Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Sherlock / Шерлок - Сезон 4 - ПРЕВЕДЕН
subsunacs.net - Форуми > Сериали > Субтитри
Oracle

ШЕРЛОК - СЕЗОН 4



Жанр: Сериал, Драма, Криминален, Мистерия

Година: 2010

В ролите: Бенедикт Къмбърбач, Мартин Фрийман и др.

Държава: Великобритания

Резюме: Модерна интерпретация на разказите за известния частен детектив.

:imdb:
thankyou
<#thank#>
paket
На 01.01.2017 г. ще се излъчи първи епизод на четвърти сезон.
Димитър Милев
Някой заел ли се е с новите епизоди от сезон 4?
E-Tle
Доколкото ми е известно ще бъде преведен, търпение.
vseizvestna
Предвид колко "умело" борави с думите, бъди сигурна. Но пък сега е модерно да оправдава липсата на елементарни познания с "превод по слух" и "грешно съм го чула". Мхм. Не е лесно да разбереш Naples какво е.
Oracle
02.01.17 - Субтитрите за първи епизод са вече на сайта.

Искам да предупредя, че преводът на следващите две серии няма да излезе толкова бързо - днес бе изключение, понеже е неработен ден и имах време.
Ще опитам да бъда максимално бърза, но моля за търпение.


____

ТРЕЙЛЪР СЕЗОН 4, ЕПИЗОД 2

РЕВЮ ЗА ПЪРВИ ЕПИЗОД
Eho
Цитат(vseizvestna @ 2 Jan 2017, 04:14 PM) *
Предвид колко "умело" борави с думите, бъди сигурна. Но пък сега е модерно да оправдава липсата на елементарни познания с "превод по слух" и "грешно съм го чула". Мхм. Не е лесно да разбереш Naples какво е.


Не смятам, че е коректно хем да чакаме друг да преведе епизода, хем да критикарстваме. Повече уважение към труда на другите, моля.
vseizvestna
Ти пък не се включвай като развалено радио, когато не знаеш за какво или за кого говорим. Никога не коментирам труда на колеги, които са заслужили уважението ми.
Eho
Цитат(vseizvestna @ 9 Jan 2017, 07:04 PM) *
Ти пък не се включвай като развалено радио, когато не знаеш за какво или за кого говорим. Никога не коментирам труда на колеги, които са заслужили уважението ми.

А ти недей да се държиш като дете в детската градина.
Oracle
Втори епизод качен!

___

ТРЕЙЛЪР СЕЗОН 4, ЕПИЗОД 3

РЕВЮ ЗА ВТОРИ ЕПИЗОД
Oracle
Снощи качих и превода на последният епизод.

Току-що добавих и архив за целия сезон. Освен изброените в него релийзи, съвпада и с много други.

Стискаме палци да решат да направят и 5 сезон в близките години. smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.