at the End of the Street 15 Dec 2012, 01:38 PM
thankyou RE: House at the End of the Street 15 Dec 2012, 01:50 PM
0ld SCho0l Тъкмо мислех да го почвам, ама ме мързеше да пуска... 15 Dec 2012, 01:56 PM
kikodraka Благодаря.
Честно казано е малко предвидим, но... 15 Dec 2012, 03:17 PM
FFX Благодаря ти ! Желая спорен и добър превод 15 Dec 2012, 06:59 PM
dRaKuLcHo Можеш ли да кажиш някакъв срок,кога ще са готови с... 15 Dec 2012, 09:56 PM
kikodraka Два-три дни. 16 Dec 2012, 03:03 AM
parler А бе баце, смени това жълто в заглавния пост. Нищо... 16 Dec 2012, 11:07 AM
zvetelin13 Зелено ще бъде супер. 16 Dec 2012, 11:57 AM
parler Цитат(kikodraka)Не се обиждам хич!
Да живее зе... 16 Dec 2012, 05:11 PM
kikodraka Не се обиждам хич!
Да живее зеленото! 16 Dec 2012, 01:31 PM
dRaKuLcHo Днес ли ще ги пуснеш субтитрите 16 Dec 2012, 03:04 PM
Pandora Моля, не препирайте преводача. Днес е написал: „Сл... 16 Dec 2012, 03:08 PM
extraordinary-_- Благодарско, Kiko. Харесва ми това, че напоследък ... 16 Dec 2012, 03:22 PM
dRaKuLcHo Не го препирам,но просто виждам ,че са на 90 % и с... 16 Dec 2012, 03:28 PM
kikodraka Цитат(Pandora @ 16 Dec 2012, 03:08 PM) Мо... 16 Dec 2012, 04:05 PM
dijon Цитат(kikodraka @ 15 Dec 2012, 03:17 PM) ... 17 Dec 2012, 05:38 PM
kikodraka Цитат(dijon @ 17 Dec 2012, 05:38 PM) А па... 17 Dec 2012, 07:15 PM
FFX Мерси за титрите ! Пожелавам ти здраве и късме... 17 Dec 2012, 10:55 PM![]() ![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 23 June 2026 - 10:20 PM |