Здравейте ( Вход | Регистрация )
12 Nov 2013, 11:13 AM
Коментар
#1
|
|
|
Member ![]() Група: Members Коментари: 43 Регистриран: 12-August 13 Потребител No.: 181877 |
## Режисьор : Робърт Лукетич ## В ролите : Ричард Драйфус, Джош Холоуей, Джулиан МакМеан, Лукас Тил, Гари Олдман, Харисън Форд, Лиъм Хемсуърт и други ## IMDB : Линк към IMDB ## Cinefish : Линк към Cinefish.bg ## Държава : САЩ, Франция ## Година : 2013 ## Времетраене : 106 минути Резюме:Трилърът "Параноя" ни отвежда в един жесток свят на алчност и измама, скрит зад маската на благосъстоянието и успеха. Харисън Форд и Гари Олдман играят ролите на двамата най-влиятелни милиардери в света на модерните технологии, яростно враждуващи един с друг. Миналото им е изпълнено с множество неизвестни, а настоящето им се свежда до една-единствена цел - да унищожат конкурента си с цената на всичко. Съблазнен от богатството и властта, в смъртоносната игра на корпоративен шпионаж помежду им се включва амбициозен млад мъж (Лиъм Хемсуърт). В момента, в който осъзнава, че собственият му живот е застрашен, е твърде късно да се оттегли, тъй като вече знае прекалено много тайни, които никога не бива да бъдат разкрити... На мен филмът ми допадна, напомня ми за Syrup и то не само заради Амбър Хард. Този ми хареса повече. Започнал съм го, като има развитие ще пиша. Надявам се до няколко дни да го приключа.
Този коментар е бил редактиран от A.S.H на 15 Nov 2013, 04:51 PM |
|
|
|
![]() |
15 Nov 2013, 01:49 AM
Коментар
#2
|
|
|
Member ![]() ![]() Група: Members Коментари: 10 Регистриран: 17-July 13 Потребител No.: 181490 |
ако успееш да ги направиш днес /15.11/ ще съм много благодарен
|
|
|
|
15 Nov 2013, 02:41 AM
Коментар
#3
|
|
|
Newbie ![]() Група: Members Коментари: 1 Регистриран: 11-November 13 Град: Sofia Потребител No.: 183259 |
|
|
|
|
15 Nov 2013, 10:34 AM
Коментар
#4
|
|
|
Member ![]() Група: Members Коментари: 43 Регистриран: 12-August 13 Потребител No.: 181877 |
Не само ти доста хора ще сме благодарни. Такава ми е целта, мисля, че ще успея (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
|
15 Nov 2013, 04:53 PM
Коментар
#5
|
|
|
Member ![]() Група: Members Коментари: 43 Регистриран: 12-August 13 Потребител No.: 181877 |
Здравейте!
Субтитрите са готови - Paranoia Ако нещо съм пропуснал или не е наред моля да ми сигнализирате, ще опитам да го оправя. Не съм много в час с технологичните термини, затова ако видите нещо кажете (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Приятно гледане! |
|
|
|
A.S.H Paranoia/Параноя 12 Nov 2013, 11:13 AM
thankyou RE: Paranoia/Параноя 12 Nov 2013, 12:03 PM
comando1302 По кой релийз се работи . 13 Nov 2013, 07:47 PM
A.S.H Цитат(comando1302 @ 13 Nov 2013, 07:47 PM... 13 Nov 2013, 08:31 PM![]() ![]() ![]() ![]() |
| Олекотена версия | Час: 28 June 2026 - 08:40 AM |