IPB

Здравейте ( Вход | Регистрация )

 Forum Rules ПРАВИЛА ЗА ПОСТВАНЕ В РАЗДЕЛА!
> Български постери
aLeX_
коментар 7 Jun 2012, 03:39 AM
Коментар #1


Member
**

Група: Members
Коментари: 22
Регистриран: 18-September 11
Потребител No.: 165799



Поиграх си малко, направих някой друг постер на някой сериали. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Може да ги ползвате, ако ви харесат. ИГРИСподелете и мнение (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif)

-Алекс

Този коментар е бил редактиран от aLeX_ на 1 Apr 2013, 02:21 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Отговори
spartak__
коментар 11 Jun 2012, 05:37 PM
Коментар #2


Member
**

Група: Members
Коментари: 11
Регистриран: 26-April 11
Потребител No.: 161701



http://cdn.screenrant.com/wp-content/uploa...poster-syfy.jpg
__________________________________________________________

Ще се справиш ли?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aLeX_
коментар 11 Jun 2012, 06:52 PM
Коментар #3


Member
**

Група: Members
Коментари: 22
Регистриран: 18-September 11
Потребител No.: 165799



Цитат(spartak__ @ 11 Jun 2012, 05:37 PM) *
http://cdn.screenrant.com/wp-content/uploa...poster-syfy.jpg
__________________________________________________________

Ще се справиш ли?

Да, то това е просто текст с нулево форматиране (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif)

Само се чудя "Алфи" ли да го пиша? Питам, защото ми звучи гадно едно такова...

EDIT:
Докато се чудя, направих един за сезон 2 (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)

Този коментар е бил редактиран от aLeX_ на 11 Jun 2012, 08:05 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spartak__
коментар 11 Jun 2012, 10:15 PM
Коментар #4


Member
**

Група: Members
Коментари: 11
Регистриран: 26-April 11
Потребител No.: 161701



Цитат(aLeX_ @ 11 Jun 2012, 07:52 PM) *
Да, то това е просто текст с нулево форматиране (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/biggrin.gif)

Само се чудя "Алфи" ли да го пиша? Питам, защото ми звучи гадно едно такова...

EDIT:
Докато се чудя, направих един за сезон 2 (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)



Ем, нека да е "Алфи" и на мен не ми звучи добре, но.... . А иначе текста е малко да - би звучало добре "Това, в което те са най-добри е невъзможното" (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/goodgood.gif) Благодаря за постера на 2-ри сезон, добър е!

Този коментар е бил редактиран от spartak__ на 11 Jun 2012, 10:17 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
aLeX_
коментар 12 Jun 2012, 12:09 AM
Коментар #5


Member
**

Група: Members
Коментари: 22
Регистриран: 18-September 11
Потребител No.: 165799



Цитат(spartak__ @ 11 Jun 2012, 10:15 PM) *
Ем, нека да е "Алфи" и на мен не ми звучи добре, но.... . А иначе текста е малко да - би звучало добре "Това, в което те са най-добри е невъзможното" (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/goodgood.gif) Благодаря за постера на 2-ри сезон, добър е!
Заповядай! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Но мисля, че е по-добре да е "Невъзможното е тяхна специалност" или нещо такова (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif)

Цитат(Уди @ 11 Jun 2012, 11:27 PM) *
Ще замоля и аз: http://seriable.com/wp-content/uploads/201...m_FirstLook.jpg

"Необичайните заподозрени" е текстът в бяло. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif)

Видях първият постер, който си направил, но просто той не е официалният...

Дано не съм нахален. (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/tongue.gif)
Заповядай. По-голяма картинка от този промо постер на Grimm не намерих...
А иначе, онзи си е баш официален постер (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif)

Този коментар е бил редактиран от aLeX_ на 12 Jun 2012, 12:10 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Уди
коментар 12 Jun 2012, 11:04 AM
Коментар #6


Member
**

Група: Members
Коментари: 20
Регистриран: 17-May 11
Потребител No.: 162276



Цитат(aLeX_ @ 12 Jun 2012, 01:09 AM) *
Заповядай! (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/smile.gif) Но мисля, че е по-добре да е "Невъзможното е тяхна специалност" или нещо такова (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif) Заповядай. По-голяма картинка от този промо постер на Grimm не намерих...
А иначе, онзи си е баш официален постер (IMG:http://subsunacs.net/ib/style_emoticons/default/wink.gif)


