IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
> МЕЧ / Русия / 25 серии
Guest_MrSmith_*
коментар 30 Dec 2009, 10:35 PM
Коментар #1





Guests






(IMG:http://img.zamunda.net/bitbucket/61c5ebc44434.jpg)


## Режисьор : Рустам Уразаев

## В ролите : Эдуард Флёров, Роман Курцын Тимур Ефременков, Дарья Повереннова Виктория Фишер

## Държава : Русия

## Година : 2009

## Времетраене : 25 x 47 min.

##

## Резюме : Максим Калинин е на 35 години и е бивш офицер от въздушно-десантните войски и е оперативен сътрудник в УБОП. След 10 години работа, го уволняват заради фиктивно обвинение и без право занапред да работи в органите на реда. А пък, опасният престъпник излиза на свободата без да понесе заслужено наказание. Това Калинин не може да преживее. Проследявайки пуснатия на свобода престъпник, Калинин същата вечер извършва собствено правосъдие, като го убива. От този ден нататък Калинин разбира с какво ще се занимава. Той ще се бори с беззаконието със свои собствени методи.Ще си има собствен ЗАКОН... И НАКАЗАНИЕТО ще е само едно - смърт. Калинин събира отбор от хора като него. Престъпните пари, с които успяват да се сдобият, бойците оставят за себе си и постепенно малкият отбор се превръща в опасна наказателна организация, от която всички се страхуват. И сега те се намират между две злини - криминалният свят, който обявява огромни пари за главите им и бившите си колеги, които ги търсят като престъпници.

Субтитрите са за този релийз в Замунда:
Меч (E01-08/2009)
Меч (E09-14/2009)
Меч (E15-25/2009)


Субтитрите за първите два релийза (сериите от 1 до 8 и от 9 до 14) са събрани тук: Mech 01-14 (2009)


Mech.15_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by MrSmith
Mech.16_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by MrSmith
Mech.17_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by dieselboy
Mech.18_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by dieselboy
Mech.19_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by dieselboy
Mech.20_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by dieselboy
Mech.21_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by dieselboy
Mech.22_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by MrSmith
Mech.23_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by dieselboy
Mech.24_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by MrSmith
Mech.25_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100% by MrSmith

БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ ЗА ПРОЯВЕНОТО ТЪРПЕНИЕ !!! :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
MrSmith   МЕЧ / Русия / 25 серии   30 Dec 2009, 10:35 PM
thankyou   RE: МЕЧ / Русия / 25 серии   31 Dec 2009, 12:14 PM
dieselboy   Браво колега! Железен си!   31 Dec 2009, 12:15 PM
anisan   Много добър избор. Филмчето си заслужава. Благодар...   9 Jan 2010, 10:41 AM
jeka1977   Мноооого благодаря за субса! Филма е супер...   10 Jan 2010, 05:59 PM
fireman160   Цитат(jeka1977 @ 10 Jan 2010, 06:59 PM) М...   14 Jan 2010, 05:54 PM
Chanev   Благодаря за превода!!!   16 Jan 2010, 09:28 AM
rock68   Субтитрите са супер благодаря.   3 Feb 2010, 01:25 AM
GENERALA77   Колега благодаря за превода с нетарпение чакам 7 ...   9 Feb 2010, 03:10 PM
jtel   Цитат(GENERALA77 @ 9 Feb 2010, 03:10 PM) ...   13 Feb 2010, 03:05 PM
GENERALA77   Цитат(jtel @ 13 Feb 2010, 03:05 PM) Цитат...   15 Feb 2010, 07:57 PM
jtel   GENERALA77 Те са за грамотните и както виждам в...   15 Feb 2010, 11:03 PM
dieselboy   Бъдете търпеливи. От новия отбор "Руска Рулет...   15 Feb 2010, 11:12 PM
MrSmith   RE: МЕЧ / Русия / 25 серии   16 Feb 2010, 05:55 PM
dobata29   да питам се пак нямали да излязат и другите субтит...   1 Mar 2010, 10:55 AM
shopkin   Цитат(dobata29 @ 1 Mar 2010, 10:55 AM) да...   1 Mar 2010, 03:15 PM
MrSmith   Да, ще излязат. Съжаляваме за закъснението. Просто...   2 Mar 2010, 12:47 AM
dobata29   предварително благодаря .......   2 Mar 2010, 11:09 PM
gospod17   намерих още информация за филма http://www.kino-te...   11 Mar 2010, 07:03 PM
vipper (SmartGuy)   Респект за труда и превода!   16 Mar 2010, 02:48 PM
oshane   Какво става с този тайминг и редакция на 11 епизод...   21 Mar 2010, 12:33 PM
darlex   Момчета не ,че нещо искам да ви обидя , но ако ще ...   22 Mar 2010, 06:37 PM
danyslav   Дам не се засягайте обаче 20 дена за 1 серия то за...   23 Mar 2010, 04:14 AM
dieselboy   И двамата преводачи имат ангажименти напоследък и ...   25 Mar 2010, 05:55 PM
MrSmith   Хиляди извинения на всички. Малко сме претоварени ...   25 Mar 2010, 10:14 PM
jtel   Mech.12_SatRipBy_CLIPMAN.srt ----> Прогрес 100...   9 Apr 2010, 09:34 PM
dobroslav   Здравейте, неискам да умаловажавам труда ви но си ...   13 Apr 2010, 05:35 PM
dieselboy   Ей, много неблагодарни хора сте обаче. С тези нагл...   14 Apr 2010, 03:31 PM
anisan   Цитат(dieselboy @ 14 Apr 2010, 04:31 PM) ...   14 Apr 2010, 05:09 PM
adventureto   прав сие преводачат за такъв труд другите преводач...   16 Apr 2010, 01:26 AM
shopkin   Цитат(adventureto @ 16 Apr 2010, 01:26 AM...   18 Apr 2010, 09:53 PM
adventureto   Цитат(shopkin @ 18 Apr 2010, 09:53 PM) Ци...   19 Apr 2010, 01:51 PM
vania_01234   филма е супер и субтитрите също . Искам да питам д...   20 Apr 2010, 05:53 PM
adventureto   Цитат(vania_01234 @ 20 Apr 2010, 05:53 PM...   20 Apr 2010, 10:19 PM
dieselboy   До 2 дни очаквайте 13-а серия. Ако има желаещи да ...   21 Apr 2010, 12:44 PM
khorin68   Пиши ме вътре.   21 Apr 2010, 02:45 PM
adventureto   аз щте се пробвам ама само да излезне 13 серия сам...   21 Apr 2010, 05:34 PM
0ld SCho0l   Цитат(adventureto @ 21 Apr 2010, 05:34 PM...   21 Apr 2010, 08:25 PM
adventureto   Цитат(0ld SCho0l @ 21 Apr 2010, 08:25 PM)...   21 Apr 2010, 10:24 PM
oboroten   Много благодаря за субтитрите. За момент се бях уп...   27 Apr 2010, 09:30 AM
rock68   Субтитрите за 13 серия не са наред.Ако има някаква...   1 May 2010, 01:50 PM
dieselboy   Кое точно не им е наред? Явно проблема е при теб, ...   1 May 2010, 06:28 PM
adventureto   сигорно плеярат му не е наред   2 May 2010, 12:46 AM
rock68   Смених плеъра и всичко вече е наред.   2 May 2010, 06:20 AM
adventureto   Цитат(rock68 @ 2 May 2010, 06:20 AM) Смен...   2 May 2010, 10:49 PM
shopkin   Цитат(adventureto @ 2 May 2010, 10:49 PM)...   3 May 2010, 07:04 PM
adventureto   Цитат(shopkin @ 3 May 2010, 07:04 PM) Цит...   4 May 2010, 06:14 PM
dieselboy   Аз пък откакто се помня ползвам BS Player и никога...   3 May 2010, 01:14 PM
dieselboy   Новата серия излезе. Бях направил два пакета(1-8) ...   12 May 2010, 02:43 PM
oboroten   Поклон и спорен труд до края   12 May 2010, 06:28 PM
2 страници V   1 2 >


Reply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 28 June 2026 - 11:03 AM