Благодаря, не знаех. :bow:
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Пишете в тази тема
aLeX_   Български постери   7 Jun 2012, 03:39 AM
0ld SCho0l   Браво, много ми харесват.   7 Jun 2012, 11:21 AM
aLeX_   Радвам се че ти харесват п.п. Добавих "Хра...   7 Jun 2012, 01:17 PM
Pandora   Постерите и изработката са супер! Дали обаче н...   7 Jun 2012, 01:28 PM
aLeX_   Цитат(Pandora @ 7 Jun 2012, 01:28 PM) Пос...   7 Jun 2012, 02:16 PM
technoboy   На мен също много ми харесаха, продължавай с добра...   7 Jun 2012, 01:31 PM
tosho_cool   Браво,супер са,ако има нещо ще ти пускам заявка.   7 Jun 2012, 03:17 PM
Катя   Страхотни са! БРАВО. И идеята е много добра.   7 Jun 2012, 03:38 PM
Belly   Браво и от мен!   7 Jun 2012, 04:06 PM
aLeX_   Не че върви много с тематиката на сайта, но добави...   7 Jun 2012, 05:19 PM
Lena   Много ми харесаха постерите, наистина си добър. Мо...   7 Jun 2012, 08:57 PM
tosho_cool   Няма невъзможни неща ... има само мързел.   7 Jun 2012, 09:41 PM
Lena   Така е!   7 Jun 2012, 10:40 PM
aLeX_   Цитат(Lena @ 7 Jun 2012, 08:57 PM) Много ...   7 Jun 2012, 10:49 PM
Lena   Цитат(aLeX_ @ 7 Jun 2012, 11:49 PM) Това ...   8 Jun 2012, 09:19 AM
Pandora   Мерси за постерите на "Небесата" и ...   8 Jun 2012, 09:34 AM
Катя   Здр. Алекс, може ли да направиш бг надпис на този ...   8 Jun 2012, 05:58 PM
aLeX_   Цитат(Катя @ 8 Jun 2012, 05:58 PM) Здр. А...   8 Jun 2012, 06:49 PM
Катя   Супер! Пак благодаря! : )))   8 Jun 2012, 08:23 PM
aLeX_   Цитат(Катя @ 8 Jun 2012, 08:23 PM) Супер...   8 Jun 2012, 08:32 PM
spartak__   http://cdn.screenrant.com/wp-content/uploa...poste...   11 Jun 2012, 05:37 PM
aLeX_   Цитат(spartak__ @ 11 Jun 2012, 05:37 PM) ...   11 Jun 2012, 06:52 PM
spartak__   Цитат(aLeX_ @ 11 Jun 2012, 07:52 PM) Да, ...   11 Jun 2012, 10:15 PM
aLeX_   Цитат(spartak__ @ 11 Jun 2012, 10:15 PM) ...   12 Jun 2012, 12:09 AM
Уди   Цитат(aLeX_ @ 12 Jun 2012, 01:09 AM) Алфи...   12 Jun 2012, 11:04 AM
kakoytou   Цитат(spartak__ @ 11 Jun 2012, 06:37 PM) ...   12 Jun 2012, 12:06 AM
Уди   Ще замоля и аз: http://seriable.com/wp-content/upl...   11 Jun 2012, 11:27 PM
kakoytou   Не знам и аз, просто реших ей така да пусна 1 пост...   12 Jun 2012, 12:14 AM
aLeX_   Цитат(kakoytou @ 12 Jun 2012, 12:14 AM) Н...   12 Jun 2012, 12:29 AM
JediAndrey   Браво, много полезна инициатива! И аз се заним...   12 Jun 2012, 10:47 AM
aLeX_   Добавен е постер на Тийн вълк/Младият върколак. ...   12 Jun 2012, 05:47 PM
Belly   Благодаря за Евриката. Вече е сложен.   13 Jun 2012, 12:00 PM
aLeX_   Цитат(Belly @ 13 Jun 2012, 12:00 PM) Благ...   13 Jun 2012, 01:50 PM
thankyou   RE: Български постери   15 Jun 2012, 06:48 PM
Belly   Еврика 5 е сложен, благодаря за постера   15 Jun 2012, 10:45 PM
cold   Благодарности за постерите - отлична работа. Ведна...   15 Jun 2012, 10:58 PM
spartak__   Благодаря на Алекс за постера на "Алфи"....   16 Jun 2012, 10:25 PM
aLeX_   Стрела(Arrow) добавен! *Edit: +Дневниците н...   18 Jun 2012, 06:27 PM
benzinjiq   Здравейте, аз съм част от екипа на сайт за преводи...   19 Jun 2012, 03:03 PM
Катя   Цитат(benzinjiq @ 19 Jun 2012, 04:03 PM) ...   21 Jun 2012, 11:51 AM
Darth Sauron   Не знам дали приемаш заявки, но може ли да направи...   21 Jun 2012, 12:50 PM
Pandora   Откраднахме си и този на "Хранилището". ...   4 Jul 2012, 04:06 PM
Уди   Аз пак ще те занимавам с моя "Грим"... И...   12 Jul 2012, 09:59 PM
Darth Sauron   Сезона почва след 3 седмици. Пускат го по-рано.   13 Jul 2012, 04:31 PM
unnu   Цитат(aLeX_ @ 7 Jun 2012, 06:19 PM) ... ...   14 Jul 2012, 02:51 PM
aLeX_   След бая време нищо, направих два нови постера...   27 Aug 2012, 02:39 PM
Катя   Алекс, ако не те затруднява може ли един постер за...   1 Sep 2012, 01:35 PM
Sliding   The Vampire Diaries S04 Supernatural S08 Beauty an...   3 Sep 2012, 05:58 PM
technoboy   Ако можеш да го направиш на български, ще съм ти м...   10 Oct 2012, 11:58 AM
aLeX_   Цитат(Катя @ 1 Sep 2012, 01:35 PM) Алекс,...   11 Oct 2012, 04:50 PM
2 страници V   1 2 >


Fast ReplyReply to this topicStart new topicБлагодаря

 



Олекотена версия Час: 25 June 2026 - 10:18 PM